До чого сниться маленька дівчинка – цілувати, рятувати, бачити дівчинку уві сні

Кожна людина, закриваючи очі, швидко занурюється в казковий і дивовижний світ нічних мрій, де йому підвладне час, події і мрії. Частим чином, що приходять у снах є маленькі діти. Загальне тлумачення таких сновидінь – зміни життя в кращу сторону.

Дуже важливо постаратися запам’ятати сон до найдрібніших деталях, якщо це можливо. Саме завдяки дрібниць можна дати найбільш точне тлумачення ваших снів.

Сонник Міллера

У соннику Міллера, маленька дівчинка, яка прийшла у ваше сновидіння – символ важливих змін у житті ваших близьких або вас.

Важливо! Няньчити уві сні маленьку крихітку – до зради близької людини, заради якого ви були готові на все. У такому сні ваша підсвідомість намагається вберегти вас від вибудовування серйозних відносин з такою людиною. Якою б сильною не була біль – не варто тримати такого чоловіка у вашому серці та житті, він цього не гідний, і ніколи не оцінить того, що ви для нього робили.

 • Качати дівчинку немовля в колисці або манежі – ваші плани відійдуть на другий план, з-за непередбачених обставин негативного характеру.
 • Також, малятко уві сні може говорити про швидке поповнення в родині.
 • Народити дитину в сновидінні – щасливий і міцний союз з вашим обранцем.
 • Багато маленьких дівчаток – до візиту гостей, яким ви зрадієте.
 • Розмова з малятком – до отримання великої грошової суми в найближчому майбутньому.
 • Дівчинка, яка гірко плаче – до різкого погіршення стану здоров’я. Вам пора подумати про себе і приділити час для відновлення сил і здоров’я, останнім часом ви зовсім не бережете себе і працюєте на знос.
 • Весело грати з малятком – до одержання гарних звісток, після яких ваше життя дуже зміниться в кращу сторону, ви зможете вирішити накопичені проблеми в особистому житті.
 • Пригостити дитину солодощами – такий сон обіцяє успіх і підйом по кар’єрних сходах, а так само заохочення у вигляді фінансових благ.

Сонник Ванги

На думку провісниці, бачити дівчинку в сновидінні і няньчити її – до дрібних клопотів, з-за швидкого появи дитини у вас або рідних по крові.

 • Гуляти з дитиною на руках – вашим першим дитиною буде дівчинка.
 • Народжувати у сні малятко – сновидице не вистачає любові і емоцій у реальному житті.
 • Складні пологи у сні – до майбутніх серйозних проблем зі здоров’ям і в особистому житті. Вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб вилізти з-під завалів проблем з мінімальними втратами.

Ісламський сонник

Ісламський сонник свідчить, якщо вам приснилася маленька дівчинка – це сприятливий знак, практично в будь-якому випадку.

 • Дівчинка, яка гуляє з вами – до отримання довгоочікуваних новин від старого друга.
 • Народжені у сні дівчинка і хлопчик – до приголомшливої успіху в кар’єрі і стабільності в особистому житті.
 • Дуже красива дівчинка в сновидінні – до добрих змін у житті, які допоможуть вам стати тим, ким завжди хотіли. Також, такий сон трактується як набуття душевного спокою і рівноваги.
 • Дівчинка зі світлими кучериками – у важку хвилину вам на допомогу прийдуть ті, від кого ви цього не могли чекати, у той час як самі близькі люди просто залишаться осторонь.
 • Чорнява дівчинка – несподіваний удар в спину від рідної людини, на який він легко піде заради своєї вигоди.

Кому приснилася маленька дівчинка?

Вагітній жінці такий сон обіцяє народження талановитої та обдарованої дитини. Обов’язково розвивайте всі здібності, які будете помічати. Дівчинка неодмінно доб’ється успіху в житті.

Одруженої — до клопотів і конфліктів в сім’ї на ґрунті ревнощів.

Незаміжньої жінки — такий сон відображає реальні бажання жінки, вона мріє народити дівчинку. Також, такий сон символізує невпевненість в обранцеві, яка незабаром підтвердиться і принесе багато страждань.

Чоловікові – відображення таємних бажань і пристрастей, про яких сновидець може навіть не підозрювати. Також, такий сон говорить про незадоволення в сексуальному плані. Зараз саме час поговорити з партнером, щоб уникнути проблем у подальшому і не зруйнувати союз.

