До чого сняться цукерки? Є цукерки у сні – обіцянка солодкого життя або прийдешніх неприємностей?

Велика частина сонників трактує цукерки як приємний, позитивний символ, знак того, що незабаром покращиться матеріальне становище або сновидець отримає подарунок.

Але багато чого залежить від контексту сну — які саме солодощі (шоколадні, карамельки, мармелад або пастилу) побачив уві сні людина і були цукерки смачними.

У деяких випадках прогірклі маленькі десерти, відмова від них або отримання в подарунок коробки певних солодощів повинні насторожити і закликати до уважному ставленню до свого здоров’я.

 

Сонник Міллера

Якщо уві сні чоловік або жінка побачили, що ласощі в руці підтануло і пом’ялося — в найближчі дні сновидця чекають приємні плотські втіхи.

Якщо уві сні людина самостійно робить цукерки, які виходять красивими і смачними — чекайте матеріальних успіхів. Причому прибуток буде заслуженою, а не випадковою — отриманої за рахунок працьовитості і завзятості в досягненні цілей.

Щоб сон збувся — в найближчі кілька днів не відмовляйтеся від:

  • позапланових проектів;
  • підробітків;
  • монетизації хобі.

Всі ці події можуть принести додатковий дохід на довгий час.

Неприємна на смак або зіпсована цукерка — ознака наближення засмучення або сварки. Якщо солодкість покрита цвіллю, сира або гірка — чекайте хвороби, особливу увагу варто приділити проблемам ШКТ.

Важливо! Дарування коробки солодощів — не надто приємне ознаку в соннику Міллера. Отримання цукерок в подарунок — знак того, що дарувальник не дуже приємна людина і буде домагатися від вас бажаного, навіть якщо вам це неприємно.

Дарувати цукерки самому — отримати відмову від людини, до якого ви прийдете з пропозицією чи проханням про допомогу.

Сонник Ванги

За цим сонником, якщо приснилися будь-які смачні і красиві цукерки — людям навколо вас можна довіряти, вони не придумують нічого поганого.

Несмачна, гірка чи зіпсована шоколадка або пастила означають можливі захворювання шлунка або печінки — краще перестрахуватися і пройти обстеження.

Ласувати смачними шоколадними цукерками — бажання змінити своє становище на краще, причому навіть якщо на перший погляд здається, що і так все непогано. Такі сни зазвичай сняться людям цілеспрямованим, здатним розвиватися і допомагати в розвитку інших.

Ісламський сонник

У східних сонники побачена уві сні пастила, шоколад або лукум:

  • до позитивних новин;
  • можливого народження спадкоємця;
  • приємного гостя.

Або просто до настання періоду в житті, коли все буде складатися найкращим чином.

Кому наснилися цукерки?

Багато в тлумаченні сну залежить від того, кому наснилися солодощі — зовсім молодий дівчині, майбутній мамі або серйозного чоловіка.

Незаміжньою дівчині

Якщо дівчині сняться цукерки в яскравій, ошатною обгортці — це говорить про те, що прихильників навколо багато і вона дуже подобається чоловікам.

Їсти шоколадні цукерки — до отримання солідної суми грошей, карамельки і мармеладкі — до невеликою, але приємною приработкам.

Жінки

Їсти цукерки у сні — до швидкого одужання або вирішення проблеми, яка давно вас турбувала.

Якщо цукерки жінка купує в магазині — скоро приїдуть приємні гості або несподівано відновиться старе знайомство, яке підтримуватиме і дозволить змінити життя на краще.

Довідка. Поганою ознакою є тільки виявлення уві сні цукерки, яка зіпсувалася і покрилася цвіллю — це подія може означати хвороба, причому досить серйозну.

Вагітній

З максимальною часткою ймовірності жінка, якій часто сняться цукерки, чекає на дівчинку. Дитина вже показує свій характер — спокійний, лагідний і ніжний.

У деяких випадках такий сон може означати, що є невеликі проблеми зі здоров’ям — наприклад, організму не вистачає глюкози. Багато вагітні, які не бажають набирати вагу, сильно обмежують себе у вуглеводах. У результаті цукор в крові падає, майбутня мама може навіть знепритомніти.

Прислухайтеся до себе і здайте аналізи. Якщо цукор низький — їжте тістечка і цукерки, скинете вагу після пологів.

Чоловікові

Чоловікам цукерки сняться рідко, якщо ж це сталося — організм символізує, що йому потрібен перепочинок.

Можливо, у вашому житті занадто багато роботи і дуже мало радощів — в тому числі гастрономічних. Візьміть відпустку, додатковий вихідний і побалуйте себе чимось смачним — не обов’язково цукерками.

Тлумачення сну по подробиць

Сонники по-різному тлумачать сни з різними солодощами — красивими і не дуже, шоколадними та лимонними.

Розсипчаста ніжна цукерка

Смачна — до успіхів та позитивним змінам, розвалена в руках — до дрібних невдач або до зміни планів, які були продумані до дрібниць.

Шоколадні цукерки з коробки

Символ того, що сновидець або ось-ось зустріне свою любов, або отримає дуже істотну суму грошей. Це може бути раптова надбавка до зарплати, премія або отримання спадщини.

Символ позитивний, що приносить гарний настрій як чоловікам, так і жінкам.

Кислі цукерки

Важливо! Кислі, несмачні цукерки, особливо виглядають до цього красивими і ароматними — поганий знак. Каже про розчарування в близькій одного, невдачі у справі, яку вже здається завершеним.

Варто з обережністю пропонувати в цей період свою допомогу — це може бути сприйнято негативно і призвести до незручної ситуації.

Багато різних цукерок

Сон, в якому людина бачить багато яскравих і красивих цукерок, говорить про швидку зміну ситуації в кращу сторону:

  • вирішенні фінансових проблем;
  • довгоочікуваної вагітності;
  • весілля — своєї чи дуже близького родича;
  • зміні роботи на ту, яку давно хотілося.

У будь-якому випадку — сон позитивний і світлий.

Цукерки — особливо шоколадні або в яскравих обгортках — позитивний символ, говорить про статок або зміну ситуації в кращу сторону.

Якщо ж приснилася прогіркла солодкість — не варто ігнорувати цей сигнал. Краще прислухатися до власного здоров’я і бути в найближчі кілька днів обережнішими у справах.

Сонник - тлумачення снів