До чого сниться індик. Сонник – індик приснився.

Якщо уві сні сниться індик? Якщо вам приснився індик, це попередження для вас, що ви не повинні брати участь у швидкоплинних відносинах, тому що вас чекає тільки розчарування, і ви можете втратити шанс бути по-справжньому щасливою людиною.

 

До чого сниться індик – сонник Фрейда

Коли індик з’являється у сні людини, це сигнал, що він прокидається в безсонному стані з проблемою, яка не заспокоює його ні на мить.

Чорний індик уві сні — це ознака того, що в найближчому майбутньому вам трапиться хороше фінансове підприємство.

Якщо вам сниться, що ви вбили індика, це попередження для вас про деякі проблеми зі здоров’ям, але це не повинно бути серйозним.

Уві сні на вас напав індик, сон означає, що ви скоро зіткнетеся з помилками в професійній сфері, які допустили давно.

У сні бачити індика з червоними сережками, такий сон є ознакою того, що ви зможете збільшити свій фінансовий стан в найближчому майбутньому.
 

Сниться індик жінці – сонник Міллера

Коли сниться індик жінці, це означає, що вона зможе перемогти свого ворога або отримає велике стан.

Якщо ви бачите жінку, яка тримає в руках індика, це означає, що ви скоро будете виконувати роботу, яка не принесе вам ніякої прибутку.

Уві сні жінка побачила індика без голови — це сигнал від її підсвідомості, що людина, якій вона довіряє, просто прикидається добрим другом.

Сонник Ванги — якщо сняться індики багато

Коли ви бачите багато індиків уві сні, це знак того, що ви будете щасливі в найближчому майбутньому.

Якщо в сні за вами женеться багато індиків — це сигнал від вашого підсвідомості, що ви можете позбутися своїх страхів і, нарешті, скористатися перевагами, які доля підносить вам.

Уві сні сняться індики великі –по сучасному соннику

Уві сні сняться індики великі, це попередження вам, щоб прийняти до уваги ризиковані пропозиції, які ви приймаєте з радістю, оскільки для вас це може бути невизначена небезпека.

Бачити уві сні індик нападає – по соннику Хассе

Бачити уві сні, як індик нападає, це знак того, що ви схильні даєте багато обіцянок, які ви навіть не намагаєтеся виконати, і це не добре.
 

До чого сниться білий індик – сонник Лонго

Коли сниться білий індик – цей сон провісник корисного починання, в якому ви будете брати участь в найближчому майбутньому.
 

Сонник - тлумачення снів