До чого сниться подруга – тлумачення по сонникам Ванги, Міллера та ін

Коли ми поринаємо в сон, то можемо побачити родичів або друзів, які проявляють себе абсолютно несподіваним чином. Такі сновидіння не завжди можна тлумачити буквально, адже важливо, як людина себе вів, у що був одягнений і багато іншого.

Тому, якщо ви побачили сон про подрузі, постарайтеся пригадати всі подробиці і тоді можна буде простіше зрозуміти, що він означає.

Сонник Міллера

Якщо ви побачили уві сні подругу, це знак того, що у важку хвилину вам прийде допомога звідки її зовсім не чекаєш.

Тим, хто посварився уві сні з подругою і при цьому справа дійшла до кулаків, варто задуматися над своєю головною життєвою метою. Можливо вона стане тим, на що ви витратите кращі роки, так і не досягнувши успіху.

Сонник Ванги

Прийшла уві сні стара подруга посланник проблем з минулого, які можуть спіткати в сьогоденні. Якщо ж подруга виявилося старше, ніж є насправді, це говорить про труднощі, які чекають в майбутньому.

Померла подруга, прийшла в сновидінні, це поганий знак, який говорить про швидкої хвороби.

Подруга, з якою не спілкувалися багато років народила дитину – знак того, що і сновидица може незабаром стати матір’ю.

Ісламський Сонник

Приснився подруга може бути знаком серйозних змін для увидившего сновидіння. Краще скасувати всі плани або перенести їх на той момент, коли все вляжеться.

Якщо подруга приснилася в червоному платті, це означає, що між подружжям давно минула пристрасть, хоча вони обидва намагаються її повернути.

Кому приснився сон

Незаміжньою дівчині

Дівчині, яка побачила колишню подружку, судилося посваритися зі своїм коханим. Якщо подружка була голою, це до обновці.

Приятелька, яка дарує горщик з квітами, ознака скорого подорожі в далекі країни.

Спільна ловля риби означає, що найближчим часом дівчину чекає підвищення або дорогий подарунок.

Сон, у якому подруга демонструє незаміжньою дівчині велике кільце може означати швидке весілля родича.

Жінки

Плачуча подруга, побачена в сні, це завжди до хвороб або бід. Можливі сварки з чоловіком і близькими, і інші побутові негаразди. Після такого сну варто уважніше ставитися до собі та своїм близьким.

Якщо приснилася незаміжня подружка, це до обновкам та іншим дорогим покупкам

Якщо дівчина в сні розтовстіла, чекайте неприємних звісток.

Вагітній

Якщо вагітна побачить дівчину схудлою, можливо в реальному житті їх спілкування скоро зійде нанівець.

Якщо подружка подарувала кактус, скоріше за все хтось з найближчого кола заздрить вагітної.

Зрада від близької подруги уві сні може означати, що хтось хоче вагітної зла, тому варто бути насторожі з новими знайомими.

Чоловікові

Такий сон для чоловіка — знак швидкого і неприємного подорожі. Побачити в сні побачення з подругою дружини, означає, що чоловік дуже боїться зради своєї коханої. Якщо сновидець отримує подарунок від своєї подружки нареченої, значить хтось готує йому гидоту.

Тлумачення сну по подробиць

Померла подруга

Померла людина — це завжди нагадування про незавершених справах. У даному випадку це може означати, що умершая просить допомогти її родичам або закінчити те, що дівчина не встигла зробити за життя.

Не рідкісні випадки, коли небіжчики приходять уві сні, щоб попередити сновидця про небезпеки, що насувається, або серйозної хвороби. Крім цього, такий сон може говорити про прийдешні серйозні зміни в житті. У будь-якому випадку, до таких снів завжди варто ставитися дуже уважно.

Вагітність подруги

Вагітна товарка означає, що незабаром вам належить спільне пригода або важлива справа, пов’язана з фінансами. Якщо живіт був дуже великий, то події відбудуться незабаром, якщо термін вагітності був маленьким, то плани можуть зірватися.

