До чого сниться суниця – сонник, збирати велику суницю, їсти червоні ягоди суниці у сні

Сон з ягодами суниці – добрий знак у всіх відносинах. Суниця віщує радісні і довгоочікувані події, позитивні зміни і приріст у всіх сферах життя. Щоб точніше витлумачити сон, потрібно згадати всі його деталі.

Суниця по соннику Міллера

Соковита суниця символізує любов, приємні хвилювання та нові відносини. Продавати суницю – на щастя, прибутку або врожаю. Їсти суницю – взаємність, швидка зустріч з об’єктом симпатії, нові відчуття в сексі. Варити суничне варення – занурюватися у вир романтичних пригод, ініціатором яких буде той, хто керує процесом варіння.

Кисла ягода уособлює Ваші гріхи і погані помисли

Тлумачення сну про суницю в сонник Ванги

Суничні ягоди означають виконання заповітних бажань, довгоочікуване досягнення мети. Незабаром на горизонті замаячать нові перспективи і шанси, які не можна упустити. Якщо зараз не найкращий час в житті, то світанок можливостей не за горами. Вирощувати суницю уві сні – креативність, нові ідеї, винахідливість, значний внесок у загальну справу.

Суниця в ісламському соннику

Якщо вони солодкі, то вказують на уділ від Аллаха, користь і корисні знання. Кислі плоди — це майно, придбане гріховним шляхом, і загострення хвороби того, хто побачив сон, якщо він хворий.

Якщо ви спробували ягоду, і вона виявилася солодкої, то це знак прихильності Аллаха. Він означає вигоду, удачу в справах і придбання важливих знань. Кисла ж ягода обіцяє недобросовісні придбання, гріх у справах і помислах. Якщо незріла суниця приснилася хворій людині, швидкого одужання не передбачається.

Часто суниця віщує романтичне побачення з коханим

Кому приснилася суниця?

Значення ягід суничних залежить і від того, кому приснився сон.

Незаміжньою дівчині

Якщо ви самотні, ягода може означати швидку приємну зустріч з новою людиною, а якщо обранець вже є – романтичне побачення і повернення пристрасті у відносини. Якщо ви їсте багато червоних, дозрілих ягід, чекайте появи натовпи шанувальників.

Вагітній

Суниця – добрий знак, вагітність буде спокійною, а пологи своєчасними. Також може означати приємну новину.

Заміжній Жінці

Ягоди суниці обіцяють зникнення сімейних розбіжностей і сварок, настання періоду гармонії. Відносини стануть краще, такий сон може означати навіть швидку вагітність.

Чоловікові

Бачити багато ягід суничних – велика удача, грошова прибуток. Є суницю – увагу протилежної статі, любовні пригоди. Якщо ягода сниться закоханому чоловікові сон означає перехід на новий рівень відносин.

Великі ягоди суниці — до хорошої прибутку

Тлумачення сну по подробиць

Деталі сну можуть змінювати тлумачення досить значно, за смаком, кольором, розміром і станом ягід можна визначити, яка саме подія чекає на вас у майбутньому.

Збирати великі ягоди суниці в лісі

Сон може означати гарний прибуток, особливо якщо ємність для ягід була заповнена ними повністю, підвищення або премію на роботі. Навпаки, якщо ви зібрали мало ягід і вони дрібні, очікуйте фінансових труднощів.

Їсти суницю

Ласощі у вигляді стиглих ягід віщує взаємну любов або визнання в любові. Це сприятливий знак у будь-якому випадку – сновидця чекають успіх і удача, виконання бажань. Велика кількість ягід — до грошової прибутку, яка реалізується дуже скоро.

Нестиглі ягоди суниці (Зелені)

Зелена суниця означає плани, яким не судилося здійснитися. В любовній сфері вона обіцяє неприємну сварку або навіть розрив відносин, фінансової – дрібні труднощі. В інтимному плані означає сексуальну незадоволеність, як вашу, так і партнера, і взаємне небажання поговорити про це.

Червивая суниця

Червивая ягода віщує порожні розтрати або втрату великої суми. Варто звернути увагу на колег по бізнесу і спробувати захистити себе від обману. У відносинах остерігайтеся зради і підступності, будьте готові до труднощів у взаєморозумінні.

Висновки

Ягоди суниці в переважній більшості випадків мають гарне значення для сновидця і віщують удачу та успіх у всьому. Не забувайте аналізувати деталі сну, які мають величезне значення для правильного тлумачення.

Сонник - тлумачення снів