До чого сниться Суд.Сонник Суд над собою,виграти суд,порядок,зал суду

Те, до чого сниться суд, буде залежати від того, виявилися ви на ньому підсудним або обвинувачем. Множинні деталі сновидіння допоможуть скласти точну картину того, що було у сні. Ми зібрали для вас думки з кількох авторитетних джерел, які допоможуть інтерпретувати побачений образ.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні символ найчастіше є негативним. Точне його значення буде залежати від обставин нічного бачення. Наприклад, до чого сниться суд над собою — до того, що ви схильні звинувачувати себе в чому-небудь. Не виключено, що ви корите себе за допущену помилку, шкодуєте про якихось словах, сказаних у розмові з оточуючими. Іноді образ свідчить про постійному самокопання. Може бути, варто трохи менш критично ставитися до власних вчинків?

До чого сниться зал суду, в якому ви звинувачуєте когось? Ймовірно, в реальному світі у вас є претензії до того, хто приснився в сновидінні. Якщо ж людина був незнайомцем, це може вказувати на необґрунтоване прагнення звинувачувати інших людей у власних помилках або нещастя.

Народний сонник

У класичній інтерпретації наступним чином описують те, до чого сниться суд і в’язниця:

 • якщо ви просто спостерігаєте за судовим процесом по телевізору, значить, зможете уникнути дурниць. Ви не станете вплутуватися в сумнівне підприємство, яке могло негативно позначитися на репутації;
 • привиділося, ніби даєте свідчення проти вбивці — належить прийняти правильне рішення, яке забезпечить фінансову незалежність і щастя;
 • якщо уві сні явився страшний суд, значить, ризикуєте насправді опинитися за ґратами. Можлива яка-небудь залежність;
 • у нічному видінні вас судили за вбивство — позитивний знак. Той, хто одного разу вас зрадив, буде на колінах вимолювати прощення. Але слід добре обміркувати, чи варто давати людині другий шанс;
 • сниться, ніби ви самі є суддею — насправді доведеться зробити серйозний вибір, до чого будете не готові;
 • стоїте прямо перед суддею — в реальності будете учасником гучного розгляду;
 • до чого сниться отримати повістку в суд — до того, що відчуєте серйозне потрясіння або страх;
 • є, нібито вас виправдовують за злочин — насправді все піде не так, як розраховували. Це спровокує тривалу депресію;
 • обвинувальний вирок вказує на виконання самого потаємного бажання;
 • якщо вас засудили до смертної кари, то не варто розраховувати ні на що хороше. Бізнесменам подібний сон вказує на крах усіх надій, а закоханим — на сварки або розставання з партнером;
 • сидіти і чекати вироку — знак сильної ревнощів, яку належить випробувати.

Сонник Фрейда

В цьому соннику суд говорить про те, що ви прирікаєте себе за те, що допустили безліч помилок. Самобичування є не марною. Якщо приснилося, ніби виграли суперечку, значить, наяву про ваших зради або інтрижках на стороні нічого не дізнаються. Але програти процес — символ майбутнього викриття перед другою половинкою.

У сновидінні самостійно вносите комусь вирок — насправді несправедливо ставитеся до партнера і занадто чіпляєтеся до нього в інтимній близькості. Дівчині наснилося, ніби її засудили — постраждає репутація із-за злих пліток, що призведе до сварки з коханим чоловіком.

Сонник Міллера

У цьому джерелі наступним чином описують те, до чого сниться зал суду:

 • привиділося, ніби є учасником розгляду — в реальному світі вороги намагаються знищити вашу репутацію, налаштовують людей проти вас;
 • у сновидінні вас звинувачують у тому, чого не робили — насправді опинитеся в ситуації, в якій проявіть себе не кращим чином;
 • дівчині участь в судовому процесі говорить про майбутню наклеп і про те, що друзі повірять у неї;
 • у сні вирушати в будівлю суду — ознака того, що дієте за допомогою сумнівних методів, але незабаром це зміниться;
 • стояти перед будівлею — символ майбутньої активності та енергійності;
 • у нічному видінні є адвокат — знак майбутніх суперечок майна;
 • він захищав вас — насправді отримаєте допомогу від друзів, коли будете найбільше в ній потребу.

Сонник Ванги

Ванга наступним чином описувала те, до чого сниться виграти суд у сні. Вона вважала, що подібний символ пророкує перемогу в якомусь важливому суперечці. Якщо ж вам винесли обвинувальний вирок, то не варто розраховувати на що-небудь гарне. Ви будете покарані за помилки.

Якщо в сні на вас була надіта мантія судді, значить, можете просунутися по кар’єрних сходах і отримати популярність. Якщо мантія сяяла, то майбутня біла смуга буде тривалою. Але бачити її брудною або старої — ризикуєте отримати проблеми з законом.

Сонник Лоффа

Тлумач вважав, що сон, де приснився суд, є дуже поширеним. Судові розгляди постійно присутні в житті сучасної людини, тому можуть бути і в нічних мареннях.

Зверніть увагу, хто був присутній в залі в ролі суддів, присяжних або обвинувачів. Найчастіше це хтось з близьких людей, родичів або колег. Швидше за все, підсвідомо ви відчуваєте, що ваше життя ретельно вивчають. Це змушує вас почувати себе не комфортно. Не виключено, що ви зберігаєте секрети, якими не плануєте ділитися з оточуючими.

Самому виступати в ролі представника системи правосуддя — сигнал про те, що відчуваєте потребу в захисті. Ймовірно, вам здається, що оточуючі намагаються впливати на вас, діють нечесно або намагаються використати у власних цілях. Побачити, що захищаєте когось- в реальності не можете керувати власним життям. Той, чиїм адвокатом ви виступаєте, буде розгадкою до того, чому це відбувається.

Згадайте, де саме проходив процес — в палаці правосуддя, в будинку або на роботі? Чи відчували ви, що вас звинувачують заслужено чи несправедливо? Якщо ж ви були присутні на розгляді в якості присяжного, значить, допомагаєте прийняти важливе рішення близькій людині. Знати, що від вашого рішення в якості присяжного буде залежати багато чого — відчувати тиск з боку в реальному світі.

Сучасний Сонник

В цьому соннику описують, до чого сниться суд, наступним чином:

 • сам по собі символ вказує на те, як ви оцінюєте власні дії;
 • якщо були присутні на процесі в якості свідка, давали свідчення, значить, належить брати участь в пересудах. Їх спровокують близькі люди або товариші по службі. Може бути, ви і не хочете обмовляти, але вам не залишать вибору;
 • присутні в залі в якості обвинуваченого — насправді дієте досить егоїстично, що призводить до численних помилок;
 • чути, як вам виносять вирок — насправді втратите дуже важливого людини;
 • привиділося, ніби є суддею або правозахисником — наяву чекають труднощі, але тимчасові.

Сонник Цвєткова

Якщо є суд уві сні, до чого сниться в ньому перебувати — до того, що виникнуть складності. Не виключено, що сновидінню чекають сімейні негаразди, а у когось із близьких виникнуть претензії. Якщо сниться, ніби вас судять (особливо за вбивство), значить, зможете просунутися по соціальних сходах, заслужите гарне становище і повагу.

Сонник - тлумачення снів