До чого сниться вишня: тлумачення сновидіння від сонника Міллера, Ванги та ісламського

Багато людей люблять вишню і з нетерпінням чекають сезону, щоб її скуштувати. Не дивно, що навіть уві сні ці ягоди не віщують нічого негативного.

Навпаки, вишня є передвісником радісних і солодких подій, для жінки це може бути приємний флірт, а для чоловіка – удача в справах. Більш точне тлумачення залежить від деталей сну.

Сонник Міллера

Американський психолог Густав Міллер вважає, що, якщо ви бачите стиглі і яскраво-червоні ягоди, то це значить, що в реальному житті ви обрали вірну концепцію поведінки: все ваше оточення поважає, любить і цінує вас за доброзичливість і безкорисливість.

Якщо уві сні ви їли таку вишню, то наяву ви гарантовано досягнете поставленої мети. А ось і зелені нестиглі ягоди – поганий знак, який символізує низку невдач. Причому біда прийде раптово, і ви не зможете підготуватися до неї ні фізично, ні морально.

Сновидіння, в якому ви їли неспелую вишню, обіцяє небезпеку, що наближається. Настійно рекомендується дотримуватися особливої обережності, не вплутуватися в авантюри і бути «тихіше води, нижче трави» якийсь час.

Сонник Ванги

Велика болгарська провидиця Ванга не дає однозначного тлумачення подібним сюжетом. Так, наприклад, вишневе дерево може символізувати щиру радість, яку незабаром зазнає сновидець, однак навіть це почуття буде приправлено легким смутком.

Ясновидиця впевнена, що, якщо уві сні ви їли вишню, то в реальному житті вас очікує печаль і швидкі розчарування, неприємності на роботі і в сімейних відносинах.

Рада! Зробити нічого з цією низкою невдач ви, на жаль, не зможете. Ставтеся до всього, що відбувається філософськи і просто постарайтеся перечекати несприятливий період. Будьте впевнені, що все обов’язково налагодиться.

Також для більш точного тлумачення зверніть увагу на колір ягід. Так, наприклад, яскраво-червона і соковита вишня – хороший символ, якщо ви пов’язані священними узами шлюбу. Це означає, що ваша дружина або дружина віддані і повністю вірні вам.

Якщо ж ягоди чорні, ніби гнилі наскрізь, то наяву очікуйте зради з боку коханої людини, якій ви довіряєте.

Ісламський Сонник

Вишня символізує народження нових відносин і виконань заповітних бажань.

Кому приснилася вишня?

  1. Якщо жінка, яка вже перебуває у шлюбі, побачила уві сні ягоди черешні, то в реальному житті на її шляху зустрінеться наполегливий залицяльник, який буде занадто нав’язливо надавати знаки уваги.
  2. Замужній дамі сон, у якому вона краде черешню з чужого саду, віщує пристрасний роман з молодим коханцем. Обережно! Не піддавайтеся спокусам, інакше ризикуєте втратити свою сім’ю.
  3. Для чоловіка сон, у якому він їсть жовту черешню, говорить про те, що незабаром начальство почне пильно стежити за його роботою. Тому, якщо сновидець виконує доручення, абияк, варто задуматися про це і почати більш наполегливо трудиться.
  4. Для молодої дівчини подібний сюжет натякає на плітки, які пускає її оточення.
  5. Представниці прекрасної статі, котоорая знаходиться в цікавому положенні, сновидіння, в якому вона бачить вишню, обіцяє їй швидке народження здорового малюка.

Що за вишня вам приснилася?

Черешня

Сновидіння, в якому ви з апетитом поїдаєте черешню, при цьому чітко відчуваючи її солодкий смак, говорить про те, що в реальності ви дуже вразлива людина. Не важливо, як складуться події, ви всі невдачі приймаєте занадто близько до серця.

Важливо! Якщо ви бачите лише одну ягідку, то це значить, що наяву ви дуже самотня людина. Однак не варто звинувачувати оточуючих людей, тому що у своїй самотності, швидше за все, винні тільки ви самі.

Постарайтеся об’єктивно оцінити свій характер і зрозуміти, чому від вас відвертаються друзі. Вибачтеся перед приятелями і обговоріть з ними це питання.

Купівля черешні у сні – дуже хороший знак, що обіцяє швидке вирішення більшості проблем і початок нової, спокійною і стабільною життя.

Сновидіння, в яких крадете черешню з чужого саду, говорить про те, що незабаром ви схопите удачу за хвіст і кардинально зміните своє життя.

Зелена

Якщо вам приснилося сновидіння, в якому ви їли неспелую зелену вишню, то в реальному житті вам доведеться витратитися на непотрібну і непотрібну річ.

Стигла

Бачити стиглі та соковиті ягоди у сні – до нового знайомства з людиною, який принесе у ваше життя яскраві фарби і незабутні враження.

Якщо уві сні ви бачите самого себе, жадібно поїдає вишню, то в реальному житті ви дуже егоїстичні. Також настійно рекомендується знизити планку, тому що в іншому випадку, ваша друга половинка, не витримавши постійного порівняння з неіснуючим ідеалом, піде від вас.

Квітуча вишня на дереві

Дерево в білому кольорі сниться до успіху.

Якщо вам приснилося, що сидите на гілці квітучої вишні, очікуйте кардинальних змін у житті, причому в позитивну сторону.

У відрі

Зверніть увагу! Згідно з деякими джерелами, подібний сюжет обіцяє несподіваний прибуток. Також вважається, що відро з вишнями сниться до удачі і везіння.

Гнила

Зіпсована ягода – поганий знак, який означає, що більшості планів і задумів збутися, на жаль, не судилося. Однак не варто засмучуватися і зациклюватися на тому, чого досягти не вдалося. Ставте нові цілі і досягайте висот.

Засохла

Якщо вишня в сновидінні всохла, то це означає, що в реальності ви сумуєте за минулим партнеру, однак відновити стосунки ви вже ніколи не зможете, тому рекомендується відпустити коханого і йти далі.

Якщо в даний момент ви знаходитесь у постійних відносинах, то, можливо, ваша любов охолола, але ви не хочете це визнавати. Зніміть рожеві окуляри: вас вже нічого не пов’язує і незабаром ви розлучитеся.

Що ви робили з вишнею у сні?

Збирати

Якщо уві сні збирали ягоди, то це натяк, що в реальному житті у вас досить багато прихованих талантів, які ви не використовуєте. Якщо ви почнете наполегливо працювати і розвиватися, то незабаром зможете домогтися великих успіхів.

Сновидіння, в якому на ваших очах хтось інший збирає вишню, означає, що наяву ви – природжений лідер. Будьте впевнені, що в найближчому майбутньому начальство гарантовано це помітить, і вас підвищать. Також не виключено, що ви відкриєте власну справу і будете працювати на себе.

Садити

Вважається, що сновидіння, в якому своїми руками садите вишню, до багатства.

Робити варення

Якщо вам приснилося, що варіть вишневе варення, це говорить про те, що в реальному житті ви занадто все ускладнюєте.

Важливо! Ви умудряєтеся знайти труднощі і перешкоди там, де насправді їх немає. І все це дуже сильно заважає досягти успіху.

Підводячи підсумки, у сновидіння з вишнею практично немає негативних трактувань. У більшості випадків, сон, у якому ви бачите вишню, несе тільки позитивні та яскраві події. Такі, як, наприклад, несподівана прибуток або пристрасний і бурхливий роман.

Однак, якщо так вийшло, що сонник передбачив вам щось погане, не накручуйте себе. Пам’ятайте, що лише ви є ковалем власного щастя.

Сонник - тлумачення снів