До чого сняться дорогоцінні камені. Сонник – дорогоцінні камені наснилися.

Чи Часто вам сняться дорогоцінні камені? Такий сон може означати, що це знак того, що незабаром ви зустрінете людину, яка за всіма своїми параметрами ідеально підходить вам.

До чого сняться дорогоцінні камені – сонник Фрейда

Приснилися дорогоцінні камені, це може означати, що ви будете дуже щасливі в найближчому майбутньому, не поспішайте попереду паровоза, і те, що має статися, станеться.
Бачити уві сні зелений дорогоцінний камінь, цей символ може оголосити про великі почесті, які очікують вас.
Коли вам сниться синій коштовний камінь, це обіцянка, що завдяки вашій працьовитості та чесності ви заслуговуєте людське визнання, і ви досягнете великого успіху.
Сниться великий коштовний камінь, такий сон означає, що з одним із ваших близьких ви не зможете виконати деякі з своїх планів, намагайтеся робити все самостійно.
Якщо вам сняться дорогоцінні камені різних кольорів, це знак того, що у вас є плече вашого вірного друга, на що ви можете розраховувати в будь-якій ситуації.
 

Якщо сняться прикраси з дорогоцінними каменями – сонник Міллера

Бачити уві сні прикраси з дорогоцінними каменями, це означає, що хтось намагається завдати вам шкоди, і вам потрібно бути обережним, щоб не постраждати.
Коли прикраси з дорогоцінними каменями сниться жінці, це говорить вам про деякі проблеми, але ви не знаєте, що це може бути пророцтвом.
 

Сниться знайти дорогоцінні камені – сонник Ванги

Якщо вам приснилося знайти дорогоцінні камені, цей символ може передбачити деякі проблеми зі здоров’ям, яких можна уникнути, якщо ви будете обережні в найближчому майбутньому.
 

Приснилося збирати дорогоцінні камені – сонник Нострадамуса

Уві сні приснилося збирати дорогоцінні камені, це ознака того, що ваша загальна ситуація має шанс значно покращитися, але невідомо, коли це може статися.
Якщо наснилося збирати дорогоцінні камені вашому другу, це може означати, що вам дуже важко сперечатися з другом, який може спотворити вас і довгий час відштовхувати вас від себе.
 

Приснився уві сні червоний коштовний камінь – сонник Хассе

Коли вам сниться червоний дорогоцінний камінь, це сигнал, що в реальному житті у вас нещаслива любов і нічого не зміниться в найближчому майбутньому на краще.
Приснився червоний дорогоцінний камінь чоловікові, це означає, що ви можете швидко вирішити будь-яку проблему.
 

Якщо уві сні сняться дорогоцінне каміння в руках – сонник Лонго

Сон в якому вам сняться дорогоцінне каміння в руках, це може обіцяти приємні сюрпризи для вас, а також відвідування людей, у яких ви будете почувати себе фантастично.
 

Сонник - тлумачення снів