До чого сниться капуста? Сонник – капуста приснився уві сні

Сни бувають різні, але як часто вам сниться капуста? До чого сниться цей овоч? Можливо вам приснилася уві сні капуста в качанах? Інше значення сну має сон в якому вона сниться жінці. Ми зібрали повне і достовірне тлумачення сну про капусту по всім можливим сонникам. Сон про квашену капусту також можна подивитися на нашому соннику!

До чого сниться капуста — основна тлумачення по соннику

Бачити в сні, як ви шинкуете капусту або вже шаткована, такий знак говорить, що ви будете проводити багато часу в компанії друзів в найближчому майбутньому. Можлива зустріч з другом дитинства.

Якщо сниться росте капуста уві сні, це знак того, що ви йдете по неправильному шляху. Прислухайтеся до порад близьких вам людей.

Якщо вам приснився сон в якому ви солите білу капусту або просто солона капуста це до марної трати, можливо ви витрачаєте гроші на те, що вам не потрібно взагалі. Перегляньте свої грошові витрати. Вам можуть знадобиться кошти в найближчому часі на більш важливі цілі, цей сон означає порожні витрати коштів, які будуть необхідні в майбутньому.

До чого сниться збирати капусту? Такий сон може припускати сімейні чвари, це знак до сімейних проблем, які вас чекають. Ці проблеми не будуть довгими і тяжкими, ви зможете знайти гідний компроміс.

Коли ви побачили уві сні ціле велике поле з капусткою це знак до нових романтичних відносин, ці відносини значно підвищать вашу впевненість і самооцінку.

Якщо вам сниться, що ви квасите капусту або вже квашена це ознака того, що вам доведеться витратити велику суму грошей. Виникнуть витрати які ви не чекаєте. Ці витрати будуть від частини порожніми. Детальніше дивіться у соннику нижче.

Коли ви бачите що садите капусту уві сні, це ознака того, що ваше майбутнє буде невизначеним. Ваші фінансові питання будуть вирішені в найближчий місяць, візьміть паузу у відповідальних рішеннях.

Якщо сниться тушкована капуста, такий знак у сні як правило приносить фінансові проблеми. Не дуже великі але все ж приймайте зважені рішення протягом найближчого тижня.

Якщо ж капуста чоловікові сниться такий сон по соннику, означає, що ваша життєва ситуація нестабільна. Незабаром при прийнятті правильних рішень ситуація може зміниться в позитивну сторону. Правильне рішення вам допоможе зробити людина якій дуже дорогі й улюблені. Можливо це ваша мати.

Якщо вам сниться гнила капуста уві сні — такий знак свідчить про те, що ваші зусилля у важливому якійсь справі в найближчій два тижні будуть марні.

Сон в якому сниться цвітна капуста є передвісником успіху, якого ви можете очікувати у всіх сферах свого життя.

Дуже хороший знак це якщо сниться розсада капусти, це означає, що ви можете отримати в дар чи спадок великий стан.

Коли вам сниться, солона капуста або ви її їсте, це ознака того, що ваше здоров’я буде бездоганним в найближчому майбутньому, і ви будете мати процвітаючу життя незабаром.

До чого сниться капуста білокачанна (білого кольору) — часто такий сон є передвісником проблем на любовному фронті, у вас можливі проблеми з далекими родичами.

Якщо вам сниться, що ви ріжете на частини або чверті ножем цей овоч (капусту) уві сні, це означає, що ви скоро будете робити щось безглузде, постарайтеся не робити нічого не обдуманого в найближчі три дні.

До чого сниться капуста жінці — сонник

Сон в якому сниться капуста жінці по соннику Міллера в першу чергу є попереджуючим — це знати що ви не повинні давати позики протягом місяця, якщо ви дасте борг будь-які гроші, вам швидше за все їх не повернуть, на це буде безліч причин. Постарайтеся не давати грошових коштів у борг.

До чого сниться велика капуста в качані для жінки — успіх у протилежної статі, у вас з’явиться явний прихильник, який у майбутньому зіграє важливу ноту у вашому житті.

Якщо жінці приснився сон з квашеною капустою — це до емоційного зриву, будьте дуже обачні у розмові, у справах, що вас спробують обдурити, обман не буде сильним, але цей випадок змусить вас переглянути свої погляди на ваше оточення.

Приснилася капуста в качанах — сонник Ванги

Якщо побачити капусту в качанах уві сні може бути ознакою нервового зриву. Приводом може служити плітки або обман. Будьте дуже обережні.

Бачити в сні багато або цілу купу качанів — до виліковної хвороби. Подбайте про своє здоров’я.

Тримати в сні в руках качан капусти — можливий підступ у справах, чи на роботі.
Якщо уві сні вам дають в руки або протягують в дар качан капусти — вас спробують обдурити за прилавком, можлива втрата гаманця з незначною сумою грошей.

А от сон в якому вам сниться, що ви надаєте кому або качани з капустою або втрачаєте їх — хороший знак, обіцяючи вам щасливу й процвітаючу життя і здоров’я в найближчий рік.

Сонник Нострадамуса — До чого сниться квашена капуста

Коли вам сниться, що ви їсте квашену капусту, сон пророкує, що в найближчому майбутньому ви будете постійно в сварці з членами вашої родини. Можливі порожні витрати грошей.

Квашену капусту тримати в ложці або в руці провісник нескладної виліковної, але затяжної хвороби, що очікує вас. Бережіть своє здоров’я!

Якщо ви бачите в сні що хтось квасить капусту, це означає, що ви знайдете незабаром задоволення та щастя.
Побачений сон з квашеною капустою на столі або в тарілці — це означає, що ваше бажання не буде виконано.

Сонник багато капусти приснилося — Хассе

Загалом, цей символ у множині кількості може означати, що ви зможете задовольнити деякі з ваших прагнень чи бажань.

Якщо вам сниться, що ви бачите візок з горою капусти, це знак що вас чекає процвітання і хороший прибуток.

Багато у вас під ногами уві сні — це ознака того, що вам не вистачає почуття та близькість іншої людини.

Багато саме білої капусти яка з’являється у сні, означає, що ваші справи підуть вгору. Це хороший знак.

Сонник — купувати капусту по Лонго

Купувати білу капусту — це знак того, що вас будуть оточувати незабаром шановні люди.

Купівля зеленої млявою капусти у сні означає — сварка з другом або подругою, не довгою, але неприємною.

До чого сниться купувати капусту у чоловіка уві сні, такий сон по соннику передбачає сварку будинку.

Коли вам сниться, що ви купуєте цей овоч у молодої жінки, це означає, що скоро хтось дасть вам такі відносини, про які ви мріяли.

Купівля овочів в тому числі і капустяних листів у літньої жінки у сні — знак швидкого спадщини.

Сонник - тлумачення снів