До чого сниться Оплески – Сонник: тлумачення і значення Сну

Різні сонники дають кілька тлумачень цього неоднозначного символу. Оплески уві сні можуть бути ознакою успіху в особистому житті, справах, здобуття популярності і слави. Однак, в деяких випадках цей знак може бути попередженням про можливу наклеп, важкій праці і навіть зраді з боку близьких.

Якщо ви побачили в сні, як люди обсипають Оплесками кого-небудь, значить ви отримаєте можливість як слід розважитися і розслабитися.

Якщо ж у сні ви стали свідком Оплесків на свою адресу, значить доля прихильною до вас і подарує вам успіх і процвітання в найближчому майбутньому.

Якщо ж вам здалося уві сні, що Оплески були недоречні, то це обіцяє вам нове знайомство, якого ви довго чекали. Але тривалість цього спілкування буде залежати тільки від вас.

Оплески уві сні нерідко є символів того, що вас чекає успішне завершення всіх справ, а також отримання відчутного прибутку. Більше того, ви станете об’єктом захоплення з боку колег або підлеглих, тому ваш авторитет в суспільстві значно зросте.

Сниться Аплодувати

Побачити в сні, як ви Аплодуєте самому собі – вам доведеться закидати лестощами одного з ваших знайомих.

Якщо вам приснилося, що ви Аплодували так сильно, що ваші руки втомилися, значить попереду вас чекає багато роботи, яка винищить вас як фізично, так і морально, але результат того вартий.

Аплодувати акторам уві сні в театрі – явна ознака того, що хтось постарається задовольнити вашу забаганку.

Неоднозначним є знаком сон, в якому вам довелося тільки чути Оплески, так як крім успіху, це може обіцяти вам набуття великої кількості заздрісників. Багато людей почнуть розповсюджувати плітки про вас і не приховувати своїх недобрих намірів. Це ціна, яку доводиться платити за популярність і успіх.

Сонник - тлумачення снів