Тлумачення сну по подробиць

Важливо! Маленька дівчинка з красивими рисами обличчя і світлими очима – будьте обережні з новими знайомствами з протилежною статтю. Не ведіться на гарну зовнішність, за нею може ховатися відсутність реальних почуттів і байдужість по відношенню до вас.

 • Дівчинка в образі янгола – сновидець зараз як ніколи потребує підтримки близьких людей, і знаходиться на межі зриву.
 • Маленька дівчинка – вам доведеться битися за своє «місце під сонцем» в цьому житті, в іншому випадку ви ризикуєте втратити все, чого добивалися наполегливою працею останнім часом.
 • Народження двох крихт – гарне, безтурботне майбутнє. Також, такий сон може означати наповненість вашого життя яскравими і позитивними емоціями в оточенні людей, які цінують вас.
 • Дівчині, спати поряд з дівчинкою – швидка зустріч з чоловіком її мрії, з яким будуть складатися теплі, довгострокові відносини.

Важливо! Народження двійнят у сні, чоловікові – сновидіння символізує самотність, розчарування, смуток і душевну порожнечу в реальності. Після такого сну, життя буде вводити вас в оману, і намагатися зіштовхнути вас до правильного життєвого шляху за допомогою згубних звичок і поганих вчинків. Не піддавайтесь на жодні хитрощі, ваше завдання – вистояти і не зламатися. Незабаром все налагодиться.

 • Блакитноока новонароджена – зміни на краще. Прийміть це як подарунок долі, адже ви заслужили це як ніхто інший.
 • Не вдалося заспокоїти заплакану маленьку дівчинку – дрібні клопоти і перешкоди на шляху до заповітної мети. Якщо ви постараєтеся – у вас вийде з успіхом подолати і дійти до фінішу.
 • Тримати чужу дівчинку на руках, підкачувати – у вашому оточенні є людина, яка давно і вміло вами маніпулює, а ви цього навіть не помічаєте. Якщо ви не перестанете бути занадто м’яким і довірливим – вами будуть користуватися всі, хто вважатиме за потрібне.
 • Грудна дівчинка – важливі звістки позитивного характеру. Відбудеться подія, якого ви давно чекали.

 • Годувати маленьку дівчинку молоком – нереалізований материнський інстинкт в реальності і надмірна самокритичність. Тим, у кого вже є діти, такий сон радить приділяти їм більше уваги. Якщо сновидица ще не народжувала – в найближчому майбутньому її чекає поповнення.
 • Носити дитину на руках, у той час як вона радіє – до виконання мрії вам залишився лише крок, але він буде найскладнішим, і зажадає від вас викластися на повну. У будь-якому випадку, досягнутий результат перевершить всі ваші очікування. Ваші близькі будуть вами пишатися.
 • Засмучений, сумний дитина на руках – ви звернули з вірного шляху і швидко пішли вниз по похилій. Зупиніться, поки не пізно. Переглянете свої погляди і життєві позиції, зробіть правильні висновки і повернутися на правильний шлях.
 • Маля з високою температурою – несприятливий знак, що передвіщає сновидінню великі фінансові втрати незабаром. У зв’язку з такими подіями людина може з-за нервів опинитися на межі зриву і погіршити стан здоров’я.
 • Холостяку, бачити в сновидінні маленьку дівчинку – до одруження.
 • Некрасиві маленькі дівчатка-близнючки – до розчарування і втрати.
 • Ще одне значення образу дівчинки у сні – відображення внутрішнього я сновидицы, якщо це дівчинка. Це відображення реальних думок, в яких дівчина часто повертається в щасливі моменти дитинства, і дуже сумує з того часу. Такий сон говорить про те, що в даний час людина спустошений і глибоко нещасна, і єдине його бажання – просто бігти, куди очі дивляться.
 • Маля в колясці – до отримання сюрпризу від коханої людини. Також, означає, що сновидіння наяву оточують по-справжньому щирі і люблячі люди, які не відвернутися від людини, щоб не відбувалося.
 • Частий образ дівчаток-двійнят у сні – такий сигнал слід розцінювати як ваша необ’єктивна оцінка складній ситуації. На неї слід дивитися не тільки з боку своєї дзвіниці, а й просто зі сторони, щоб знайти рішення і зробити правильний висновок.

Висновки

Прочитавши всі значення снів про донечок, можна помітити, що більшість з них позитивні і суляшие зміни на краще. Якщо трактування вашого сну все ж виявилася сприятливою — це не привід опускати руки і плисти за течією. Навпаки, нехай це стане для вас мотивацією, щоб домогтися бажаних результатів і цілей, незважаючи ні на що.

Сонник - тлумачення снів