До чого сняться Синці

Удари і інші пошкодження в нічних видіннях можуть вказувати на прийдешні труднощі в житті сновидца. У статті розповімо, до чого сняться синці, і як цей образ розцінюють в декількох популярних джерелах. Важливо врахувати, де саме з’явилися патьоки уві сні, щоб точніше інтерпретувати побачене.

Підсвідомість

З точки зору підсвідомості забої і травми вказують на якісь проблеми в житті сновидца. До чого сниться синець на обличчі — до того, що у вас викривлене сприйняття власного «Я». Фахівці не виключають, що мова про комплекс меншовартості, про який відчуває почуття провини або інших складнощі сприйняття своєї особистості.

Якщо сині патьоки з’являються на ногах або руках, то можуть свідчити про недостатню рішучість людини в досягненні поставлених цілей. Ймовірно, підсвідомо ви усвідомлюєте, що ви не вживаєте достатньої кількості дій, тому не можете домогтися бажаного.

Народний сонник

У цьому джерелі пропонують враховувати, де саме ви виявили ушкодження, а також чи бачили ви їх у себе або у іншої людини. Ось до чого сняться синці на тілі або обличчі, з точки зору цього тлумача:

 • якщо вони були присутні на вашій голові, під оком або на щоці, значить, виникне якась перешкода або спокуса. Майбутня подія може завадити досягти мети;
 • гематома опинилася на тілі іншої людини — у дійсності ви не дуже добре ставитеся до нього і намагаєтеся уникати контактів;
 • сліди на власних ногах вказують на марні зусилля і непереборні труднощі. Зараз не час для активних дій, оскільки нічого хорошого все одно не вийде;
 • на руках — наяву серед близьких друзів можуть виявитися зрадники. Остерігайтеся обману і постарайтеся не довіряти навіть тим, кого давно знаєте;
 • на животі — необхідно перевірити власне здоров’я. Існує загроза зіткнутися з важкою хворобою. Не ігноруйте тривожні симптоми, якщо виявите їх у себе;
 • на спині — дуже часто відкладаєте вирішення важливих питань на потім. Ця позиція не дає вам добитися успіху;
 • наснилося, ніби б’єте когось, і на його тілі залишаються синці — в реальності виявити в числі друзів таємного ворога. Ви розкриєте всі його підступні плани щодо вас.

Сонник Фрейда

Як вважав психоаналітик, сліди на обличчі говорять про те, що доведеться з’ясовувати стосунки з партнером. Якщо ж вони були на тулубі, значить, ви перебуваєте в болючою зв’язку, яку необхідно розірвати. Не має сенсу продовжувати стосунки, в яких ви не відчуваєте ні любові, ні щастя. Вони приносять лише розчарування і біль.

До чого сняться синці на ногах — до того, що ви з другою половинкою не можете досягти розуміння. Ні один з вас не готовий йти на компроміс. Дівчині привиділося, ніби залишився синій патьок на шиї — насправді набуде зв’язок з ревнивим і емоційним партнером. Але члени сім’ї не оцінять нового обранця, оскільки вважатимуть його негідним вас.

Чоловікові приснилося, ніби б’є когось, і на тілі залишаються сліди — насправді боїться, що про його фривольному поведінці (або зраді) дізнається дружина, і це призведе до розставання.

Сонник Міллера

Тлумач описував значення того, до чого сниться синець під оком або в іншому місці особи. Це свідчить про майбутні неприємності і біди. Життя буде прихильною до вас, але не можна опускати руки. Вам потрібно проявити рішучість і силу, щоб вийти з скрутного становища.

Привиділося, ніби б’єте кого-то, і залишаєте на його тілі ушкодження — в реальності занадто довірливі. Ви вважаєте своїми друзями людей, які потай знущаються і насміхаються над вашою добротою.

Чоловікові побачити на собі травму — знак того, що він нечесно поводиться стосовно партнерів. Якщо їх було багато, значить, обман незабаром набуде розголосу. До чого сниться людина в синцях — до того, що у відношенні його будуть розпускати неприємні чутки. Ймовірно, його звинуватять у тому, чого він не робив.

Сонник Ванги

В інтерпретації сонника провісниці, синяк уособлює протистояння, прояв чиєїсь могутньої і недоброї волі. Якщо приснилося, ніби вас побили, після чого залишаються забої, а ви не в змозі себе захистити — наяву потребу в перепочинку. Відбувається занадто багато неприємних подій, і ви не встигаєте проаналізувати ризики.

Привиділося, ніби захищаєте іншої людини, але в результаті всі удари обрушуються на вас — ознака того, що хтось із близьких людей проявить більшу необережність та необачність. З-за цього ви серйозно постраждаєте. Побачити, як самі когось б’єте до синців — символ отримання несподіваної новини.

Універсальний Сонник

В інтерпретації цього джерела образ може натякати на те, що ви серйозно ризикуєте. Від того, де саме виявилися сліди, буде залежати, вдало чи невдало складуться обставини:

 • на руках — насправді чекає успіх у наміченому справі. Сновидіння пророкує, що всі ваші починання будуть успішними, якщо ви вирішите йти до кінця. Не виключено, що вам виявиться підтримку впливова людина. Крім того, сон може говорити про те, що в особистому житті все буде складатися так, як ви і мріяти не сміли. Самотнім людям образ обіцяє численні знайомства і увагу з боку протилежної статі;
 • наснилося, ніби сині патьоки з’явилися на обличчі (значення для юної дівчини) — натяк на те, що потрібно бути більш обачною і скромною. В іншому випадку необережна поведінка викличе осуд з боку оточуючих, а також близьких людей. Ви ризикуєте налаштувати проти себе всіх, з ким добре спілкувалися раніше;
 • у соннику синці на тілі — це показник того, що ви занадто довірливі, і дозволяєте оточуючим обманювати себе і використовувати у власних цілях. Настав час навчитися відокремлювати добро і зло. Інакше ваше життя ніколи не налагодиться, а справи не підуть в гору;
 • якщо травми були присутні на ногах, значить, ризикуєте опинитися в центрі великого скандалу. Він може негативно позначитися на подальшій долі, тому постарайтеся не вплутуватися в неприємності;
 • приснилися гематоми на кінцівках іншої людини — насправді ризикуєте серйозно посваритися з дорогими людьми. Чекають сварки, і треба спробувати стримуватися, щоб не викликати ще більше нерозуміння.

Сучасний Сонник

Якщо у вас з’явився синій патьок під оком, то не варто чекати нічого хорошого. Сновидінню чекають втрати та інші випробування. Цей образ може вказувати на те, що стосовно вас розпускають недобрі чутки. Остерігайтеся інтриги недоброзичливців, оскільки вони можуть привести до серйозних проблем для вас.

Привиділося, ніби залишилися сліди на руках — потрібно бути готовим до сварок з близькими людьми. Найближчим часом не вдасться досягти порозуміння. У соннику синці на ногах — це ознака того, що ваше положення в суспільстві похитнеться. Якщо ж побачили пошкодження на тілі іншої людини, отже, належить стати жертвою обману або зради з боку близьких людей.

Сонник Цвєткова

Як вказував автор цей ушкодження на обличчі уособлюють спокуса і спокуса. До чого сняться синці на руках або шиї — до успіху в особистих відносинах. Якщо вони з’явилися на тілі, приготуйтеся до скандалу.

Сонник - тлумачення снів