До чого сниться кава – сонник, варити молоти або купувати каву в зернах, пити каву з чашки уві сні

Кава, побачений у сні, є ознакою відкритості світу, готовність сплячого до ролі лідера і його бажання перемагати. Тому кави вважається позитивним символом, головне не чекати, що бажані речі і досягнення посипляться з неба — треба й самому докладати максимум зусиль для того, щоб все задумане здійснилося.

Кава по соннику Міллера

Якщо людина п’є міцну каву в своєму сні, значить, родичі не схвалюють його коханого і тим більше — майбутнє одруження. Міллер попереджає, що у зв’язку з цим сновидця чекають безперестанні сварки в родині й розбіжності з близькими людьми.

Готувати каву — до великих фінансових втрат, а гуща, що залишилася після пиття, передрікає благополучне подолання труднощів і перешкод, що виникають на шляху до бажаного.

Приготування кави в сні попереджає про майбутнє провальному вирішенні

Тлумачення сну про каву соннику Ванги

Вживання кави у сні є показником того, що сновидінню потрібно підживити свої сили, людина, побачивши таке сновидіння, надзвичайно стомлений і йому не вистачає енергії навіть на елементарні щоденні дії. Ванга рекомендує в такому випадку зробити невелику перерву в роботі і по можливості відпочити від будь-яких подразників.

Готувати кавовий напій у сні — до провального рішенням, яке зведе до нуля всі дії, спрямовані на розвиток своєї справи. Подавати кому-небудь чашку з кавою — до втрат і розчарувань в людях.

Кавова гуща, на думку Ванги, застерігає від поганих намірів з боку незнайомих людей, не можна бути відвертим з тим, кого практично не знаєш, інакше недобра людина не забуде скористатися отриманою інформацією собі на благо, чим зашкодить тому, від кого отримав її.

Кава з в ісламському соннику

В ісламському соннику кави попереджає: не рекомендується поспішати, приймаючи важливе рішення, завжди варто все обдумувати найбільш ретельним чином.

Кава з додаванням молока є уособленням часу, витраченого даремно, на даремні заняття. Після такого бачення потрібно виділяти як можна більше часу для роботи і саморозвитку.

Про те, що деякий час доведеться серйозно економити, попереджає розчинну каву з пакетика.

Кому приснився сон?

Жінки

Жінці, що виробляє над кави уві сні будь-які дії, незабаром має стати предметом пересудів, тому не можна робити необдуманих вчинків, за які потім може бути соромно, і в цілому варто бути більш обачною у словах і діях.

УВАГА! Якщо сновидица ще не заміжня, цей сон також може стати передвісником міцного шлюбу з іноземцем. Крім того, велика ймовірність, що цей чоловік запросить свою жінку жити з ним у його рідній країні.

Чоловікові

Чоловікові каву, особливо справжній, зварена в турці і ароматно пахне, обіцяє влада. Скоро його чекає підвищення в посаді і значне збільшення заробітної плати.

А ось розчинний напій або кави з яким-небудь нетрадиційними добавками (наприклад, з перцем або розмарином) вказує на труднощі, що стосуються навчання або освоєння будь-яких нових навичок.

Пити каву в компанії — до змін в особистому житті

Тлумачення сну по подробиць

ВАЖЛИВО! Правильне тлумачення багато в чому залежить від подробиць, тому вкрай важливо згадати кожну побачену деталь, навіть якщо на перший погляд вона видається зовсім незначною і не потребує уваги.

Пити каву в кафе

Пити каву в кафе, перебуваючи при цьому в повному самоті — до сварок з близькими родичами або друзями. Такі сновидіння покликані розкрити тривоги і хвилювання, приховані глибоко в душі сплячого. Позбутися від них можна тільки в тому випадку, якщо вдасться помиритися і налагодити стосунки з людьми, які так чи інакше виявилися ображені сновидцем.

Перебувати в кафе в компанії інших людей — до змін в особистому житті. Зовсім скоро на горизонті з’явиться людина, здатна повністю заволодіти думками того, кому пощастило побачити цей сон. Нові відносини будуть яскравими і переростуть в справжню любов.

Варити каву в турці

Самостійна варіння кави уві сні попереджає, що задумане, найімовірніше, так і залишиться нездійсненною мрією. Для того, щоб мати можливість виключити невдачі, варто почекати з активними діями і ретельно продумати план роботи над досягненням мети.

Якщо сновидець розбавляв зварена в турці кава молоком або додавав туди цукор, значить, йому належить випробувати неприязнь до кого-небудь з найближчого оточення. Не варто робити поспішних висновків, потрібно придивитися до цієї людини і зрозуміти мотиви його дій: насправді він не такий поганий, як це може здатися на перший погляд.

Купувати каву в зернах

Купівля кави — добрий знак. Його пояснюють тим, що сплячий зможе зловити удачу за хвіст. З цього моменту життя почне налагоджуватися, вдасться розрахуватися з усіма боргами вдасться в найкоротші терміни, крім того, вийде помітно покращити ділову репутацію та отримати повагу колег.

Бачити мелену каву

Мелена кава попереджає, що всі найближчі плани і наміри сплячого точно так само виявляться перемеленими в пил. Для того, щоб хоч трохи наблизитися до бажаного, доведеться докласти зусилля і працювати не тільки головою, а й руками, не звертаючись за допомогою до інших людей.

При цьому перемелювати зерна самостійно — позитивний знак, що є символом свого власного затишного домашнього куточка, який сновидець придбає протягом наступного року.

Цукор, насыпаемый в кухоль з кавою, символізує мудрість людини

Тримати чашку з кавою уві сні

Тримати в руках чашку з кавою, а тим більше відчувати її тепло або бачити піднімається над нею димок — це чіткий показник того, що всі хвилювання безпідставні, справи сновидця в реальному житті йдуть добре. Особисте життя почне налагоджуватися, а робота стане приносити ще більше задоволення, переставши бути виснажливою. З цього моменту всі заплановані на найближчі місяці великі цілі почнуть втілюються в життя.

Сипати цукор в каву

Цукор, що додається в кави для того, щоб підсолодити його, символізує рада мудрої людини. Потрібно надати йому належне значення і скористатися отриманим настановою.

Сон про дуже гіркий кави

ДОВІДКА! Гіркоту кави показує його недостатню збалансованість.

Так і в реальному житті, якщо людина побачив подібний сон, це означає, що не все в його житті йде так гладко, як хотілося б: якась із основних сфер помітно просідає. Вживання напою з таким смаком обіцяє неприємні обов’язки і роздратування.

Висновки

Навіть якщо сон, де головним «дійовою особою» був кави, обіцяє перешкоди на шляху до мети і інші неприємні події, можна скористатися побаченим на благо і постаратися змінити протягом долі. При правильного тлумачення сновидінь сплячий отримує велику перевагу перед прийдешніми подіями. Тому обов’язково потрібно скористатися моментом і підстелити соломку там, де велика вірогідність падіння!

Сонник - тлумачення снів