До чого сниться лікар – сонник, тлумачення сну про похід до лікаря – стоматолога, гінеколога, чоловікові або жінці в білому халаті уві сні

Організм людини здатний попереджати про які загрожують проблеми зі здоров’ям. Якщо вам приснився сон, в якому відвідуєте чи бачите лікаря, то не варто його ігнорувати. Досить згадати всі подробиці, проаналізувати сновидіння і зробити відповідні висновки.

Лікар по соннику Міллера

Згідно соннику Міллера, побачити лікаря означає сприятливий сон тільки, якщо ви не звертаєтеся до нього особисто за допомогою, не оплачуєте його послуги. У всіх інших випадках віщує хворобу, наприклад:

 • сватання з лікарем – до обману;
 • бачити роботу лікаря – до сварки між рідними, розбіжності в сім’ї;
 • лікар робить розріз – остерігайтеся людини, який хоче заподіяти біль;
 • прийти лікуватися до дантиста – розчаруватися в близьких, образа.

приснилося, що ви у дантиста — розчаруєтеся в близьких

Як бачите, доктор в нічному сні не обіцяє нічого хорошого.

Тлумачення сну про лікаря сонник Ванги

Пророчиця Ванга стверджувала, що не стоїть гостро сприймати сон з лікарем, і переживати. Більшості людей хвороба посилається як кара за вчинені гріхи. Це спонукає переосмислити свої дії, попросити прощення, примиритися з ворогами.

Звернення уві сні за допомогою, лікування важкої хвороби символізує, що необхідно переглянути життєві принципи, переконання, очистити думки і почуття від зла.

Важливо! Ігнорування сну призведе до втрати внутрішнього спокою.

Лікар в ісламському соннику

Ісламський сонник позитивно трактує значення сну, наприклад:

 1. Якщо ви хворі і звертаєтеся за допомогою до лікаря – до одужання, душевного спокою, позитивним емоціям.
 2. Якщо здорові і звертаєтеся до лікаря уві сні, і він призначає лікування – до хвороби.

Ісламське трактування сну говорить, що він обіцяє вигідну зустріч з відомими людьми, вченими, великими фахівцями в якій-небудь області, отримання важливих знань, вигоди.

Кому приснився лікар?

Чи має значення, кому приснився такий сон? Звичайно, так. Тлумачення може відрізнятися від основних, наприклад, якщо ви незаміжня жінка, ваші життєві обставини турбують, чи очікуєте на поповнення в родині. Давайте розглянемо більш докладно кожний випадок.

Незаміжньою дівчині

Для незаміжньої дівчини виходити заміж за лікаря означає обман в недалекому майбутньому. А ось просто бачити його зі сторони – принести в жертву свою красу на догоду будь-яких розваг.

якщо уві сні лікар каже, що ви вагітні – скоро грядуть життєві зміни

Вагітній

Цікаве положення вагітної жінки провокує емоційне напруження. Вона переживає за майбутнього малюка, чутлива до свого здоров’я, тому побачити в сні лікаря – звичайна справа. Але не варто розслаблятися. Згадайте, який саме кваліфікації спеціаліста бачили, якщо це:

 • гінеколог – зверніться до свого лікуючого лікаря, організм вимагає уваги;
 • стоматолог оглядає або лікує зуби – чекайте неприємну розмову, сварку з рідною людиною, або обман з боку близьких;

 • якщо уві сні лікар каже, що ви вагітні – скоро грядуть життєві зміни.

Заміжній жінці

Для жінки, яка складається в шлюбі такий сон теж не віщує нічого доброго.

 1. Лікар уві сні турбується про ваше самопочуття – до обману.
 2. Шарлатан видає себе за лікаря – незабаром відчуєте тривогу, неспокій.

Чоловікові

Психологія і внутрішній світ чоловіка відрізняється від жіночого. Так, якщо для жіночої статі лікар уві сні — це попередження про втрати в особистому, то для чоловіків — означає втрату у фінансових справах, висновок необдуманої операції, обман з боку партнерів по бізнесу.

Тлумачення сну по подробиць

Тепер давайте поговоримо про тих дрібних подробицях, які можна згадати, прокинувшись вранці. Вони мають таку ж важливість, як і весь сон в цілому. Не варто їх ігнорувати.

 

Лікар-стоматолог

Бачити стоматолога, бути у нього на прийомі в кабінеті, робити огляд або лікування зубів віщує великі зміни в особистому житті. При цьому достатньо пригадати якісь больові відчуття відчували, щоб зрозуміти глибину змін.

 1. Сильна біль віщує можливу зміну місця проживання, переїзд в інше місто, розлучення, або несподівана зміна місця роботи.

 2. Сон без больових відчуттів – проблема в реальності вирішиться сама собою, без вашого втручання.

Чоловік у білому халаті

Білий халат у сні означає одержання своєчасної допомоги. Це хороший знак, який має надихнути. Усміхнений чоловік у білому халаті – покровитель, помічник. Злий – проблема вирішиться, але не так скоро, як очікуєте.

Гінеколог

Сучасний сонник каже, що гінеколог може приснитися жінці, якщо вона підсвідомо планує або готуватися стати матір’ю.

 1. Бачити гінеколога – до проблем при зачатті.

сон з білим халатом — хороший знак

 1. Бути на прийомі, в гінекологічному кріслі – до аборту, до втрат.

Жінка в білому халаті

Як вже говорилося, білий халат – це хороша ознака. Якщо ви побачили знайому жінку в білому халаті, значить їй можна довіряти в реальності. Незнайома жінка в білому – надійна подруга.

Бачити багато лікарів

Присутність у сні двох або більше лікарів повинно надихнути вас, незважаючи на те, що такий сон обіцяє пережити страх, серйозну хворобу в реальності. У скрутну хвилину на допомогу прийдуть близькі друзі, від яких зовсім не чекали допомоги.

Лікар на операції уві сні

Бачити, як лікар проводить вам операцію – до одужання, як душевного, так і фізичного. У вас з’явитися можливість супернику довести, що ви найкращий. Бути присутнім на хірургічної операції іншої людини – вам загрожує небезпека від незнайомої людини.

Висновки

Тлумачення та значення лікаря уві сні не повинно вас сильно лякати, адже як говорить народна мудрість: «Попереджений — значить озброєний». Переглянете своє особисте життя, приділіть увагу здоров’ю, примиріться з ворогами, і тоді ніяке сновидіння не буде страшно.

Сонник - тлумачення снів