До чого сниться короп? Сонник – короп приснився уві сні

Короп на сході вважають ознакою достатку і удачі. До чого сниться короп у ваших снах? Дійсно сон в якому приснилася ця риба приносить удачу і благополуччя? Ні, не завжди, звичайно ж багато залежить від деталей сновидіння, якщо короп сниться жінці а не чоловікові — такий сон має зовсім інший під сенс. Нижче ви можете ознайомитись з тлумачення свого сну у всіх популярних сонникам.

Сонник до чого сниться короп — основні тлумачення

Коли вам сниться ловити коропа на гачок, це ознака того, що ситуація між вами і вашою другою половиною була напруженою протягом тривалого часу, і це лише питання часу — коли між вами вибухнути велика сварка.

До чого може сниться короп чоловікові у сні? Такий знак по соннику трактується так: що скоро може настати не зовсім біла смуга у вашому житті, можливі неприємності з вашою другою половиною, можливо, змінить вас, або ви будете обмануті на роботі, так само понесете багато втрат. Якщо сон приснився з середи на четвер — це, як правило, порожній сон

Коли вам сниться дзеркальний короп — позитивний сон, це означає, що у вас є шанс отримати реальне багатство і що у вас буде сильна позиція в робочій сфері, а так само що ви придбаєте популярність і повагу.

Бачити смаженого коропа уві сні, це ознака того, що якщо вам вдасться знайти підходящого партнера в амурних справах, ви досягнете великих успіхів в найближчому майбутньому, і не тільки у фінансовому відношенні.

Якщо ви бачите коропа в акваріумі або в скляній банці, це означає, що ви зазнаєте матеріальні збитки, якщо вода каламутна до великих збитків, якщо великий акваріум і кілька коропів — до обману з боку партнерів по бізнесу або вас спробують обдурити колеги по роботі.

До чого сниться величезна риба короп — сонник Міллера

Коли вам сниться величезна риба у вигляді карпа, сонник трактує це так: що ви дуже незадоволені іншими, у вас можливі тимчасові труднощі з вашою половинкою, але у фінансовому і матеріальному плані вам дуже пощастить, ви знайдете стабільність незабаром і надовго.

Якщо сниться, що ви тримаєте в руках велику рибу коропа і вона випадає з рук, це ознака того, що ви можете втратити частину майна за необдуманої причини.

Сниться короп жінці — сонник Ванги

Коли жінка бачить сон і їй сниться короп, сонник Ванги вважає що це ознака того, що її загальна ситуація скоро покращиться, і вона знайде нових друзів.

За сонником великий короп уві сні для жінки як правило є символом щастя і удачі.

Якщо дівчині сниться, що упустили карпа з рук у сні, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви не повинні боятися приймати серйозні рішення.

Якщо жіночої статі сниться короп у вигляді готового страви уві сні – це знак що через ваше нерозсудливу поведінку ви знищите тендітні зв’язки, які пов’язують вас з якимось дуже важливою людиною.

Великий короп до чого сниться сонник Ностадамуса

Якщо вам сниться, великий короп у воді це означає, що вас очікують хороші звістки від родичів або друзів, можливий виграш в лотерею, або дуже легкі гроші, не пропустіть свою удачу!

Коли ви бачите в сні великого коропа і він выпригивает з води, це означає, що ви можете знайти своє щастя там де зовсім його не чекали, це буде дуже раптово, так само можливий стрімке зростання в кар’єрі.

Сон з великим живим коропом на блюді це ознака того, що скоро відбудуться хороші зміни у вашому житті.

До чого сниться живий короп — сонник Хассе

Бачити уві сні живого коропа і він виляє хвостом — це знак того, що вам скоро доведеться виконати деякі зобов’язання або у вас виникнуть непорозуміння з людьми у вашій робочої середовищі.

Коли вам сниться живий короп в порожньому відрі, по соннику це несподіваний візит для вас, людини, якого ви не хочете бачити.

До чого сниться живий короп на тарілці або столі? Цей знак сонник трактує так: щоб ви не сперечалися з іншими людьми, але спробували знайти компроміс з ними.

Сниться зловити коропа — сонник Лонго

Якщо ви бачите в сні що зловили коропа на гачок і він зірвався з нього, такий сон є ознакою того, що у вас буде новий ворог в особі людини, який досі був вашим другом.

Зловити в мережі карпа уві сні може означати, що ваше нерозсудливість може незабаром стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям.

Сонник передбачає що вдала лов коропів може означати що ви скоро отримаєте деякі важливі новини. Вам вони підуть на користь.

Сонник - тлумачення снів