До чого сниться циганка? Значення сновидіння по сонникам Ванги, Міллера, Ісламському

Тлумачення снів – це стародавнє мистецтво, яким володіли наші предки. Зараз з появою легкодоступних сонників зробити це набагато простіше. Більш того значення багатьох снів дещо змінилися в наш час.

У цій статті ми розглянемо, до чого можуть снитися цигани.

Існує кілька, дійсно надійних, джерел. Їх досить багато, проте дійсно стоять можна вважати тільки сонники Міллера, Ванги, а також Ісламський сонник.

Сонник Міллера

Важливо! Цигани уві сні можуть означати хаос, матеріальні цінності або проблеми в сім’ї. Це поганий знак і, побачивши уві сні циган, варто бути насторожі.

Зазвичай, відбувається в такому сні діаметрально проивоположно того, що станеться у вас в найближчому майбутньому.

Сонник Ванги

Цигани – символ кохання, але рідко така любов буває щасливою. Якщо ви заміжня, то ваш шлюб буде нещасливим, а якщо ще не заміжня, то скоро ви зустрінете свою любов, яку тим не менш не будуть схвалювати рідні.

Також це може бути попередженням для жінки, що її чоловік зраджує їй, хоча часто причина і наслідок у цій ситуації можуть мінятися місцями.

Ісламський сонник

Цигани асоціюються не тільки з людьми, але і з загальною ситуацією. Вони уособлюють безлад духовного і матеріального світу або ж відсутність спрямованості в них.

Більше того, вони зазвичай вважаються поганим символом, так як хаос є символом занепаду.

Це лише загальні риси, які не можуть пояснити нічого конкретного. Для того, щоб точно розібратися в існуючій проблемі, варто уточнити:

Кому приснилася циганка?

Незаміжньою дівчині

Якщо сниться циганка незаміжньої дівчини, значить, скоро вона стане дружиною. Якщо ж у сні вам сниться, що ви любите цигана, значить вашого коханого, не схвалить рідня. Тому цій дівчині варто бути акуратніше з вибором супутника життя.

Жінки

У разі якщо сниться циганка заміжній жінці, варто чекати сплесків безпідставною ревнощів з її боку.

Зверніть увагу! Однак з іншого боку це може бути сигналом для неї про можливу супружекой невірності або ж про те, що вона можлива.

Вагітній

Для вагітної цей сон – добра ознака. Він віщує, що вашій дитині все життя буде супроводжувати удача.

Однак, йому варто бути обережним з цим талантом, так як при неправильному використанні він принесе тільки біду.

Чоловікові

Чоловікові цигани сняться до рятування від чого-то. Це може бути, як зникнення цінних речей, так і позбавлення від мимовільної життя. Особливо це зрозуміло з іншим символам звільнення, наприклад коню.

У будь-якому випадку варто підготуватися, адже в найближчому майбутньому станеться щось істотне.

Також для того, щоб зрозуміти своє можливе майбутнє потрібно звертати увагу на дрібниці. У цьому вам може допомогти:

Тлумачення за подробицям

Циганка ворожить

Якщо уві сні циганка ворожить вам, це означає, що скоро ви можете вступити в шлюб. Це особливо часто збувається, якщо сон сниться дівчині.

Якщо це сниться заміжньої дівчини, то їй варто задуматися про те, як поліпшити свої стосунки з чоловіком.

Вагітна циганка

Важливо! Раніше вважалося, що вагітна циганка сниться до нашестя мишей на будинок.

Проте зараз, через повільне зникнення приватних будинків, значення цього сну злегка змінилося. Чекайте великої псування або зникнення продуктів і припасів у будинку.

Смерть циганки

В залежності від самої смерті, різною буде і ваша доля. Якщо на ваших очах її вбивають, то це обіцяє великі матеріальні втрати, а якщо смерть настає природним чином, значить, скоро ви наведете порядок у своєму житті. Якщо ж циганку ви вбиваєте, то хтось бажає вам помститися.

Лаятися з циганкою уві сні

Якщо уві сні ви лаєтеся з циганкою, то незабаром вас чекає зустріч з новою людиною, який надасть помітний вплив на ваше життя.

В залежності від того, хто переможе в цьому спорі залежить і те, чи залишитеся ви з цією людиною до кінця свого життя чи ні.

Циганка щось вкрала

Якщо уві сні циганка краде ваше кільце, а після повертає назад, то незабаром ви посваритеся зі своїм партнером, однак ця сварка триватиме недовго.

Якщо ви бачите, як циганка краде, то вас може обдурити той, кому ви дуже довіряєте. Якщо ж циганка краде гаманець, то велика ймовірність погіршення добробуту.

Бити циганку

Зверніть увагу! Бійка з циганкою у сні означає розкриття обману, підлості і вихід без втрат з такої ситуації.

В залежності від того, хто ініціатор бійки, залежить і той, хто почне спілкування. Також цей сон обіцяє прихід більшого хаосу у вашому житті.

Сон з циганами рідко означає позитивний результат, проте і негативним його назвати складно.

Цигани часто символізують хаос, а він в свою чергу може інтерпретуватися по-різному. Це залежить лише від того, як ви повернете цю ситуацію.

Тому після такого сну, варто почати готуватися до великих змін у своєму житті, щоб використовувати це успішно.

Сонник - тлумачення снів