Бачити самого себе уві сні – тлумачення з надійним сонникам

Сновидіння, в якому ви бачите себе з боку означає плани сновидця, які здійсняться незабаром. Це можна витлумачити як підвищення на роботі або фінансову стабільність.

Можливо ви постанете в образі старця або навпаки, значно молодше своїх років. Всі подібні деталі допоможуть зробити тлумачення сну повним.

Сонник Міллера

Якщо вам привидівся образ сильного, здорового, красивого людини – це знак успіху в реальності, причому як у сфері праці, так і в сім’ї.

Побачити себе старим – стрімкий зліт кар’єрними сходами.

Стати дитиною – знак того, що зовсім скоро ви станете жертвою зради або обману.

Сонник Ванги

Виходячи з сонника Ванги бачити власний образ у сновидінні – показник бездумної розтрати життєвої сили і часу.

Приснилося як стоїте у воді, і вона ллється з неба – щасливий знак, вам варто взяти підказки долі і тоді успіх буде не за горами.

Бачити відображення в дзеркалі – до виконання заповітної мрії.

На думку Ванги, бачити себе зі сторони, що знаходяться в муках через хворобу або ран – наближається час розплати за поганий вчинок у минулому.

Ісламський Сонник

За ісламським соннику бачити себе в сні – символ успішного життя, доброго імені та поваги в очах оточуючих.

Зустріти самого себе в нічних видіннях – до усвідомлення наявності потреб та проблем, які необхідно вирішити.

Побачити одягнений в нову одіж — провісник оновлення в житті, наприклад, соціальний чи економічний поліпшення. Якщо вам привидівся сліпий чоловік, лише в рідкісних випадках таке бачення предзнаменует стан фізичної сліпоти.

В якості символу сновидіння сліпота означає брак усвідомлення. Можливо людина і не здогадується про наявність проблем, а можливо просто хоче «закрити очі» на них.

Хто побачив себе у сні?

Незаміжньою дівчині

Для незаміжніх дівчат сон про власну персону пророкує швидку зустріч з цікавою людиною, можливо ця зустріч переростає в роман. Інше значення сновидіння – заступництво впливової людини і успіх в роботі.

Жінки

Жінці побачити себе зі сторони – знак радісної події або щасливі зміни в житті. Крім того, цей сон може бути передвісником швидкої вагітності.

Вагітній

Для вагітних сновидіння про себе – до отримання матеріальної вигоди, тільки постарайтеся не поплатитися за неї щиросердечним спокоєм. Візьміть паузу. Зайва захопленість справами може коштувати вам здоров’я.

Чоловікові

Бачити себе в сні для чоловіків – показник того, що ваші справи йдуть як не можна краще. Можливо, в найближчому майбутньому вам прийде звістка, що стане фундаментом нового починання. Не виключені несподівані фінансові надходження.

Що було з вашою зовнішністю у сні?

Інший колір волосся

Якщо вам привидівся людина, зовсім несхожий на вас – це ознака майбутніх подій, в яких вам доведеться діяти проти своїх переконань.

Бачити блондинкою – добрий знак для заміжніх жінок. Він показує вірність вашого чоловіка і його любов.

Руде волосся – символ спокус, яких вам доведеться уникати щоб не осквернити своє ім’я.

Брюнетка – до невеликих проблем і труднощів у сімейному житті.

Вважається, що якщо вам сниться подібне бачення, то ви горите бажанням виділитися серед натовпу. При цьому для вас не має значення, яким саме чином. Це може відбуватися завдяки вашим здібностям, зовнішності, навичкам, або ж просто з-за зухвалої поведінки.

Довге волосся

Доглянуті довгі волосся – провісник підвищення на роботі або збільшення доходу.

Коротке волосся

Побачити себе з короткою стрижкою — до сварок і довгої важкої роботи. Втім, в майбутньому це допоможе вам позбавитися від сумнівів і прийняти важливе рішення.

Сиве волосся

Привидітися сивочолим – до насувається хвороби. Однак, не варто переживати. Ваше здоров’я невдовзі прийде в норму.

Повністю лиса голова

Сновидіння, в якому ви з’явилися собі без волосся вказує на наближення важливих справ, які стануть перешкодою в здійсненні планів.

Інші варіанти

Відображення в дзеркалі

Побачити своє віддзеркалення в дзеркалі – провісник сварок з другою половиною. Нерідко такий сон може передвіщати розрив відносин.

Якщо дзеркало було чистим, а відображення чітким, і саме сновидіння викликало у вас позитивні емоції – ви перебуваєте в повній гармонії з собою. Удача буде на вашому боці.

Страх і відраза від відображення в дзеркалі – попередження про підступи недоброзичливців. Будьте уважні до свого оточення.

Сновидіння, в якому ви не можете побачити своє відображення, сонник тлумачить як сум’яття у вашій душі, невпевненість і дисгармонію.

Відображення сновидця, правильно передає те, яким він є в реальності – це хороший знак, що означає повну гармонію в душі. Якщо особа виглядає інакше і навіть нагадує когось іншого, то варто подумати про власну самооцінку. Вона або занижена, або, навпаки, ви надто високої думки про свої достоїнства.

Бачити себе на високій скелі

Бачити свій образ на вершині скелі або гори – ознака успіху і пошани. Побачити себе в сні ширяє над землею – наяву незабаром отримаєте дорогий і дуже цінний подарунок.

Бачити себе мертвим

Ви наснилися собі мертвим чи що лежить в труні – в реальності чекайте неприємностей, пов’язаних з вашою діяльністю.

Якщо хто побачить у сні, що йому відрубали голову розбійники або вбивці: чоловіку такий сон передвіщає, що він позбудеться дітей, рідних або будинку; жінці — втрату її дорогих прикрас; коли ж голова відрубана за вироком закону, це знак, що бачив такий сон звільниться від своєї туги та інших справ.

Бачити себе в сні з перерізаним горлом, але залишилися в живих означає надію на успішне завершення справ.

Висновки

Будь-які сни, чи то приємні сновидіння або нічні кошмари – це ні що інше як робота нашого мозку і плід уяви. Не варто надавати їм дуже велике значення. Якщо хочете відчувати щастя і гармонію — постарайтеся розвивати свої таланти. Не втрачайте важливі якості життя.

Сонник - тлумачення снів