До чого сниться ожина. Сонник – ожина наснилася.

До чого сниться ожина? Коли вам сниться ожина, це означає, що ви, як правило, піддаєтеся помилкам в годинник неспання, а потім ви дуже розчаровані, і ваша підсвідомість дає вам знак сновидіння, щоб ви не дублювали його, принаймні, на цей раз, і не змушували себе страждати.

 

До чого сниться ожина – сонник Фрейда

Ожина у сні, означає, що із-за своїх ілюзорних надій ви відчуєте велике розчарування, і ви не вчитеся на своїх помилках, і заходите занадто далеко з ними, забуваючи їх.

Якщо ви бачите, як знайома їсть ожину, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви насолоджуєтеся життям з радістю, тому що це всього лише швидкоплинні моменти. Це також може бути ознакою того, що ваші дії не підуть вам на користь, і ви будете розчаровані з-за цього.

Коли дівчині приснилася ожина, це сигнал від її підсвідомості, що в її житті з’явився недоброзичливий людина, і вона повинна бути дуже обережною, щоб не стати жертвою цієї людини.

Сон, у якому ви збираєте, ожину може означати, що ви відчуваєте себе оточеним і атакованим чужими думками, і ви підсвідомо відчуваєте, що можете опинитися під загрозою якогось обману, від якого ви відчайдушно хочете захистити себе.

Якщо сниться ожина велика – сонник Міллера

Якщо сниться ожина велика, це означає, що вам потрібно більше піклуватися про те, що оточуючі вас люди думають про вас, тому що навіть якщо вам зараз все одно, в подальшому це може бути дуже важливо для вас.

Якщо вам сниться, що збираєте в лісі велику ожину, це ознака того, що ваше життя буде комфортною і процвітаючою, і все це буде пов’язане з вашою старанністю домогтися кращого для себе.

Коли ви бачите, як ваш друг у сні їсть велику ожину, це означає, що незабаром ви будете діяти необачно в будь-якому випадку.

 

Приснилися ягоди ожини –по соннику Ванги

Приснилися ягоди ожини, це сигнал від вашого підсвідомості, ви не повинні намагатися прискорити хід подій, проявляти терпіння і чекати результатів своїх дій, рівно стільки, скільки буде потрібно, тому що тільки тоді ви можете бути впевнені, що ви отримаєте те, що ви хочете.

Сон, у якому ви тримаєте в руках ягоди ожини, може означати, що ваше тіло виснажено, ви не даєте йому потрібної кількості часу на відпочинок, і якщо ви будете продовжувати в тому ж дусі, ви будете повністю виснажені. Це також може бути попередженням про те, що у вашому житті відбувається важлива подія, і ви не можете ігнорувати його, всупереч тому, що ви думаєте.

Уві сні сниться збирати ожину – сонник Нострадамуса

Уві сні сниться збирати ожину, сон є ознакою того, що ви знаходитесь в безпосередній небезпеки фінансових втрат, головним чином з-за дій, які ви збираєтеся прийняти в дії.

Якщо ви бачите, як ваша сестра уві сні збирає ожину, це означає, що ви берете участь у конфлікті, і у вас буде багато турбот, але не тільки з-за нього.

Збирати в сні зелену ожину — це попередження від вашого підсвідомості про небезпеки, але ви не знаєте, чого саме це може стосуватися.
 

Сниться їсти ожину – сонник Хассе

Якщо уві сні ви їсте ожину, сон попереджає вас про невдачу і страждання, але ви не знаєте, який саме області житті це може торкнутися.

Коли уві сні їсть ожину ваш близька людина, це означає, що ви, нарешті, зможете впоратися з питанням, що викликало ваше роздратування.

 

До чого сниться ожина солодка – сонник Лонго

Коли сниться солодка ожина, це знак вашого підсвідомості, що ви повинні, перш за все, піклується про своїх почуттях, і тільки потім про почуття сторонніх людей.

Сновидіння, де ви їсте солодке ожину, означає, що ви незрілі і наївні і маєте дитяче розвиток.

Сонник - тлумачення снів