Бачити в сні багато цукерок – тлумачення сну

Цукерки практично у всіх людей асоціюється з че-то гарним, приємним. І сновидіння, в якому ви бачите дане ласощі, також обіцяє вам багато позитивних подій, хороших новин і задоволення від життя. Однак все-таки є і винятки.

При тлумаченні сновидіння рекомендується звертати увагу на всі нюанси сну, в тому числі вид цукерок і ваші дії з ними.

Сонник Міллера

Відомий психолог Густав Міллер був упевнений, що цукерки є символом інтимних відносин і різного роду фізичних задоволень. Вас чекає ціле еротичне пригода, якщо у світі мрій ви ласували шляхах під час відлиги або просто м’якою цукеркою.

Якщо ж солодка на смак була гіркою або просто неприємною, то це означає, що незабаром вам доведеться випробувати гіркоту або навіть справжній розпач. У вас виникне відчуття, ніби всі люди навколо вас і відбуваються події навмисно роблять все можливе, щоб так чи інакше вам нашкодити.

videt vo sne mnogo konfet  tolkovanie sna4 Бачити в сні багато цукерок  тлумачення сну

Сонник Ванги

Відома болгарська провидиця Ванга вважала, що сновидіння, в якому ви бачили, як поглинали цукерки і відчували їх приємний смак, це вказівка на те, що сновидець всіма силами прагне до саморозвитку і самопізнання, намагається поліпшити свої навички і фінансове становище.

Однак, якщо ласощі виявилося гірким, то в реальному житті настійно рекомендується відвідати лікарів та перевірити своє здоров’я навіть, якщо немає явних ознак хвороби.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, солодощі, які прийшли у сні, говорить про те, що віра сновидця щира і чиста. Також цукерки, привидевшиеся в сновидіннях, можуть вказувати на одужання того, хто хворий, одруження того, хто неодружений і в принципі поліпшення якості життя, позбавлення від небезпек і слабкостей, набуття душевної рівноваги.

videt vo sne mnogo konfet  tolkovanie sna5 Бачити в сні багато цукерок  тлумачення сну

Комусь приснилося багато цукерок?

 1. Для молодої людини сновидіння, повне цукерок, означає увагу від будь-якої жінки. Однак її симпатія – не що інше, як лицемірство. Тому будьте уважні, придивіться до свого оточення і розірвіть стосунки з брехливими нещирими людьми.
 2. Якщо подібне приснилося неодруженому чоловікові, то це віщує йому багату і урочисту швидке весілля. Тому озирніться навколо – можливо, серед ваших близьких друзів є та сама, яка підкорить ваше серце назавжди.
 3. А безліч цукерок, приснився незаміжньою дівчині, є символом швидкого заміжжя, причому особливість полягає в тому, що нареченим сновидицы стане матеріально забезпечений чоловік.
 4. Приснилося, що ви їли цукерки в період реальної хвороби? На жаль, на швидке одужання розраховувати не варто.
 5. Жінки сон, у якому вона насолоджується десертом, обіцяє хороші новини. Є також і друге тлумачення: можливо, сновидица занадто часто потурає абсолютно всім своїм бажанням, навіть неправильним і егоїстичним. Якщо це не припиниться, то незабаром призведе до досить сумних наслідків.
 6. Якщо чоловікові приснилося, що він дарує якій-небудь конкретній жінці коробку цукерок, то це явний знак, що незабаром ви з нею одружуєтесь. Якщо подарунка удостоїлося ваше начальство, то в найближчому майбутньому на вас чекає підвищення навіть, якщо воно не планувалося. А поїдання солодощів віщує приємне проведення часу, начебто незапланованого відпустки.

videt vo sne mnogo konfet  tolkovanie sna6 Бачити в сні багато цукерок  тлумачення сну

Тлумачення сну по подробиць

багато цукерок у коробці

Сновидіння, в якому ви отримали в подарунок ласощі в коробці, то це значить, що якийсь чоловік, до якого ви не відчуваєте нічого, постарається завоювати вашу увагу, і для цього він докладе всі зусилля. Іншими словами, приготуйтеся до того, що шанувальник буде вести себе занадто нав’язливо.

багато шоколадних цукерок

Шоколадні цукерки – символ приємного проведення часу з вашою другою половинкою або просто приємним вам людиною.

дарувати цукерки

Якщо ж дарували солодощі не вам, а ви, то це означає, що незабаром вас чекає розчарування в чомусь або комусь. Однак значення має і те, кому ви зробили подарунок. Наприклад, якщо цукерки отримали ваші друзі від вас, то це не несе негативний характер – навіть навпаки, найближчим часом вас чекає приємна зустріч з цими самими приятелями.

їсти

Їли цукерки у сні? Найчастіше, це дуже хороший знак, що передвіщає вам найближчим часом зустріч з приємними людьми або справжнє еротичне пригода, однак звертайте увагу на те, який смак був у ласощів. Таким чином, якщо цукерки виявилися кислі або гіркі, то в реальному житті вас очікує розчарування, причому підготуватися до цього ви не зможете, тому що удар буде завдано раптово.

купувати

 1. Сновидіння, в якому ви самі купуєте собі цукерки буквально кілограмами, то це не самий хороший знак, що означає, що незабаром ви витратите гроші на щось зайве і непотрібне.
 2. Також є й інше тлумачення: подібне сновидіння є передвісником удачі і успіху у всіх ваших життєвих сферах. Таким чином, міцне здоров’я, надійна дружба і щасливе особисте життя вам гарантовані.
 3. Також придбання ласощів в магазині символізує життя в достатку.
 4. Якщо жінка купила цукерки, то незабаром їй доведеться зробити складний вибір між двома чоловіками, які їй дуже подобаються.
 5. Якщо чоловік придбав велику кількість солодощів, то у реальному житті він доволі нерішучий у стосунках з коханою жінкою. Якщо сновидець хоче вийти на новий рівень в любові, йому необхідно бути сміливішими.
 6. Сновидіння, в якому ви перед покупкою ретельно вивчили вітрину, і в підсумку вибрали тільки один сорт, означає, що незабаром вам доведеться прийняти дуже важливе доленосне рішення. Не хвилюйтеся, вибраний вами зрештою варіант буде єдиним правильним.

videt vo sne mnogo konfet  tolkovanie sna7 Бачити в сні багато цукерок  тлумачення сну

Отримувати цукерки в подарунок

Якщо приснилося, що сновидінню подарували кілька коробок цукерок, то найближчим часом варто очікувати запрошення на якесь торжество.

Висновки

У більшості випадків ваші асоціації виявилися правдивими – цукерки уві сні обіцяють тільки позитивні події і хороші новини. Однак багато що залежить від смаку, який ви відчули. Чим смачніше і солодше ласощі, тим краще майбутнє вас чекає. І, навпаки, чим неприємніше і кисліше буде смак, тим більших неприємностей варто чекати.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів