До чого сниться рис – сонник, тлумачення сну про варений білий рис, купівлю рису уві сні

Рис вважається одним з найпопулярніших злаків не тільки в країнах Азії, але і по всьому світу. У східній культурі до нього особливо трепетне ставлення, адже ця крупа – головний засіб прожитку. Не дивно, що у багатьох сонники тлумачення нічного бачення про рисі носить позитивний характер і обіцяє людині благополуччя і процвітання. Але, щоб точно розшифрувати сон, потрібно врахувати всі деталі.

Рис по соннику Міллера

У соннику Міллера сказано, що рис в сні – дуже сприятливий знак. Він обіцяє людині успіх у справах і зміцнення дружніх зв’язків.

Довідка! Якщо сновидець обмірковує якесь важливе діло, такий сон свідчить про те, що справа буде мати щасливий кінець.

Щоб точно розшифрувати сон, потрібно пригадати зовнішній вигляд крупи та дії з нею. Наприклад, є рис означає сімейне щастя і затишок. Однак, якщо в крупі багато сміття, сновидінню варто побоюватися хвороб і розладу з друзями.

Дівчині сон з рисом віщує швидку зустріч з майбутнім чоловіком

Тлумачення сну про рис сонник Ванги

В сонник Ванги є кілька тлумачень сну про рисі:

  1. Бачити, як злак розсипається або сиплеться прямо на людину – хороший знак, який обіцяє приємні події в найближчому майбутньому.
  2. Незаміжньою жінці сон про рисі віщує швидку зустріч з судженим.
  3. Молодій сім’ї, яка не має власного будинку, такий сон принесе своє житло, в якій завжди пануватимуть мир, щастя і достаток.

Як і в соннику Міллера, в тлумаченні Ванги засмічений рис вважається поганим знаком, так як він віщує фінансові проблеми.

Рис в ісламському соннику

В ісламському соннику є тільки два тлумачення нічного бачення про рисі. Бачити страву з цієї крупи означає близькість клопоту. Але в результаті вони принесуть сновидінню багатство, хоча його і доведеться відвойовувати у супротивника.

Сирої злак – погана прикмета. Такий сон є попередженням, оскільки в найближчому майбутньому людини чекають хвороби і серйозні фінансові труднощі, які можуть закінчитися повним банкрутством.

Кому приснився рис?

Тлумачення сну багато в чому залежить від статі сновидця. У багатьох сонники рис є позитивним знаком для дівчат і жінок, але така розшифровка може абсолютно не підходити для чоловіків.

Дівчині

Молодим незаміжнім жінкам розсипаний рис обіцяє заміжжя. Таке тлумачення пов’язано з тим, що на весіллях молодоженом прийнято посипати саме цим злаком.

Готувати рисову кашу у сні – до клопотів і додатковим зобов’язанням. Не варто їх боятися, оскільки в майбутньому вони принесуть щастя і багатство.

Вагітній

Якщо рис уві сні побачила вагітна жінка, для неї це дуже хороший знак. Він означає, що майбутні пологи пройдуть легко, а дитина народиться абсолютно здоровим.

Подібне бачення має значення і на більш віддалене майбутнє. Воно означає, що жінка стане дуже хорошою матір’ю і перетвориться в справжню хранительку вогнища, а в її домі завжди будуть панувати щастя і достаток.

Заміжній жінці треба стерегтися необдуманих рішень

Жінки

Тлумачення сну про рисі для заміжніх жінок дуже різноманітні. В цілому, таке бачення сприятливий і є символом гармонії і взаєморозуміння.

Інші тлумачення такі:

  1. Якщо в даний момент у жінки існують які-небудь труднощі, сон про цьому злаку говорить про те, варто звернутися за допомогою до родичів. Саме вони зможуть надати необхідну допомогу і підтримку.
  2. Сновидице варто готуватися до важливих подій, в яких вона зіграє ключову роль. Саме від її дій і рішень буде залежати майбутнє сім’ї.
  3. Щоб зберегти сімейне щастя і гармонію, заміжній жінці, що побачила рис уві сні, варто побоюватися суєти і прийняття легковажних рішень.

