До чого сняться калачі – сонник, їсти і смажити і купувати пиріжки з картоплею і м’ясом у сні

Мрії зі свіжою випічкою нерідко мучать душу під час суворої дієти, але частіше побачена уві сні їжа таїть у собі глибокий зміст. У більшості випадків небезпеки зі сну пиріжки не несуть, проте, точне значення залежить від сюжету.

Пиріжки по соннику Міллера

На думку психолога, навіть сон з апетитною здобою може мати негативне значення. Наприклад, пиріжок, отриманий у сні як частування від незнайомця, дозволяє судити про надмірну довірливість сновидця. Наяву відвертість з малознайомими людьми може привести до неприємних наслідків.

Зі сну пиріжки з неїстівної начинкою також свідчать про наявність ілюзій щодо оточуючих. Сновидінню варто бути обережніше, щоб не стати жертвою чужих інтриг і підступів, навіть якщо він упевнений у відсутності недоброзичливців і заздрісників у своєму колі спілкування.

Якщо ж незаміжньою дівчині примарилось, як вона сама смажила пиріжки, це говорить про її нескромном поводженні з чоловіками

Тлумачення сну про пиріжки в сонник Ванги

Ясновидиця вважала сон про випічку подвійним символом. Так, сновидіння, в якому вдалося поласувати смачною здобою є добрим знаком, що несе щастя і позитивні зміни. А от сон, де довелося лише постояти біля плити, нічого не спробувавши, обіцяє непростий період у житті і можливі фінансові втрати.

Пиріжки в ісламському соннику

Згідно з ісламським сонником, побачити уві сні стіл, заставлений випічкою у власному будинку – до достатку і благополуччя. Такий же багатий стіл в гостях – до відданої дружби. Поганим знаком, що обіцяє смерть когось із близьких, вважається смаження пиріжків з великою кількістю масла в сновидінні.

Кому приснився сон?

Стать, вік і навіть сімейний стан сновидіння грають важливу роль у правильному тлумаченні нічних мрій.

Жінки

Апетитні рум’яні пиріжки, побачені в сні, пророкують замужній дамі приємну поїздку в недалекому майбутньому. Подорож напевно вийде вдалим, таким, що запам’ятовується і насиченим яскравими враженнями. Однак, якщо жінка власноруч куховарить пиріжки в сновидінні, це вказує на її зайву кокетливість з протилежною статтю. Така поведінка незабаром може зіпсувати стосунки з чоловіком.

Для самотньої дівчини побачений у сні пиріжок вважається передвісником швидкого заміжжя. Такий шлюб напевно принесе сновидице довгоочікуване щастя, матеріальну стабільність і впевненість у майбутньому. Якщо ж незаміжньою дівчині примарилось, як вона сама смажила або роздавала пиріжки, це говорить про її нескромном поведінці з протилежною статтю. У такому разі слід бути обачнішими наяву, адже деякі чоловіки можуть неправильно витлумачити невинний флірт.

Торгівля випічкою в сновидінні натякає юній панянці на надмірно жорсткий характер. В реальності вона ризикує залишитися на самоті, якщо не навчиться проявляти жіночність і м’якість у спілкуванні з протилежною статтю.

УВАГА: Майбутній мамі здоба в сні передвіщає швидку поїздку в пологовий будинок. Якщо пиріжки були пишними та рум’яними, пологи пройдуть легко, а от відштовхуючий вигляд їжі вказує на можливі ускладнення.

Чоловікові

Для представників сильної статі сон про пиріжки – хороший знак. Якщо дорослого відбувся чоловіка хтось пригостив здобою в сновидінні, то наяву він незабаром знайде справжнього вірного друга. Однак підгорілі пиріжки можуть обіцяти великі фінансові втрати.

Неодруженому молодій людині зі сну пиріжки з солодкою начинкою віщують знайомство з привабливою дівчиною, яка в майбутньому може стати йому прекрасною дружиною.

Солодка випічка майже завжди віщує щось хороше

З чим були пиріжки у вашому сні?

