До чого сняться близнюки – сонник, тлумачення сну про двійню хлопчиків або дівчаток, народжувати двійнят у сні

«Двоє зі скриньки однакових з лиця», «схожі як дві краплі води» — ці фрази приходять на розум при одному тільки погляді на близнюків. Чого чекати від життя, якщо уві сні вам вдалося їх зустріти? Для більш точної розшифровки звернемося до популярних сонникам, а потім розберемо нічну мрію по деталям.

Близнюки по соннику Міллера

Міллер писав, що зустріч близнюків – це подвійна порція переживань сновидця.

 • Близнята дівчинки (для чоловіка) – страх спілкуватися з жінками, неможливість будувати близькі стосунки через дитячої травми.
 • Близнюки хлопчики (для жінки) – недовіра до чоловіків з-за старих образ, почуття власної переваги над сильною статтю.
 • Побачити свого двійника – необхідність прийняти критично важливе рішення, після якого ваша життя розділиться «до і після».

Зверніть увагу! Народження двійні у сні символізує абсолютну впевненість у власних силах. У вас є надійний «тил» у вигляді сім’ї, де ви завжди можете заручитися підтримкою і отримати пораду.

Якщо новина про двійню Вас уві сні злякала — чекайте подвійних розчарувань

Тлумачення сну про близнюків по соннику Ванги

Провидиця Ванга вважала, що близнюки уві сні уособлюють друзів сновидця.

 • Симпатичні малюки – зустріти друга дитинства, з яким у вас коли-то були дуже близькі стосунки. Здивуватися тому, як сильно час може змінити характер і зовнішність людини.
 • Дорослі чоловіки або жінки – згадати про те, як ви когось образили в далекому минулому. Зрозуміти, що занадто пізно що-небудь міняти і колишню дружбу вже не повернути.

Близнюки в ісламському соннику

Згідно з ісламським сонникам – близнюк, побачений у сні, це «друга сторона медалі» життя людини.

 • Зустріти свою копію – знайти альтернативний і більш легкий спосіб вирішення старої проблеми.
 • Народити близнюків/стати батьком – такий сон можна трактувати двояко, в залежності від ваших емоцій. Якщо вас потішила новина – чекайте щастя і багатства в подвійному обсязі. Якщо засмутила або злякала – подвійні збитки.

Зверніть увагу! Якщо ваша сім’я чекає поповнення – сон може бути віщим. Будьте готові до того, що небеса піднесуть вам подвійний подарунок.

Кому приснився сон?

Розрізняється чи трактування сну про близнюках в залежності від статі сновидіння? Виявляється, що так! І разюче!

Дівчині

Для молодої жінки сон про народження близнюків може свідчити про зародження чогось світлого і прекрасного. Наприклад, кохання.

 • Близнюки чоловічої статі – насолоджуватися увагою шанувальників. Няньчити на руках малюків – завести стосунки з чоловіком, який в підсумку стане вашим супутником життя.
 • Жіночої статі – пробудити в собі жіночність. Навчитися ефектно кокетувати і фліртувати, що викличе бурю обурення у заздрісників.

Вагітній

Дивлячись на кругленький животик мами багато жартують «А раптом там двійня?» Чи може бути таке, що сон про близнюках є відображенням реальних думок або страхів? Цілком. Але є й інші трактування!

 • Малюків тримає в руках чоловік – народитися хлопчик.
 • Новонароджених тримає жінка – народиться дівчинка.

Важливо! Якщо близнюки у вашому сні виглядають болісно – перестаньте мучити себе по дурницях і брати на себе занадто багато відповідальності. Дитині потрібен спокій і комфорт, щоб народитися здоровою, про що він і просить вас через нічну мрію.

Жінки

Незалежно від того, жінка планує дітей чи ні, такий несе благу вість. Потрібно лише звернути увагу на деталі.

 • Народити дівчаток – знайти в собі сили рухатися далі після важкого етапу. Отримати подвійну нагороду за сумлінну працю.
 • Народити хлопчиків – насолоджуватися увагою чоловіка або коханої людини. Він буде піклуватися про вас, як ніколи раніше.

