До чого сниться зефір. Сонник -зефір приснився.

 

Чи Часто вам у сні сниться зефір? Такий сон може означати, що деякі аспекти вашої особистості здаються вам дивними, і вам важко прийняти їх.

До чого сниться зефір – сонник Фрейда

Приснився зефір – це може означати, що ваша підсвідомість дає вам знак до мети, якщо ви дійсно не можете цього зробити, тоді ви повинні спробувати внести деякі зміни до себе.
Коли зефір сниться жінці — це може вказувати на те, що ваше щастя, що ви шукаєте, може бути далеко або навпаки, перебуває вдома, вам просто потрібно це усвідомити.
Якщо зефір сниться чоловікові, це означає, що ви будете відвідувати багато віддалені місця на протязі всього свого життя, і, можливо, ви почнете це робити найближчим часом.
 

Сонник Міллера — сниться зефір в шоколаді

Коли вам сниться зефір в шоколаді, це означає, що у вашій родині скоро з’являться неприємні інциденти — сварки, взаємні звинувачення і, можливо, хвороба одного з ваших близьких.
Якщо зефір в шоколаді сниться чоловікові, це означає, що незабаром близька вам людина захворіє і вам доведеться, піклується про його здоров’я.
Сниться білий зефір в шоколаді — це оголошує про серйозну хворобу, але не обов’язково для вас.
 

Якщо сниться білий зефір –по соннику Ванги

Уві сні приснився білий зефір, це означає, що вам скоро доведеться прийняти непроханого небажаного гостя.
Приснився білий зефір другові — це може бути попередження з боку вашого підсвідомості, люди як ви не ведуть себе необачно — в цілому або в кожному конкретному випадку, тому що ви можете мати серйозні проблеми або навіть скидати їх на людину, що знаходиться поруч з вами.
 

Приснився рожевий зефір – сонник Нострадамуса

Бачити уві сні рожевий зефір, це передвісник невдач і проблем, в основному на професійному рівні.
Рожевий зефір приснився вашій сестрі, це означає, що незабаром ви досягнете великої професійного успіху і станете зразком наслідування для своїх колег.

До чого сниться зефір дівчині – сонник Хассе

Приснився зефір дівчині, це знак вашого підсвідомості, що ваша реальна життя майже ідеальна, і ви практично не заперечуєте проти неї.
Сниться білий зефір дівчині, це означає, що ви досягнете успіху в житті.
Сон в якому приснився рожевий зефір в шоколаді дівчинітакий сон оголосить вам втрату грошей.
 

Сонник - тлумачення снів