Бачити в сні багато цукерок – тлумачення сну

Цукерки практично у всіх людей асоціюється з че-то гарним, приємним. І сновидіння, в якому ви бачите дане ласощі, також обіцяє вам багато позитивних подій, хороших новин і задоволення від життя. Однак все-таки є і винятки.

При тлумаченні сновидіння рекомендується звертати увагу на всі нюанси сну, в тому числі вид цукерок і ваші дії з ними.

Сонник Міллера

Відомий психолог Густав Міллер був упевнений, що цукерки є символом інтимних відносин і різного роду фізичних задоволень. Вас чекає ціле еротичне пригода, якщо у світі мрій ви ласували шляхах під час відлиги або просто м’якою цукеркою.

Якщо ж солодка на смак була гіркою або просто неприємною, то це означає, що незабаром вам доведеться випробувати гіркоту або навіть справжній розпач. У вас виникне відчуття, ніби всі люди навколо вас і відбуваються події навмисно роблять все можливе, щоб так чи інакше вам нашкодити.

Сонник Ванги

Відома болгарська провидиця Ванга вважала, що сновидіння, в якому ви бачили, як поглинали цукерки і відчували їх приємний смак, це вказівка на те, що сновидець всіма силами прагне до саморозвитку і самопізнання, намагається поліпшити свої навички і фінансове становище.

Однак, якщо ласощі виявилося гірким, то в реальному житті настійно рекомендується відвідати лікарів та перевірити своє здоров’я навіть, якщо немає явних ознак хвороби.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, солодощі, які прийшли у сні, говорить про те, що віра сновидця щира і чиста. Також цукерки, привидевшиеся в сновидіннях, можуть вказувати на одужання того, хто хворий, одруження того, хто неодружений і в принципі поліпшення якості життя, позбавлення від небезпек і слабкостей, набуття душевної рівноваги.

Комусь приснилося багато цукерок?

 1. Для молодої людини сновидіння, повне цукерок, означає увагу від будь-якої жінки. Однак її симпатія – не що інше, як лицемірство. Тому будьте уважні, придивіться до свого оточення і розірвіть стосунки з брехливими нещирими людьми.
 2. Якщо подібне приснилося неодруженому чоловікові, то це віщує йому багату і урочисту швидке весілля. Тому озирніться навколо – можливо, серед ваших близьких друзів є та сама, яка підкорить ваше серце назавжди.
 3. А безліч цукерок, приснився незаміжньою дівчині, є символом швидкого заміжжя, причому особливість полягає в тому, що нареченим сновидицы стане матеріально забезпечений чоловік.
 4. Приснилося, що ви їли цукерки в період реальної хвороби? На жаль, на швидке одужання розраховувати не варто.
 5. Жінки сон, у якому вона насолоджується десертом, обіцяє хороші новини. Є також і друге тлумачення: можливо, сновидица занадто часто потурає абсолютно всім своїм бажанням, навіть неправильним і егоїстичним. Якщо це не припиниться, то незабаром призведе до досить сумних наслідків.
 6. Якщо чоловікові приснилося, що він дарує якій-небудь конкретній жінці коробку цукерок, то це явний знак, що незабаром ви з нею одружуєтесь. Якщо подарунка удостоїлося ваше начальство, то в найближчому майбутньому на вас чекає підвищення навіть, якщо воно не планувалося. А поїдання солодощів віщує приємне проведення часу, начебто незапланованого відпустки.

Тлумачення сну по подробиць

багато цукерок у коробці

Сновидіння, в якому ви отримали в подарунок ласощі в коробці, то це значить, що якийсь чоловік, до якого ви не відчуваєте нічого, постарається завоювати вашу увагу, і для цього він докладе всі зусилля. Іншими словами, приготуйтеся до того, що шанувальник буде вести себе занадто нав’язливо.

багато шоколадних цукерок

Шоколадні цукерки – символ приємного проведення часу з вашою другою половинкою або просто приємним вам людиною.

дарувати цукерки

Якщо ж дарували солодощі не вам, а ви, то це означає, що незабаром вас чекає розчарування в чомусь або комусь. Однак значення має і те, кому ви зробили подарунок. Наприклад, якщо цукерки отримали ваші друзі від вас, то це не несе негативний характер – навіть навпаки, найближчим часом вас чекає приємна зустріч з цими самими приятелями.

їсти

Їли цукерки у сні? Найчастіше, це дуже хороший знак, що передвіщає вам найближчим часом зустріч з приємними людьми або справжнє еротичне пригода, однак звертайте увагу на те, який смак був у ласощів. Таким чином, якщо цукерки виявилися кислі або гіркі, то в реальному житті вас очікує розчарування, причому підготуватися до цього ви не зможете, тому що удар буде завдано раптово.

купувати

 1. Сновидіння, в якому ви самі купуєте собі цукерки буквально кілограмами, то це не самий хороший знак, що означає, що незабаром ви витратите гроші на щось зайве і непотрібне.
 2. Також є й інше тлумачення: подібне сновидіння є передвісником удачі і успіху у всіх ваших життєвих сферах. Таким чином, міцне здоров’я, надійна дружба і щасливе особисте життя вам гарантовані.
 3. Також придбання ласощів в магазині символізує життя в достатку.
 4. Якщо жінка купила цукерки, то незабаром їй доведеться зробити складний вибір між двома чоловіками, які їй дуже подобаються.
 5. Якщо чоловік придбав велику кількість солодощів, то у реальному житті він доволі нерішучий у стосунках з коханою жінкою. Якщо сновидець хоче вийти на новий рівень в любові, йому необхідно бути сміливішими.
 6. Сновидіння, в якому ви перед покупкою ретельно вивчили вітрину, і в підсумку вибрали тільки один сорт, означає, що незабаром вам доведеться прийняти дуже важливе доленосне рішення. Не хвилюйтеся, вибраний вами зрештою варіант буде єдиним правильним.

Отримувати цукерки в подарунок

Якщо приснилося, що сновидінню подарували кілька коробок цукерок, то найближчим часом варто очікувати запрошення на якесь торжество.

Висновки

У більшості випадків ваші асоціації виявилися правдивими – цукерки уві сні обіцяють тільки позитивні події і хороші новини. Однак багато що залежить від смаку, який ви відчули. Чим смачніше і солодше ласощі, тим краще майбутнє вас чекає. І, навпаки, чим неприємніше і кисліше буде смак, тим більших неприємностей варто чекати.

Сонник - тлумачення снів