До чого сниться жовтий курча. Сонник – жовтий курча приснився.

Чи Часто вам сниться жовтий курча? Такий сон може означати, що ви отримуєте значну попередження, що хтось поширює чутки про вас.

До чого сняться жовті курчата – сонник Фрейда

Приснився жовтий курча, це означає, що ви перебуваєте під ілюзією або у вас скоро будуть проблеми зі здоров’ям, але це не буде серйозним або довгостроковим.
Коли жовте курчатко сниться чоловікові, це означає, що в реальному житті ви заплуталися, вам потрібно бути дуже обережним щоб не втратити свою гідність.
Якщо жовте курчатко сниться дитині, це ознака того, що в майбутньому ви будете спокійні і не переживати за своє фінансове становище.
 

Сняться маленькі жовті курчата – сонник Міллера

Уві сні бачив маленькі жовті курчата, це означає, що ви зможете забути деякі з ваших проблем і турбот.
Якщо маленькі жовті курчата наснилися вашому коханому, це означає, що ваша матеріальна ситуація значно зміниться в найближчому майбутньому.

Якщо сняться багато маленьких жовтих курчат – сонник Ванги

Бачити в сні багато маленьких жовтих курчат, це означає, що у вас є нові перспективи у житті.
Якщо багато маленьких жовтих курчат сняться вашому другу, такий сон передбачить вам щасливе майбутнє і навіть справжнє щастя.
 

Приснився жовтий курча жінці – сонник Нострадамуса

Сон в якому жовтий курча приснився жінці такий сон є ознакою того, що її ставлення до життя різко зміниться.
Коли жінці приснилося багато жовтих курчат, це може означати, що ви скоро зможете реалізувати деякі з своїх великих, важливих планів або незабаром розлучитися зі своїм партнером.
 

Сонник - тлумачення снів