До чого сниться диня. Сонник – диня наснилася.

Вам сниться диня? Такий сон може дати вам справжню дружбу або обіцянку, що ви будете вести життя у відповідності з етичними стандартами.

До чого сниться диня – сонник Фрейда

Приснилася диня — це сигнал від вашого підсвідомості про те, що у вашому найближчому оточенні є шахраї.
Уві сні приснилася диня чоловікові, це означає, що ви зможете досягти задовільної позиції у своїй галузі.
Сняться гнилі дині — це сигнал від вашого підсвідомості, що ви будете обережні у всіх своїх починаннях в найближчому майбутньому, навіть у повних дрібниці.
Якщо вам приснилося їсти диню уві сні, це означає, що вас цікавлять тільки земні справи, і духовне царство абсолютно не має до вас відношення.
 

Якщо сниться диня жінці – сонник Міллера

Коли диня сниться жінцітакий сон може означати, що це може бути причиною того, що ви все ще не можете досягти повного щастя і задоволення від свого життя.
Коли жінці сниться гнила диня, це означає, що в реальному житті ви хотіли б, щоб ваша віра була сильніше і глибше.
 

Бачити в сні багато дині – сонник Ванги

Коли вам сниться сон де багато дині, то він говорить вам про деяких почесті й поваги, якими ви будете насолоджуватися у своєму оточенні.
Якщо багато дині сниться вашій сестрі, це ознака того, що ви заздрили чужому успіху, а не намагалися боротися за свої власні.
 

Сниться купувати диню – сонник Нострадамуса

Якщо вам сниться купувати диню, це може означати, що ви відчуваєте себе самотнім, і ви мрієте про велику любов.
Сон в якому чоловік купує диню оголошує, що ви скоро повернетесь до того, що мало для вас велике значення, або несподівано отримали пропозицію від колишнього друга.
 

Приснилася диня дівчині – сонник Хассе

Коли диня сниться дівчині, це означає, що ви повинні добре подумати, перш ніж приймати якісь значущі зміни у своєму житті, тому що це може бути погано для вас взагалі.
 

Уві сні сниться стигла диня – сонник Лонго

Коли вам приснилася стигла диня, це означає, що у вас буде щасливий шлюб.
Сон в якому стигла диня сниться вашій дружині означає, що ви любите своїх батьків, це означає, що ви збираєтеся отримати стан, але це не буде швидким процесом, і вам доведеться проявляти терпіння та рішучість.
Стигла диня сниться чоловікові, це означає, що ваше життя зміниться, і ви повинні усвідомити, що ніщо не триває вічно, якщо ви не хочете постійно розчаровуватися.
 

Сонник - тлумачення снів