Зверніть увагу! Сон, у якому близнюки постійно плачуть і вередують — говорить про сильну втому від буденності і одноманітності. Зробіть паузу для відпочинку і приділіть час собі, щоб не похитнути моральний і матеріальний стан.

Чоловікові

Вагітність, це, мабуть, єдине, на що не здатні чоловіки. Тому сон про народження близнюків, це скоріше знак готовності до важливого етапу: початок нового проекту, одруження або навіть батьківства.

 • Стати батьком близнюків – отримати небувалу прибуток у справі, яке здавалося програшним.
 • Народилося дві дівчинки – страх самотності, незадоволене бажання про кохання та турботи з боку матері або дружини. Готовність завести постійну супутницю життя.
 • Побачити свого двійника – стояти перед відповідальним вибором, зважувати кожен варіант розвитку подій.

Зверніть увагу! Зустріти двох симпатичних близнят – знайти підвищений інтерес серед представниць протилежної статі. Дізнатися, що об’єкт зітхання відповідає вам взаємністю.

Якщо діти плачуть уві сні — Вам потрібно більше уваги приділити сім’ї

Тлумачення сну по подробиць

Тепер розберемося в деталях сновидіння і постараємося зрозуміти, яку роль відігравали в ньому близнюки.

Народити хлопчиків-близнюків

Народження двох близнюків уві сні – це ознака великої нерозтраченої любові, яку ви можете подарувати близьким. Важливо звернути увагу на загальний настрій сну.

 • Двоє рожевощоких і усміхнених карапузів – скоро настане безтурботний період, повний щастя і матеріального благополуччя. Для людей творчих професій таке сновидіння обіцяє потужний приплив натхнення.
 • Діти плачуть – щоб налагодити «погоду в домі» треба проявити більше уваги до близьких. Проведіть час з сім’єю і поспілкуйтеся з дитиною.

Народити дівчаток-близнюків

Побачити в сні народження двох маленьких дівчаток, значить зрозуміти, що всередині кожного з нас є краса. Залишається тільки зрозуміти, яким чином явити її світу.

 • Дві гарних малої насолоджуватися гармонією і спокоєм, що панує навколо.
 • Дві плачуть дівчата – настав час подбати про себе. Відпочиньте, зробіть уходовые процедури, купіть собі гарне вбрання.

Двійня-хлопчики

Двійнята, на відміну від близнюків, можуть бути зовсім несхожі зовні. Цей момент варто врахувати при тлумаченні. Трактування буде різнитися в залежності від того, кому приснився сон.

 • Для чоловіка – знайти вірного товариша, з яким ви будете розуміти один одного з півслова.
 • Для жінки – зрозуміти, що ви відчуваєте дуже теплі почуття до того, кого завжди вважали лише одним.

Двійнята дівчинки

Зустріти в сні двох симпатичних дівчаток двійнят – до новин, які потрясуть вас до глибини душі.

 • Якщо дівчата сміються – новина вас обрадує.
 • Якщо вони плачуть – засмутить і збентежило.

Сіамські близнюки (зрощені)

Такий сон може налякати і шокувати, але тут важливо звернути увагу на деталі, а саме 0 область зрощення близнят:

 • Зрослися головами – хтось постійно вирішує за вас, як жити і що робити. Це порушує особисті межі.
 • Зрослися ногами – хотіти розірвати хворобливі стосунки, але не вирішуватися на це із-за страху невідомості.
 • Зрослися в області грудної клітини – закохатися без взаємності у холодного і недоступного людини.

Бачити дорослих близнюків уві сні

Дорослі близнюки завжди символізують якусь подвійність в житті сновидца

 • Близнюки-чоловіки – відчувати труднощі у прийнятті відповідальних рішень.
 • Близнюки-жінки – знайти схожість зі своєю матір’ю або бабусею. Злякатися цього, або зрадіти (в залежності від відносин з родичами).

Висновки

Як бачите – близнюків, побачених у сні, не можна вважати виключно позитивним чи негативним знаком. Все залежить від деталей сну і, звичайно ж, ваших власних емоцій. Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розшифрувати знаки згори і знайти свій, універсальний відповідь

Сонник - тлумачення снів