До чого сняться Акорди – Сонник: тлумачення і значення Сну

У багатьох сонники акорди символізують гармонію і щастя. Тому в переважній більшості трактування подібної тематики зводяться до дуже позитивним предзнаменованиям.

Якщо вам приснилося, що ви чуєте звуки акордів, значить доля приготувала для вас тривалий романтичний період у житті, протягом якого ви цілком можете вступити в шлюб. Якщо ж звук акордів був різким і неприємним, то вам варто звернути увагу на свій бізнес. Деякі речі потребують вашому терміновому участю.

Побачити в сні, як ви граєте на музичному інструменті і видаєте ряд акордів – до набуття повної гармонії в сім’ї, любові і щастя.

Якщо ж ви побачили уві сні, як до вас долинають мажорні акорди, то будьте готові до того, що хтось з ваших знайомих може попросити у вас допомоги. На короткий час, вам доведеться взяти участь в житті одного, щоб не відчувати себе винуватим у його невдачі.

Мінорні акорди у сні символізує досягнення вами згоди з самим собою. Це обіцяє вам розміреність у всіх аспектах життя: на роботі, в сім’ї і у спілкуванні з оточуючими. Постарайтеся зберегти цей позитивний імпульс для досягнення своїх цілей.

 

Сонник - тлумачення снів