Пологи подруги

Побачити в сні, як народжує подруга, означає, що ви нещодавно здійснили вчинок, який призвів до неприємних наслідків. Варто поставитися до цього трохи серйозніше, і взяти на себе відповідальність за скоєне.

Якщо ви не бачили сам процес пологів, а тільки немовляти на руках дівчини, це означає, що в житті ваших близьких відбудеться важлива подія, яка принесе багато радості всій родині.

Весілля подруги

Біле плаття подружки завжди віщує біду сновидицы. Червоне плаття вказує на появу суперниці на роботі або в любовних справах.

Бачити, як наречений цілує наречену — до поганих новин. Побачили уві сні як ловіть букет нареченої, чекайте, що найближчим часом у вас попросять грошей у борг.

Сварка з подругою

Такий сон говорить про ваших таємниці і секрети, які скоро можуть розкритися і привести до справжньої сварки або погіршення відносин з родичами або колегами.

Ругающаяся приятелька говорить про вашу строгості і вимогливості до себе. Краще знизьте градус важливості і більше відпочивайте.

Ще такий сон може означати самообман і зрада власних бажань. Але ситуацію можна змінити.

Бити подругу

Такий сон говорить про те, що у вашому житті настав момент, коли потрібно прийняти важливе рішення. Але страх помилки і недовіра до самої себе змушують відкладати рішення. Це може призвести до неприємних наслідків, тому варто прислухатися до своєї інтуїції і зробити так, як вона радить.

Найкраща подруга

Тим, хто отримав пораду від кращої подружки уві сні, варто до нього прислухатися. Швидше за все зараз у вашому житті відбувається щось важливе, чого ви не помічаєте. Тому ваша підсвідомість намагається таким способом достукатися до вас і сказати, як правильно вчинити.

Якщо уві сні найкраща подруга зробила зрада, це означає, що вас вразив серйозна недуга, який ще не проявився. Варто бути більш уважною до свого здоров’я.

Смерть подруги

Збита машиною приятелька каже про марні переживання за близьких. Вам варто раслабиться, так як вони самі впораються зі своїми проблемами.

Побачити загибель подружки означає, що найближчим часом вам двом доведеться пережити серйозні труднощі, але якщо ви підтримаєте один одного, то збережіть міцну дружбу на довгі роки.

Якщо дівчина померла після важкої хвороби, це означає, що вам загрожують фінансові проблеми.

Похорон подруги

Сновидіння, в якому довелося побачити пишні похорони товарки, але не її саму означає, що цю дівчину чекає хвороба, яка витягне з неї багато грошей і нервів. Якщо уві сні ваша приятелька лежала в труні живий говорить про те, що ви даремно хвилюєтесь про її проблеми, які скоро вирішаться самі.

Колишня подруга або подруга дитинства

Якщо ви побачили уві сні як веселіться з колишніми подружками, чекайте, що скоро колишній чоловік або молодий чоловік запросить вас на побачення.

Подруга дитинства, з якою ви давно не говорили означає, що ви давно не давали собі добре відпочити і можете з-за цього серйозно захворіти.

Хлопець подруги

Хлопець колишньої подружки, яку побачив у сні говорить про те, що ви не довіряєте своєму чоловікові. Ви підозрюєте його в зраді, навіть якщо самі собі в цьому не признаєтеся.

Хлопець, який лагодить щось у вашому будинку, але приятельки при це уві сні немає, значить, що у вас є від неї секрети і ви боїтеся, що вона їх дізнається.

Висновки

Як бачите, сновидіння про подруг можуть мати різне значення. Щоб все правильно тлумачити, треба добре запам’ятати всі деталі. Але якщо уві сні відбувається рівно те, що сталося з вами в реальному житті зовсім недавно, то скоріше всього вашій свідомості важко це переварити. Тому ви бачите такі сновидіння, і ніяких особливих тлумачень тут не потрібно.

Сонник - тлумачення снів