Незаміжнім панянкам сон про рисі теж обіцяти приємні події. Сновидица почне користуватися увагою протилежної статі і у неї одночасно може з’явитися кілька залицяльників. Крім того, нічне бачення про це злаку символізує просування по службі та швидке підвищення.

Чоловікові

Загальне тлумачення сну про рисі для чоловіка свідчить, що йому варто готуватися до змін в особистому житті.

Довідка! У багатьох сонники сказано, що подібне бачення говорить про те, що сновидець підсвідомо підозрює свою другу половинку в невірності і сумнівається в правильності вибору супутниці життя.

Не виключено, що після такого сну чоловік захоче деякий час побути один і тимчасово розлучитися з партнером. Таке бачення — свого роду попередження. Потрібно бути обережним, акуратно пояснити свою позицію і ні в якому разі не піддаватися негативним емоціям.

Тлумачення сну по подробиць

Подробиці сну грають дуже важливу роль в тлумаченні. Розцінюється не тільки стан крупи і підлогу сновидця, але і дії, які чоловік здійснював із цим злаком уві сні.

Готувати варений рис

Варити рисову кашу – сприятливий знак. Він обіцяє сновидінню міцне здоров’я. Якщо людина хворіє в даний момент або часто піддається різним недугам, він вправі розраховувати на швидку зміну ситуації.

Бачити в нічних мареннях відварений рис або варити його самостійно говорить про те, що здоров’я сновидця повністю відновиться, у нього з’явиться багато сил та енергії для реалізації задуманого.

Найчастіше поїдання рису в сні — гарний знак

Смажити рис на сковорідці

Приготування смаженого рису обіцяє сновидінню багато нових турбот. В найближчі декілька тижнів він буде дуже зайнятий, але це сповна окупиться в майбутньому.

Величезна кількість справ і завдань слід розцінювати як можливість самореалізації. У плані кар’єри рішення всіх цих проблем може стати поштовхом до підвищення зарплати чи призначення на нову посаду.

Є рис уві сні

Тлумачення сну, в якому людина є рис, відрізняються в залежності від сонника. У більшості варіантів поїдання злаку обіцяє сімейне щастя і теплі стосунки з друзями.

Інше тлумачення не таке позитивне. У деяких сонники зазначено, що є рис у сні говорить про те, що планам сновидця не судилося збутися, незважаючи на всі докладені зусилля. Тому краще змиритися з ситуацією і не витрачати на нього сили.

Бачити багато білого рису

Велика кількість білого і чистого рису – дуже хороший знак. Для сновидця це означає, що в найближчому майбутньому його чекає сімейне щастя, удача в справах і інших сферах життя. Особливо добре, якщо чоловік сидів або навіть лежав на злаку.

Купувати рис у магазині

Купівля крупи говорить про те, що фінансове становище сновидця в найближчому майбутньому покращиться. Гроші почнуть надходити не тільки з нових починань, але і зі старих, а можливо і забутих проектів.

Однак людині варто відразу ж витратити отримані кошти на щось приємне або корисне. Без дотримання цієї умови гроші підуть так само швидко, як і прийшли.

Бачити плов у сні

Побачити в сні смачний рисовий плов обіцяє успіх у всіх починаннях, особливо в діловій сфері. Людина буде користуватися повагою колег, його помітить начальство і, можливо, це принесе підвищення.

Однак, якщо крупа в плові поганої якості, або саму страву приготовлено неправильно і виглядає несмачним, людині варто дотримуватися обережності, оскільки його дії можуть зрозуміти неправильно і це призведе до непорозумінь.

Бачити розсипаний рис уві сні

Розсипаний по підлозі рис – несприятливий знак, що передвіщає швидкі сімейні сварки. Щоб зберегти теплі стосунки з партнером, потрібно намагатися тримати себе в руках і не давати волю емоціям.

Мити рис уві сні

Промивання рису – несприятлива ознака, який є попередженням. Сновидінню слід дотримуватися обережності, оскільки таке бачення обіцяє помста недоброзичливця.

Висновки

В цілому, бачити сон про рисі – сприятливий знак для чоловіків і жінок. Але, щоб правильно підготуватися до майбутніх подій, слід врахувати всі деталі сну і розглянути кілька тлумачень.

Сонник - тлумачення снів