До чого сниться тістечко – сонник, купувати, їсти і бачити багато тістечок з кремом і тортів уві сні

Солодкий смак тістечка приносить задоволення наяву. Якщо людині приснилося ця солодкість, не варто турбуватися – і в житті, і уві сні це обіцяє, в основному, задоволення і приємне проведення часу.

Тістечко по соннику Міллера

Побачити у мріях цей десерт у трактуванні Міллера – це до появи в житті радісних подій. Але його приготування цей сонник трактує як пусте марнування життя, варто зупинитись і подумати про важливі речі і близьких людей.

ВАЖЛИВО! Готувати тільки заварний крем для десерту – до підвищення або отримання нової цікавої високооплачуваної посади.

Тістечка символізують придбання нових знань

Тлумачення сну про тістечка в сонник Ванги

Болгарська віщунка трактувала сновидіння з цим десертом, як привід задуматися про суєту життя і своєчасному відпочинку від роботи. Також:

  • готувати солодощі – до приходу гостей;

  • їсти – необхідно взяти паузу, щоб набрати сил для досягнення цілей;

  • багато десертів на святковому столі – радість і захват наяву.

Тістечко в ісламському соннику

Побачити в сні тістечко, ісламський сонник трактує як щирість і чистоту віри в Аллаха. Також десерти пророкують швидке одужання важкого хворого, повернення людини з в’язниці і придбання нових знань і життєвого досвіду.

ВАЖЛИВО! Їсти солодощі – до душевного спокою і життя без негараздів.

Кому приснився сон?

В залежності від того, кому приснилася ця солодкість, сновидіння можна трактувати по-різному.

Незаміжньою дівчині

Побачити у мріях тістечко для незаміжньої дівчини означає, що її партнер як не можна краще підходить на роль чоловіка, якщо вона хоче бути в сім’ї головною.

Багато тістечок у сні — до підтримки від близьких

Вагітній

Для вагітних дівчат такий сон – знак того, що всі підозри щодо чоловіка не мають під собою підстав. Все буде добре, і можна просто насолоджуватися своїм становищем і очікуванням дива народження.

Заміжній жінці

Насолоджуватися у сні смаком десерту – до гарних новин. Іноді означає, що жінка наяву потурає своїм бажанням, що може призвести до негативних наслідків.

Чоловікові

Якщо сновидець – чоловік – почастував жінку солодощами, то наяву він скоро зробить їй пропозицію. Подарувати солодощі начальству – до підвищення. Самостійно поласувати – до приємного проведення часу і фінансової стабільності.

Тлумачення сну по подробиць

Навіть незначні деталі уві сні можуть допомогти розібратися в його загальному значенні.

Бачити багато тістечок уві сні

Якщо люди пригощали сновидця великою кількістю тістечок – це до наданої підтримки наяву від цих людей. Але якщо десертів багато, а з’їсти їх з якихось причин не вдалося, то це означає, що, можливо, мріям не судилося збутися.

Купувати тістечко в магазині

Сонники вважають, що якщо уві сні не вистачило грошей на покупку солодощі, то це веде до багатства, але нажитого непосильною працею.

ВАЖЛИВО! Вибрати вподобаний десерт і придбати саме його – це до несподіваного отримання спадку або виграшу в лотерею.

Деякі сонники стверджують, що їсти солодощі у сні означає гостру необхідність у відпустці

Їсти смачне тістечко

Практично всі сонники сходяться в єдиній думці, що ласувати таким десертом, якщо воно свіже і смачне, – це до покращення життя і удачі, яка буде супроводжувати сновидінню. Також в деяких сонники це знак вірності і відданості старих друзів.

Сонник Медеи трактує скушанный десерт як дрібні радощі життя.

А по тлумаченню сучасного сонника їсти ласощі – це сигнал до того, що потрібно відпочити після тривалого і напруженого періоду в житті.

Торт-тістечко з кремом

Спробувати торт-тістечко в гостях – до знайомства з новими цікавими людьми, а дати спробувати шматочок цього ласощі іншого означає щедрість по відношенню до оточуючих і в реальному житті.

Еклер уві сні

Еклер символізує помилки людини, які він зробив у житті. А також те, що вони негативно вплинуть на долю після переродження.

ВАЖЛИВО! Купити в сновидінні своєму близькому або одному еклер – перекласти відповідальність і свої проблеми на нього.

Висновки

В основному, всі сонники сходяться на тому, що тістечко обіцяє всілякі радості і бажання брати від життя більше.

Навіть, якщо трактування сну негативне, не варто турбуватися. Може бути, сновидець просто сидить на дієті і побачений десерт – приємний спогад про заборонених продуктах.

Сонник - тлумачення снів