До чого сняться абрикоси – сонник, збирати стиглі абрикоси з дерева, їсти абрикос уві сні

Багато спочатку зрадіють, побачив абрикоси уві сні, адже такі смачні плоди вже точно не можуть віщувати щось погане, але це не зовсім так. Дуже часто зустрічаються й негативні тлумачення, пов’язані з абрикосами, навіть якщо сам сон був досить приємним.

Абрикоси по соннику Міллера

 • Якщо спящему наснилися розкішні абрикосові сади, то його майбутнє не буде настільки щасливим і безхмарним, як він собі його уявляє.
 • Сновидець їв плоди у сні — швидке настане важкий час, біди наступають.
 • Якщо оточуючі із задоволенням їли абрикоси уві сні, те суспільство, в якому сплячий проводить більшу частину часу, зовсім не відповідає його уподобань і потреб.

Ісламський сонник вважає, що абрикоси сняться до погіршення здоров’я

Тлумачення сну про абрикоси в сонник Ванги

Болгарська віщунка запевняла, що якщо спящему наснилися абрикоси, то йому варто звернути увагу на те, як він витрачає свій час. Цілком ймовірно, що сновидець настільки безцільно проживає своє життя, що зовсім скоро навіть серйозні спроби змінити не дадуть позитивного результату. Треба встати на шлях істинний, поки не стало пізно.

Абрикоси в ісламському соннику

Ісламський сонник попереджає, що після сну, в якому фігурували абрикоси, необхідно більше уваги приділяти своєму здоров’ю, інакше можна не помітити розвиток дуже серйозною, можливо навіть смертельної хвороби.

Також такий сон може говорити про те, що зовсім скоро сплячий втратить щось, що дуже дороге його серцю. Це може бути як річ, так і близька людина.

Кому приснився абрикос?

Не варто вірити першого ліпшого тлумачення сну про абрикоси, адже велику роль в цьому грає пол сновидця. Для чоловіків і жінок тлумачення можуть бути абсолютно різними.

Незаміжньою дівчині

 1. Якщо молода дівчина у сні їсть смачні, соковиті абрикоси, то її чекають радісні події і приємне проведення часу.
 2. А от сон, в якому плодами ласував її коханий, попереджає про те, що у відносинах скоро почнеться серйозний розлад. Конфлікти можуть привести до розставання.
 3. Приблизно такий же сюжет обіцяє молодій дівчині сон, у якому вона зриває абрикос з дерева. Відносини з нинішнім партнером будуть нетривалими і нещасливими.
 4. Є соковитий, м’який, медовий абрикос — до набуття міцною, піднесеної любові з прекрасним чоловіком.
 5. Якщо дівчина побачила квітуче абрикосове дерево в снігах, то їй належить нещасливий шлюб.
 6. Посадити кісточку у сні — до вагітності.

Часто абрикоси віщують зустріч з примхливими жінками

Вагітній

Вагітній дівчині абрикоси уві сні обіцяють появу дівчинки на світ. Вагітність буде легкою, а пологи практично безболісними і без негативних наслідків.

Заміжній Жінці

 1. Якщо уві сні жінка їла солодкі абрикоси, у житті її чекає спокій і спокій. У відносинах з чоловіком настане гармонія.
 2. Самотнє абрикосове дерево каже жінці про те, що її шлюб не принесе їй радість, буде нещасливим і затягнутим. Можливо, варто розірвати безнадійні відносини прямо зараз, тоді буде шанс зустріти прекрасного чоловіка і знайти нове щастя.

Чоловікові

 1. Якщо уві сні чоловік пробував зелений, кислий і несмачний абрикос, то йому слід уважно придивитися до свого оточення — в ньому є людина, яка навмисно заважає досягти бажаного. Можливо, це не явний ворог, цілком ймовірно, що шкідник і зовсім прикидається товаришем. Недоброзичливець поки що шкодить таємно, але як тільки сплячий захоче дізнатися хто це, то він тут же розкриє себе.
 2. Сон, у якому сновидець куштував соковиті та солодкі плоди, говорить про те, що зовсім скоро його чекають пристрасні стосунки з недосвідченої юною дівчиною. Вони не будуть тривалими, але принесуть масу фізичного задоволення. Одруженого чоловіка такий сон попереджає про те, що він може зламатися і змінити дружині, але варто задуматися, чи готовий сплячий втратити сім’ю заради швидкого захоплення і нетривалого романчика з дівчиною, яка не зуміє йому нічого дати, крім фізичного задоволення.
 3. Самотнє дерево з абрикосами обіцяє чоловікові неприємності на роботі, конфлікти з начальством.
 4. Якщо сплячий тиснув плоди уві сні руками, то наяву він упустить дуже хороший шанс.

Тлумачення сну по подробиць

Рідко коли просто сняться абрикоси, у більшості снів сплячий бачить, як він сам або хтось інший щось робить з плодами. Варто приділити цим діям особливу увагу, так як вони значно впливає на тлумачення.

Бачити абрикоси на дереві

 1. Абрикосові дерева з плодами символізують нездійсненні надії і мрії. Сновидець багато планує, бажає, мріє, але більшості з наміченого не судилося збутися, так що варто зменшити свій запал.
 2. За сонником Гришиній чоловіка сон, у якому він бачив абрикоси на гілках, обіцяє зустріч з дуже примхливою, норовливої жінкою.
 3. Народилися у вересні, жовтні, листопаді або грудні люди, які побачили абрикосове дерево, скоро стануть трішки щасливішою через приємних змін в житті.

Збирати абрикоси з дерева — скоро сновидця винагородять за виконану роботу.

Збирати абрикоси в саду — до створення прибуткового справи

Збирати абрикоси в саду

Багато сонники впевнені, що сон, в якому сплячий збирав абрикоси під деревом у власному саду, обіцяє йому незабаром створення прибуткового справи, що принесе багато грошей.

Протилежне значення такого ж сюжету можна зустріти в соннику Федорівської — цілителька була впевнена, що всі старання сновидця будуть марними, і в цьому він буде винен сам. Після події сплячого наздожене апатія і нудьга, яка триватиме тривалий час. Слід докласти всі зусилля до того, щоб не пророцтво не сталося.

Є стиглі абрикоси

Деякі тлумачі кажуть, що поїдання абрикосів у сні обіцяє благополуччя та радість, але все ж більшість абсолютно протилежної думки. Сплячого чекають проблеми і невдачі, в яких він, можливо, буде винен сам. Зайва довірливість і наївність зроблять свою «брудну» справу. Не варто піддаватися впливу оточуючих, з цього не вийде нічого хорошого, слід довіряти тільки собі і покладатися на власні сили.

Купувати абрикоси

Для сплячого купівля або продаж абрикос уві сні може означати, що:

 • його чекає поліпшення здоров’я;
 • з кимось із рідних чи друзів скоро відбудеться серйозне нещастя, але в руках сновидця запобігти насувається лихо.

Зелені плоди

Зелені нестиглі плоди, які поїдає сновидець, говорить про те, що сплячий бажає дуже багато чого, але не готовий для цього нічого робити. Потрібно усвідомити, що без дій досягти бажаного не вийде. Ніхто не принесе всі блага на блюдечку, потрібно самостійно працювати для досягнення потрібних результатів.

Абрикоси у більшості людей викликають позитивні емоції в реальному житті, але їх поява в сновидіннях пояснюється тлумачами не з найкращої сторони. Варто задуматися над баченням, в якому марилося плід, нехай навіть соковитий і солодкий.

Сонник - тлумачення снів