Начинка – важлива деталь сновидіння, яка вказує на те, чого вам не вистачає в реальності.

Пиріжки з картоплею

Якщо вам приснилася домашня випічка з картопляною начинкою, готуйтеся радіти фінансової прибутку в найближчому майбутньому. Покупні пиріжки з картоплею обіцяють дальню поїздку і довгоочікувану зустріч з родичами.

Пиріжки з м’ясом

Побачена уві сні пиріжки з м’ясною начинкою мають подвійне значення. Якщо примарилось, як випічкою вас хтось пригощав, це говорить про атмосферу любові та поваги, що панує у вашій родині. Однак для жінки такий образ може служити ще і попередженням про наявність заздрісниць в її оточенні.

ВАЖЛИВО: Побачити непропеченный пиріжок з сирої м’ясної начинкою – до неприємностей і хвороб.

З капустою

Сон, у якому фігурує випічка з капустою вказує на гостру необхідність у відпочинку. Можливо, ви занадто багато сил і часу присвячує роботі, забуваючи, що ресурси організму не безмежні. Якщо в сновидінні пиріжки перебували в духовці, велика ймовірність отримати заслужену винагороду за якісно виконану роботу. Впустивши такий пиріжок на підлогу уві сні, ви ризикуєте понести значні збитки наяву.

Здоба з повидлом

Пригрезившиеся солодкі пиріжки з повидлом є дуже доброю ознакою. В недалекому майбутньому ви можете зустріти свою другу половинку, з якою знайдете сімейне щастя і достаток.

Тлумачення сну по подробиць

Щоб повністю розкрити значення сну про пиріжки, важливо згадати як ви їх готували.

Пекти пиріжки уві сні

Якщо уві сні ви пекли пиріжки в духовці або російській печі, чекайте наяву радісних подій і приємних змін в житті.

Уві сні ліпити пиріжки — до приємної знахідку

Смажити пиріжки на сковорідці

Смаження пиріжків у сновидінні обіцяє візит гостей наяву. По виду здоби можна передбачити, як пройде захід: апетитні рум’яні пиріжки обіцяють веселу вечірку з дружньою атмосферою, а черства випічка, навпаки, – напружену обстановку і суперечки.

УВАГА: Якщо уві сні ви смажили здобу в задимленому приміщенні, будьте готові до серйозних збитків.

Купувати пиріжки в магазині

Якщо уві сні вам пощастило купити смачну свіжу випічку, готуйтеся до приємної зустрічі з родичами. Купівля 1-2 пиріжків віщує скромні сімейні посиденьки, а ось гучне грандіозне торжество можливо при покупці великої кількості різноманітної здоби. Негативне забарвлення набуває сюжет сновидіння, в якому куплена в магазині випічка виявилася зіпсованою або черствою. В такому випадку привід для зустрічі з рідними, ймовірно, буде сумним. Якщо уві сні ви заплатили продавцеві, але пиріжків не отримали, підготуйтеся до зриву запланованих справ і зустрічей наяву.

Бачити багато пиріжків

Страва з великою кількістю всіляких борошняних виробів – прекрасний сон не тільки по сюжету, але й за значенням. Ймовірно, ви отримаєте якийсь несподіваний подарунок або запрошення на світський захід, де легко заведете корисні знайомства.

Ліпити пиріжки уві сні

Сновидіння з таким сюжетом можна сміливо трактувати як позитивний символ. Воно віщує якусь приємну знахідку. Не факт, що незабаром ви знайдете гаманець, туго набитий грішми, але отримання цінної інформації або власного покликання теж є прекрасним винагородою.

Брати пиріжок у небіжчика

Не варто лякатися, якщо вам привидівся уві сні хтось з покійних родичів, пригостив вас пиріжками. Цей сюжет може свідчити про вашу неуважність до старшого покоління. Також сновидіння може служити нагадуванням, щоб відвідати могили покійних предків.

Незалежно від свого значення, сновидіння можуть лише трохи направити сновидця на правильний шлях. Пам’ятайте, що всі успіхи або невдачі в житті залежать тільки від вас самих.

Сонник - тлумачення снів