До чого сниться зелене яблуко? Тлумачення сну по сонникам Міллера, Ванги та Ісламському

Зелене яблуко в сновидіннях — є знаменням долі. Його колір передрікає щось приємне, а зовнішня краса — успіх у всіх починаннях, мудрість та здоров’я. Головне, дочекатися, коли ознака здійсниться.

Сонник Міллера

Міллер вважає, що зелені яблука — це хороший знак. Але, все ж, варто звернути увагу на його зовнішній вигляд:

  • є гнилі фрукти — до неприємностей;
  • стиглі яблучка на дереві означають, що вам пора здійснювати свої плани, або закінчувати розпочате. Подумайте про те, що хочете від життя, і почніть це реалізовувати;
  • плоди на землі знятися як провісники небезпеки. Вам варто звернути увагу на своїх близьких. Швидше за все, серед них з’явилися фальшиві друзі і заздрісники.

Сонник Ванги

Провісниця каже, що яблука в сні — символ мудрості і нагороди. А так само дає кілька тлумачень таких бачень:

  • обривати зелені яблучка — провісник появи сильного бажання осягнути суть земних явищ і поміркувати про сенс життя;
  • їсти фрукт — до зустрічі зі знаючим чоловіком, який допоможе вам стати мудріший та розумніший. Не проявляйте до нього нічого, крім доброти, інакше накличеш на себе біду;
  • побачити гниле яблуко — знак того, що ви можете отримати неправдиву інформацію. Ретельно продумуйте свої кроки, інакше залишитеся в програші.

Ісламський Сонник

Якщо вірити ісламському сонником, то після такого сну вам слід зайнятися творчістю. Не важливо яким, головне, щоб воно приносило вам радість і задоволення. І, чим більше ви будете приділяти часу такого заняття, тим швидше зможете заробляти на улюбленій справі.

Комусь приснилося зелене яблуко?

Завжди відштовхуйтеся від своєї статі, коли знаходите для себе передбачення. Адже, те, що правдиво для жінки, неправильно для чоловіка.

Незаміжньою дівчині

Бачити зелене яблуко в сні — до появи відразу декількох залицяльників. Можливо, ви зможете полюбити одного їх них.

 

Жінки

Зелене яблуко — символ жіночої життєвої сили. Тому, такий сон передвіщає душевну гармонію і міцне здоров’я. Він говорить вам, що ви красива, бажана, неповторна і дуже впевнена. Не втрачайте ці якості.

Вагітній

Ви народите здорової дитини, який буде дуже схожий на вас. Не турбуйтесь ні про що, все буде добре.

Чоловікові

Чоловіка ж таке сон попереджає про швидкої зустрічі зі старим другом або привабливою дівчиною.

УВАГА! Якщо зустрінете дівчину, то не втрачайте її. Вона може стати вашою обраницею і ви проживете з нею довге і щасливе життя.

Тлумачення сну по подробиць

З продуктом в нічному видінні можна робити все, що завгодно. І від кожного дії або властивості фрукта тлумачення може змінюватися.

Їсти зелене яблуко

Чим спелее і смачніше плід, тим краще майбутнє вас чекає. Мрії і бажання збудуться, здоров’я покращиться, а життя стане більш плідною. Активно беріть участь у різних подіях і тоді ви зможете зробити щось корисне не лише для себе.

 

Нестигле яблуко

Що саме ви робили з цим яблуком? Тлумачення в цьому випадку залежить від ваших дій:

  • розрізати незрілий плід — до припинення зв’язку з новим знайомим;
  • зривати з дерева — знак того, що ви занадто квапте події. Дайте їм розвиватися своєю чергою;

ДОВІДКА! Для жінки такий сон означає, що вона зустріне привабливого чоловіка і їх відносини будуть досить стрімко розвиватися.

  • їсти нестигле яблуко — такий сон є попередженням про те, що не слід переживати за нездійсненого. Ви тільки даремно витрачаєте свої емоції;
  • дивитися на незрілий плід — до проблем зі здоров’ям.

ВАЖЛИВО! Так само, таке бачення попереджає вас про те, що серед найближчого оточення знаходяться лицеміри, які тільки й чекають, щоб вам нашкодити.

Гниле яблуко

Так як яблуко є символом здоров’я, то гнилий фрукт попереджає про можливу хворобу. Одягайтеся тепліше і їжте більше вітамінів і тоді неприємне стан обійде вас стороною.

Купувати зелені яблука

Купувати в сні зелені яблука — до удачі і фінансового благополуччя. Настає час, коли ви без страху можете піти з ненависної роботи, переїхати з обридлого міста і, взагалі, почати нове життя.

УВАГА! Але не зволікайте! Якщо вирішили змінити все, то приступайте прямо зараз. Потім може бути пізно!

Збирати яблука під деревом

Збирати фрукти під деревом — хороший символ. Причому, чим більше усипана земля навколо яблуні, тим більший успіх чекає на вас.

ВАЖЛИВО! Але, якщо ви зриваєте плоди з дерева, то вас спіткає розчарування через цілі, яку ви так і не змогли досягти.

Зелене яблучко — один з найкращих символів уві сні. Воно передвіщає безліч позитивних змін. Але, все ж, на долю звичайно варто сподіватися, але і самому без діла сидіти ніяк не можна. Інакше, ніякої символ в нічних видіннях не допоможе.

Сонник - тлумачення снів