До чого сниться Аплікація – Сонник: тлумачення і значення Сну

Аплікація символізує ваше ставлення до поточних справ в реальному житті. Це знак того, що ви не обділені творчим потенціалом і цілком можете подолати будь-затяжне падіння.

Якщо вам приснилася Аплікація, значить доля приготувала для вас низку змін, які торкнуться вашої особистої життя. Швидше за все, ви зустрінете людину, яка зможе урізноманітнити ваш світ і дасть вам нову мету в житті.

Якщо ж Аплікацію уві сні побачила дівчина, то це обіцяє їй підвищений інтерес з боку чоловічої статі. Вам не варто втрачати пильність, так як далеко не всі залицяльники переслідують благородні наміри. Для чоловіка Аплікація уві сні пророкує зустріч з дівчиною, яка зможе стати його дружиною і чудовою домогосподаркою.

Побачити в сні, як люди приймають участь у створенні Аплікації – до швидкого веселого проведення часу, яке може бути пов’язано з весіллям одного або його дня народження.

Аплікація може з’явитися у сні разом з яким-небудь твариною. Це означає, що вас чекає приємна зустріч з тим, від кого ви давно не отримували звістки.

 

Сонник - тлумачення снів