До чого сниться Акробат – Сонник: тлумачення і значення Сну

Побачити в сні акробата – це добрий знак, який символізує вашу спрагу пізнати щось нове або здійснити дитячу мрію. Це досить рідкісна тема для сну, тому і ставитися до неї потрібно серйозніше.

Так чи інакше, життя акробата пов’язана з ризиком. Саме тому важливо звернути увагу на деталі сновидіння. Якщо вам приснилося, що перед вами виступають повітряні акробати в цирку, значить вас чекають серйозні зміни в житті, при чому, цілком приємні. В основному, це стосується появи нової можливості для самореалізації, тому не пропустіть цей шанс.

Якщо ж ви побачили в сні себе в ролі акробата, значить ви знаходитесь на важливому етапі свого життя. Від прийнятих рішень буде залежати ваша подальша доля. Пам’ятайте, що ці зміни обіцяють бути позитивними, вам залишилося лише вирішити наскільки!

Побачити в сні, як акробатові дарують квіти – до можливим тимчасовим труднощам, під тиском яких ви можете розчаруватися у вашому оточенні. Розцінюйте цей знак як привід до дії і пошуку нових знайомств. З іншого боку, подібний сон може вказувати на те, що вам потрібен відпочинок. Ваші труди вже були винагороджені, але пора б і самому порадіти успіхам, але де-небудь у віддаленому місці.

Сонник - тлумачення снів