До чого сняться інваліди. Сонник – інваліди наснилися.

Коли вам сняться інваліди, це сигнал від вашого підсвідомості, що любов, яку ви хочете дати, є помилковою або попереджає, що ви не залучаєте людини, який вам подобається.

До чого сняться інваліди – сонник Фрейда

Коли вам сняться інваліди, сон може сигналізувати про те, що ви відчуваєте себе невпевнено в своєму бадьорому стані, хоча ви можете взагалі цього не усвідомлювати.

Якщо вам приснилася дівчинка інвалід – сон є передвісником гарячої, але таємницею любові, яку людина дасть вам або що ви відчуєте її без відповіді.

Сниться чоловік інвалід — це знак того, що поруч з вами є люди, які просто прикидаються друзями.

Жінка-інвалід уві сні, є ознакою того, що ви скоро отримаєте якесь життєрадісне послання.

Сновидіння, в якому на вас напав інвалід, повідомляє, що в найближчому майбутньому ви можете чекати радісних новин.

Якщо вам сниться, що у вас немає очей і ви інвалід, це ознака того, що деякі ваші надії залишаться невиконаними.

Якщо ви бачите інваліда на візку в сні, цей сон говорить вам про те, що у вас будуть проблеми, яка скоро з’явиться на вашій родині.

Уві сні з вами розмовляє інвалід — це знак того, що у вашому середовищі людина недобросовісний і недружелюбний до вас, і ця людина може навіть якимось чином зашкодити вам.

 

По соннику Міллера — сниться дитина інвалід

Якщо вам сниться, дитина інвалід, це ознака того, що ваші відносини з чоловіком ростуть, і ваші почуття до нього стають все гаряче.

Дитина інвалід, який з’являється у сні, є сигналом вашого підсвідомості, що ви повинні бути більш обережним у відношенні до своїх ворогів, тому що вони можуть нашкодити вам певним чином.

Якщо ви уві сні берете на руки дитину інваліда, попередній перегляд успіху, який ви скоро отримаєте.

Коли ви бачите у сні як дитина інвалід їде до вас на зустріч, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви релігійна людина, і отже, ви можете знайти сили для подолання негараздів.

Як тлумачить наш сонник, якщо уві сні до вас тягне руки дитина інвалід, це означає, що ви вже недалеко від досягнення свого заповітного бажання, і ви не повинні відволікатися на всякі дрібниці, які з’являються навколо вас.
 

Приснилося стати інвалідом – по соннику Ванги

Приснилося стати інвалідом, це сигнал, що ви не повинні піддаватися своєму супротивникові в професійній області.

Коли вам приснилося, що ви стали інвалідом — це ознака того, що ви можете обійти своїх опонентів у певний момент, і вам не потрібно про це турбуватися.

Якщо уві сні ви стали інвалідом зі своєї вини, це ознака того, що ви будете мати великий успіх в емоційній сфері.

Як тлумачить наш сонник, якщо уві сні після аварії ви стали інвалідом, це попередження вам з вашої підсвідомості, що ви не повинні поспішати у своїх висновках про людину, який тільки нещодавно з’явився у вашому житті.

Коли вам сниться, що ви бачите падаючі і брехливі оливки, це ознака того, що любов, яку ви відчуваєте або скоро переживаєте, не є істинним почуттям.

 

Сонник Нострадамуса — якщо сниться інвалід у візку

Якщо сниться інвалід у візку, це ознака того, що добрий час для вас давно вже закінчилося і вам потрібно твердо стає на ноги.

Сновидіння, в якому ви везете інваліда в колясці на процедури, вказує, що в найближчому майбутньому ви зможете приємно провести час у колі доброзичливих друзів.

Сон, в якому інвалід у візку просить вас про допомогу може означати, що ви абсолютно безвідповідальні у відносинах з людьми.
 

Уві сні сняться люди інваліди – сонник Хассе

Уві сні сняться люди інваліди, цей сон передвісник хвороби, що очікує одного з ваших близьких.

Коли вам сниться, що ви перебуваєте в оточенні людей інвалідів, це означає, що ви дуже ніяково себе почуваєте, і ваша підсвідомість дає вам знак, що ви повинні стати більш незалежними від оточуючих людей.

До чого сниться хлопчик інвалід – сонник Лонго

Сновидіння, в якому вам сниться хлопчик – інвалід оголошує, що в найближчому майбутньому у вас буде гарне здоров’я.

У сні ви тримаєте на руках хлопчика інваліда, сон є ознакою того, що вам подобається бути в центрі уваги, і коли вас хвалять.

Сонник - тлумачення снів