До чого сниться виноград, що обіцяє сон, крім багатства і процвітання? Тлумачення сновидіння

Не дарма виноград ще з давніх часів символізував достаток і багатство.

Коли людині сняться ягоди, вони можуть мати безліч значень, починаючи від любовних пригод і сп’яніння від почуттів, і закінчуючи чистим аркушем, початком нової життям.

Так чи інакше, кетяги сонячних ягід у більшості випадків мають позитивне тлумачення.

Сонник Міллера

Густав Міллер, відомий психолог, був упевнений, що є виноград уві сні – не найкраща прикмета, що символізує великі турботи і клопоти. Однак, якщо ви бачите великі грона, то в найближчому майбутньому ви зможете домогтися поваги і високого становища в суспільстві.

Також рекомендується звернути увагу на смак і вигляд ягід. Наприклад, якщо вам сниться, як ви їсте виноград, однак він вам зовсім не подобається, то незабаром ваш стан похитнуть сумніви і страхи з приводу справ і проектів, які ви почали.

Не варто припиняти йти вперед – не відразу, поступово, але ви все-таки знову знайдете душевну рівновагу.

Сонник Ванги

Згідно соннику болгарської провидиці Ванги, збір великих соковитих грон – поганий знак, що віщує швидке розчарування в результатах своєї праці. Причому не важливо, як довго і наполегливо ви працювали.

Навіть, якщо раніше підсумок вас цілком влаштовував, врешті-решт, у вас вийде зовсім не те, що ви задумували з самого початку.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, великі, соковиті і солодкі на смак ягоди символізують достаток, радість, достаток, здорових і щасливих дітей.

Кому приснився виноград?

  1. Для чоловіка сон про виноград є передвісником великих клопотів. Для того, щоб досягти щастя та благополуччя, сновидінню доведеться боротися з труднощами і перешкодами.
  2. Якщо ягоди наснилися молодій дівчині, то в реальному житті сновидицу очікує здійснення всіх задумів і бажань, які так чи інакше пов’язані з її особистим життям.
  3. Якщо виноград уві сні побачив дитина, то сновидіння означає швидкі сльози, викликані незадоволеністю. Батькам рекомендується більше прислухатися до почуттів і бажань свого чада.
  4. Якщо незаміжньою дівчині приснився стиглий і смачний виноград, то це хороший знак, що передвіщає вдалий та щасливий шлюб.
  5. Якщо сновидица знаходиться в цікавому положенні, то це натяк на те, що їй слід більш уважно ставитися до власного здоров’я.

Який виноград вам приснився?

Білий

Світлі або червоні ягоди – до добра, якщо це відбувається в сезон. Якщо ж ні, то значення сновидіння змінюється.

Чорний

Чорний виноград сниться до смутку. Згідно з деякими джерелами, подібний сюжет символізує покарання: скільки ягід, стільки і ударів.

Синій

Якщо ви з апетитом їли в сні ягоди насиченого синього кольору, то в реальному житті подібний сон – до хорошого заробітку.

Сновидіння, в якому вам піднесли в подарунок гроно синього винограду, то наяву вас очікує корисне знайомство з цікавою і різносторонньою особистістю.

Жінкам подібний сюжет віщує пристрасний роман.

Зелений

Зелені грона обіцяє набуття успіху і достатку. Однак для досягнення даної мети сновидінню доведеться довго і наполегливо працювати. До речі, благополуччя все одно виявиться тимчасовим.

Великий

Якщо уві сні ви несли плетений кошик з великим урожаєм, то в реальності вас чекає любовну пригоду. Безумовно, воно залишить після себе масу позитивних емоцій і приємний післясмак, однак на серйозні відносини можна не розраховувати.

Важливо! Ягоди великого розміру є символом білої смуги в житті. Незважаючи на те, що в даний момент ви можете бути завалені проблемами, в кінцевому підсумку ви зможете впоратися з усім.

Поїдання великої солодкого винограду обіцяє спящему достаток, благополуччя і хороший достаток.

Тухлий

Якщо ви бачите уві сні гнилі або тухлі ягоди, то в реальному житті вас почнуть долати сумніви стосовно одного з найважливіших прийнятих вами рішень.

Виноградні кісточки

Сновидіння, в якому ви з апетитом їли виноград, а в ягодах трапляються кісточки, означає, що в реальному житті вас очікують серйозні перешкоди, для подолання яких доведеться докласти чималих зусиль.

Що робили з виноградом у сні?

Їсти

Поїдання винограду уві сні найчастіше віщує нову роботу, хорошу прибуток, однак в окремих випадках бачення може обіцяти проблеми зі здоров’ям.

Якщо ягоди були красивими і великими, то в найближчому майбутньому вас чекають клопоти і турботи, які принесуть не тільки користь, але і моральне задоволення.

Довелося скуштувати солодкий виноград? Вас чекають дуже приємні емоції і задоволення.

Спостерігати, як зростає

Виноград споконвіку символізувало багатство і родючість, а тому сновидіння, в якому ви спостерігаєте за швидкозростаючою лозою, віщує швидкий ріст вашого успіху і благополуччя.

Садити

Сновидіння, в якому ви садите виноград, говорить про те, що в реальному житті ваші справи нарешті зрушать з мертвої точки, і тепер все буде складатися тільки найкращим чином. Будьте впевнені в тому, що успіх не змусить себе довго чекати.

Важливо! Також сон, у якому ви бачите, як садите кісточки в землю, сниться до початку будь-якої нової справи, проекту.

Збирати

Приснилося, що ви збирали виноград? Подібний сюжет можна витлумачити, як поява у вашому житті безлічі сприятливих подій, на зразок ділового успіху або взаємної любові.

Якщо урожай збирали ви самі, то це віщує нову прибуткову роботу. Якщо ж за вас це роблять інші люди, то в найближчому майбутньому виповниться одне ваше заповітне бажання.

Зверніть увагу! Також сюжет про те, що ви знімаєте грона з лози самі, має інше значення: зовсім скоро ви зустрінете людину, яка в підсумку стане вашою долею, або ж погляньте по-новому на того, з ким доводиться досить часто бачитися.

Для того, щоб правильно тлумачити сновидіння про виноград, постарайтеся звернути увагу на все, навіть самі незначні, дрібниці, в тому числі колір і смак ягід.

Залежно від цих факторів, значення сну може змінюватися, починаючи від передвістя приємних клопотів, і закінчуючи серйозними перешкодами. Так чи інакше, негативу подібний сюжет не несе.

Сонник - тлумачення снів