До чого сниться Обрив.Обрив у сні до чого сниться стояти,впасти,стрибати

У сновидіннях прірву найчастіше є негативним символом. Але деякі тлумачі описують нейтральні і навіть позитивні значення того, до чого сниться обрив. При інтерпретації необхідно врахувати те, в яких обставинах привидівся образ, падали ви або просто стояли на краю, а також ваші почуття в цей момент. Скористайтеся одним з авторських джерел, думки яких ми наводимо в статті.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні укіс може символізувати внутрішні страхи та комплекси людини. Якщо сниться, що стоїте на краю, і відчуваєте паніку, то в реальному світі також турбуєтеся про щось. Це можуть бути неприємності на службі або в особистому житті. Можливо, є щось, що викликає у вас дикий страх (наприклад, серйозні зобов’язання, необхідність прийняти важливе рішення і ін.).

Впасти з обриву у сні — показник того, як ви боретеся з власними страхами. Якщо ви звалилися випадково, і усвідомлюєте, що боїтеся падати, значить, в реальності віддаєте перевагу перекладати відповідальність на інших людей. Ви не прагнете приймати важливі рішення, а хочете втекти від цього. Ви не готові поглянути в обличчя своїм страхам.

Навпаки, самому зробити крок у порожнечу — знак того, що сміливо дивіться на події, що відбуваються, і готові їх зустріти. Незалежно від того, чи будуть вони позитивними чи негативними. Ви рішуча людина, у якого виходить все, за що він береться.

Народний сонник

В інтерпретації цього джерела, ось до чого сниться обрив річки або інша прірву:

 • сам по собі цей образ символізує небезпеку для сновидця, проблеми і неприємні ситуації;
 • швидко падати в порожнечу — сигнал про те, що прийняли неправильне рішення, про що незабаром доведеться пошкодувати;
 • якщо ж падаєте повільно, значить, перебуваєте в помилках, які не дозволяють скласти правильну картину того, що відбувається;
 • впасти в море уві сні, в обрив, але зуміти втриматися за клямку — знак хиткого становища. Однак у вас є шанс все виправити;
 • якщо привиділося, ніби зістрибнули з власної волі, то чекають зміни на службі. Не виключено, що вам запропонують підвищення, або ви вирішите змінити роботу;
 • приземляєтеся вниз дуже вдало — зможете вирішити всі виниклі труднощі, знайдете щастя;
 • так і не змогли долетіти до дна — насправді ситуація видається безнадійною, що може спровокувати тривалу депресію;
 • вибратися з прірви — найближчим часом чекають значні зміни. Ви зможете почати все заново і забудете про неприємності.

Сонник Фрейда

У поданні засновника психоаналізу, обрив у сні зазвичай уособлює страхи і фобії сновидця, які переслідують його наяву. Якщо сниться, що стоїте на самому краю, і відчуваєте дику паніку, значить, в реальності перебуваєте в полоні своїх страхів. Також Фрейд вважав, що в цьому випадку у людини накопичується нереалізована сексуальна енергія. Вона не знаходить виходу, що може призвести до непоправних наслідків для вас і для оточуючих. Ви перетворюєтеся в агресивного і замкнутого людини. Тому варто знайти партнера, з яким зможете реалізувати свої фантазії.

Падіння в прірву зазвичай є символом статевого акту. Стрибати з обриву уві сні — це показник того, що ви отримаєте задоволення від випадкової інтимної близькості. У більшості випадків сон говорить про те, що секс виявиться спонтанним, і не призведе до тривалих відносин. Однак ви назавжди запам’ятайте свої відчуття після нього.

Сонник Міллера

Як вказував тлумач, цей образ символізує якийсь переломний момент у житті сплячої людини. Він може вказувати на небезпеку, що загрожує небезпека, виникнення складної ситуації, яка змусить чинити необдумано і ризиковано. Щоб ще більше не погіршити становище, потрібно діяти обережно, зважувати можливі наслідки власних вчинків.

Автор вважав, що у сні край обриву може уособлювати та отримання багатства, досягнення успіху і міцного положення в суспільстві. Найчастіше це відноситься до тих людей, яким подобається атмосфера інтриги і страху. У цьому випадку ви не лякайтеся, а збираєте внутрішні ресурси, щоб протистояти неприємностям. В небезпечних ситуаціях розкриваються ваші таланти і здібності.

Якщо в сновидінні відчуваєте, що стояти на краю вам неприємно, значить, треба прийняти важливе рішення. Але для цього вам буде потрібно зібрати силу волі і виявити обачність. Ваш вибір повинен ґрунтуватися на логіці і аналізі даних, а не на тому, що говорять оточуючі. Корисно прислухатися до інтуїції, яка підкаже, як треба діяти.

В цьому соннику машина, що падає з обриву, або склад потягу — свідоцтво небезпеки і ризику постраждати від сумнівних авантюр. Не робіть поспішних висновків. Якщо ж привиділося, ніби впали з висоти, але змогли вижити і вибратися, значить, подолаєте всі біди, які пошле доля.

Сонник Ванги

У цьому джерелі образ описують залежно від наступних обставин:

 • стояти на обриві в сні — поганий знак. Нічне бачення попереджає про смертельну небезпеку, що загрожує вам. Тільки обережність і допомога Бога, допоможуть вам уникнути її;
 • наснилося, ніби падаєте в прірву — пророцтво, яке стосується сенсу життя. Вам призначено встановлювати мир і згоду на планеті. Ви повинні об’єднати людей і стати правителем однієї-єдиної країни, в якій пануватиме гармонія;
 • є неглибокий яр — насправді не варто розраховувати на те, що керівництво буде вподобу вам. Навпаки, доведеться багато разів доводити власну значущість, щоб вас помітили і підвищили;
 • сниться, як засипати прірву землею — позитивний ознака. Символ говорить про те, що ви впораєтеся з усіма майбутніми труднощами, подолаєте всі негаразди і досягти того, про що мрієте. Крім того, сон попереджає, що не можна забувати про оточуючих, коли ви прийдете до успіху.

Життєвий сонник

В цьому соннику обрив вважається поганим символом. Стояти на краю і відчувати жах — знак того, що потрапите в складну ситуацію. Вам доведеться приймати непросте рішення, яке буде обтяжувати вас. Якщо ж неприємних емоцій ви не відчуваєте, то є шанс на те, що успішно подолаєте всі майбутні випробування, і вийдете із ситуації переможцем.

Наснилося, ніби намагаєтеся скинутися в прірву — уособлення психологічних труднощів і проблем. Емоційні переживання призводять до нестабільного стану, можуть завершитися серйозним зривом і кризою. Не можна так довго стримувати свої почуття, необхідно знайти для них вихід.

Якщо в сновидінні їхали на автомобілі і зірвалися в порожнечу, значить, ризикуєте вплутатися в сумнівну справу, для розв’язання якого потрібна допомога близьких людей.

Сучасний Сонник

У цьому джерелі також описують значення того, до чого сниться обрив з водою або порожнечею, з точки зору емоцій. Страх і паніка говорять про неможливість впоратися з неприємностями. А зібраність і спокій вказують на те, що все завершиться благополучно.

Сонник Цвєткова

Прірва у цьому джерелі уособлює небезпека. Випадково впасти у неї — знак проблем, які ви не зможете контролювати. Але залишитися після цього в живих — ознака успіху і щастя.

Сонник - тлумачення снів