До чого сниться Спізнюватися.Спізнюватися в сні на літак,поїзд,автобус

Запізнення неприємні як у реальному світі, так і в сновидіннях. Вони можуть свідчити про те, що ви ризикуєте упустити щось важливе. У статті розповімо, до чого сниться спізнюватися, і як до цього способу відносяться відомі тлумачі нічних видінь. Згадайте, куди ви поспішали, щоб точніше інтерпретувати символ.

Підсвідомість

Якщо приснилося, ніби кудись не встигаєте, то підсвідомість натякає на хаос, який панує у ваших думках або в житті. Це підказка, яка говорить, що насправді не потрібно поспішати. Часто ви дієте необдумано, намагаючись все встигнути, але в результаті це обертається лише додатковими труднощами і неприємностями. Спробуйте зупинитися і добре все обдумати.

Також спізнюватися уві сні — це символ вашої невпевненості у власних силах. Може бути, ви починаєте нову справу і вважаєте, що не можете справитися? У будь-якому випадку підсвідомість натякає на те, що необхідно ретельно обдумувати всі майбутні дії. Це допоможе уникнути помилок і непорозумінь.

Народний сонник

У класичній інтерпретації пропонують враховувати, куди саме ви поспішали. Ось що значить запізнитися уві сні, відповідно до цього джерела:

 • привиділося, ніби поспішали в ЗАГС — насправді втрачаєте важливі події, оскільки занадто повільні. З-за цього ризикуєте втратити чогось важливого;
 • на випускний — насправді пора перестати вести себе як дитина і почати діяти по-дорослому;
 • наснилося, ніби не встигали додому — наяву мало часу приділяєте спілкування з близькими людьми. В подальшому це може спричинити напруження у відносинах і сварки;
 • спізнитися на літак у сні — сигнал про завищені очікування. Вам необхідно ставити реальні цілі, щоб чого-небудь досягти;
 • якщо поспішали на корабель, значить, прагнете до тихого і спокійного життя, оскільки втомилися від суєти;
 • розумієте, що не встигаєте, але не пам’ятаєте куди — символ того, що пропустіть щось важливе. Вам потрібно бути уважнішими, щоб використовувати всі шанси випадають;
 • до чого сниться запізнюватися, але встигнути куди-небудь — до того, що ввяжетесь в ризиковану справу. Однак, якщо ви все зробите правильно, то можете отримати великий прибуток;
 • поспішали на концерт, в театр — насправді ви дуже активна людина, яка прагне бути в центрі уваги, і любить залучати його до своєї персони;
 • якщо в нічному видінні не встигали на власне весілля, то ризикуєте ще довгий час залишатися на самоті;
 • хотіли потрапити на побачення або будь-яку іншу зустріч — наяву посваритеся з близькими людьми;
 • у сні спізнюватися і бігти на екзамен — знак того, що не вмієте протистояти навіть самим незначним труднощів;
 • є запізнення на будь-який вид громадського транспорту (електричка, поїзд, навіть парою) — насправді сновидінню належить пережити неприємний період, коли обставини будуть складатися не на його користь. Змиріться з подіями і постарайтеся стійко переносити всі негаразди.

Сонник Фрейда

Як вказував психоаналітик, запізнитися на автобус у сні або на будь-який інший вид транспорту — ознака страху смерті, який буквально переслідує вас. Які б дії не вчиняли, думки про можливу загибель не залишають вас ні на секунду.

Якщо поспішали на якесь свято, подія або в гості, значить, побоюєтеся власної сексуальної неспроможності. Можливо, у вас з партнером велика різниця у віці, що наводить на певні думки.

Дівчині привиділося, ніби не встигає на поїзд — в реальності прагне розірвати зв’язок з нинішнім обранцем серця і хоче почати нові стосунки. Те, що відбувається зараз, абсолютно не влаштовує сновидицу. До того ж, вона не відчуває задоволення.

Сонник Міллера

Як вважав тлумач, запізнення в сновидінні вказує на відповідальність, яка викликає гнітючі почуття у сновидця. Можливо, варто запланувати невеликий відпочинок, щоб впоратися з усіма труднощами.

Спізнитися на поїзд у сні — символ того, що ви незадоволені оточуючими людьми. Хтось викликає у вас роздратування, оскільки діє необачно або не вважає за потрібне дотримуватися взятих зобов’язань.

Дівчині наснилося, ніби її друга половинка не поспішає на призначене побачення — насправді не відчуває сильних почуттів до обранця. Варто задуматися про те, яким ви бачите власне спільне майбутнє. Якщо вас лякає така перспектива, то варто негайно розлучитися, щоб надалі не заподіяти людині сильний біль.

Сонник Медеи

У цьому джерелі говорять про те, що запізнення на громадський транспорт — натяк на те, що необхідно поквапитися. Якщо ви забаритеся, то пропустіть унікальний шанс. А нового може вже і не бути.

Наснилося, ніби не встигли в якесь громадське місце — наяву дієте правильно. Однак потрібно проаналізувати всі можливі наслідки вчинків, щоб не допустити помилки в майбутньому. Для початку займіться тим, що не терпить зволікань, а вже потім можете прийматися за менш важливі справи.

У нічному видінні чекаєте спізнюється людини — належить втрата, але треба з нею змиритися.

Сонник Лоффа

У цьому джерелі запізнитися на роботу у сні, транспорт, важливу зустріч — частий образ в сновидіннях. У більшості випадків символ є наслідком психологічних труднощів і проблем. Такі сни є людям, які втрачають щось важливе, і усвідомлюють це. Може бути, ви розумієте, що всі зусилля марні, і маєте суперечливими почуттями. Часто образи є тим, хто виснажила внутрішні ресурси, не має сил для реалізації намічених цілей і готовий здатися на милість обставин.

Життєвий сонник

В інтерпретації цього тлумача образ може мати одне з наступних значень:

 • сниться, ніби поспішайте на важливу ділову зустріч — насправді вважаєте, що відповідальність вам ні до чого. Ви не звикли виконувати взяті зобов’язання, з-за чого постійно стикаєтеся з проблемами та невдачами;
 • саме по собі запізнення свідчить про те, що ви дієте неправильно. Численні провини призведуть до непоправних наслідків у майбутньому;
 • наснилося, ніби хтось не встигає на зустріч з вами, і ви роздратовані через це — знак того, що часто дієте вкрай категорично. Ви не прощаєте оточуючим ні найменшої помилки і звикли робити висновки миттєво, не прислухаючись до їх аргументів. Така поведінка призведе до того, що близькі люди не захочуть мати з вами нічого спільного. Варто переглянути свій стиль спілкування і стати трохи м’якше;
 • запізнення на транспорт пророкує руйнування планів. Вам належить скасувати запланований відпочинок, відмовитися від розваг. Це може спровокувати конфлікти з членами сім’ї;
 • спостерігати за тим, як спізнився людина біжить за від’їжджаючим транспортом — символ того, що близькій буде потрібна ваша підтримка. Ви не відмовите і зробите все, що в ваших силах.

Сонник Цвєткова

Езотерик вважав, що сновидіння з запізненням куди-небудь, є попередженням для сплячої людини. Вони свідчать про що загрожує йому небезпеки. Якщо намагаєтеся наздогнати поїзд, але не можете — в реальності хочете повернути час назад. Ви мрієте про те, щоб виправити свої помилки, впоратися зі скопилася труднощами.

Сонник - тлумачення снів