До чого сниться жінці жива риба. Сонник – жінці жива риба наснилася.

До чого сниться жінці жива риба? Коли жінці приснився такий сон в більшості, це означає, що вона скоро потрапить під вплив людей, які їй не підходять, і під їх впливом вона отримає багато фінансових проблем. Але якщо всмотрется в деталі то сон з живою рибою можна витлумачити за різними сонникам. Дивіться нижче.

До чого сниться жінці жива риба – сонник Фрейда

Якщо сниться риба жива жінці, це сигнал від її підсвідомості, що вона надто ревнива до свого партнера.

Жива риба щука, яка з’являється у сні жінки, є ознакою того, що важкі і сумні часи настануть у її житті.

Сниться жива риба сом жінці — провісник очікування того, що вона програє, але невідомо, на яку область її життя може вплинути це пророцтво.

Коли сниться жива риба вагітній жінці, це попередження від її підсвідомості, що їй загрожує незрозуміла біда.

Жінці сниться, що вона купує живу рибу, сон є ознакою того, що вона з нетерпінням чекає великих соціальних відкриттів.

Сон, у якому жінка викидає живу рибу, означає, що ви скоро зустрінетесь і познайомитеся з дуже цікавою людиною.

Коли ви бачите жінку, яка в руках тримає закривавлену живу рибу уві сні, це ознака того, що у вас є нереалізовані сексуальні потреби.

Як тлумачить наш сонник, коли жінці приснилося, що їй чоловік приніс живу рибу, додому то сон означає, що вона хоче оживити своє життя, але справді не знає, як це слід робити правильно.

Сниться жінці жива риба велика – сонник Міллера

Сниться риба жінці жива велика, це ознака того, що в реальному житті вона дуже чутлива особистість і швидко прив’язується до місць і людям.

Сон, в якому велика жива риба вкусила жінку, сигналізує про те, що вона готова прагнути до кожної своєї мети, незалежно від перешкод або навіть думок інших людей.

Коли ви бачите, як жінка уві сні несе в руках велику живу рибу, це означає, що ваш зв’язок з людиною з якою незабаром познайомитеся, буде дуже тривалою.

Уві сні жінка намагається насильно утримати велику живу рибу, цей сон говорить про те, що вона може незабаром взяти участь у романі, який буде пов’язаний з роботою.
 

Якщо жінці сниться жива риба спіймана – сонник Ванги

Якщо жінці сниться жива риба спіймана, сновидіння означає, що вона занадто нерішуча у своїх діях і залежна від інших людей і підсвідомо, вона це розуміє, що поступово вона повинна ставати незалежною людиною.

Коли уві сні жінки з’явилася жива риба спіймана, це означає, що вона скоро отримає нагороду за свою важку роботу.

Якщо ви бачите уві сні як жінка, несе спійману живою рибу додому, це ознака того, що ви відчуваєте заздрість до сумлінності співробітника, на якій він виконує всі свої обов’язки, замість того, щоб брати приклад з нього.
 

Уві сні сниться ловити жінці живу рибу – сонник Нострадамуса

Уві сні сниться ловити живу рибу жінці, це означає, що її мрія здійсниться, але вона все одно повинна бути терплячою, тому що це станеться не так швидко, як їй цього хочеться.

Якщо ви бачите, як жінка уві сні живу рибу ловить, це ознака того, що в реальному житті ви заздрите людині, який чесний і працьовитий, замість того, щоб переймати ці якості.

До чого сниться багато живої риби жінці – сонник Хассе

Якщо сниться багато живої риби жінці, це знак того, що вона незабаром зможе влаштувати своє життя, так як їй буде зручно.

Багато живої риби у сні жінки, це означає, що вона скоро досягне хороших результатів в області, де вона ще не повністю увінчалася успіхом.

Сонник - тлумачення снів