До чого сниться Картина. Сонник картина в рамці на стіні з природою

Як визначає сонник, картини найчастіше відображають ту дійсність, в якій існує людина, або те, до чого він прагне. Тому для інтерпретації образу необхідно враховувати, як ви зверталися з полотнами, і що на них було зображено. У статті ми зібрали найпоширеніші думки з кількох авторитетних джерел.

Підсвідомість

Для інтерпретації бачення недостатньо просто згадати, що ви робили з предметом мистецтва. Важливіше те, що було намальовано. У більшості випадків на картині уві сні зображується той сюжет, який ближче людині. Ті, кому не вистачає спокою і гармонії, бачать зображення природи, лісів, інших ідилічних пейзажів. Якщо ж перед вами штормове море, то може вказувати на важкий період, депресію, відсутність перспектив.

Але варто врахувати і те, як ви вчинили з полотном. У соннику малювати фарбами картину — знак того, що ви самі створюєте своє майбутнє. Ви точно знаєте, чого хочете, і не боїтеся ризикувати заради власних цілей. Ламати раму, розривати полотно — сигнал про серйозну душевному розладі, про прагнення до змін і небажання жити власним життям.

Народний сонник

В інтерпретації класичного тлумача, ось до чого сниться картина в рамці:

 • приснилося, що самі малюєте — станете учасником ризикованого проекту, який не принесе прибутку;
 • знищувати полотна — доведеться використовувати не найприємніші методи для реалізації задуманого;
 • якщо ви робили це не навмисне, а випадково — ваша репутація опиниться під загрозою, з-за чого близькі люди будуть думати про вас погано;
 • купувати полотно — символ того, що зробите щось негідне, і ваші дії стануть надбанням громадськості;
 • уві сні вкрали картину — наяву ризикуєте втратити чогось дуже важливого;
 • приснилося, що малюєте натюрморт — в реальності виникне нова захоплююча ідея. Але не поспішайте. Спочатку обміркуйте все добре для реалізації задуманого;
 • відправитися в картинну галерею — виникнуть розбіжності з коханою людиною. Якщо ви хочете зберегти стосунки, то дійте обережно і спробуйте зрозуміти, що не так;
 • уві сні вам подарували картіну — найближчим часом отримати несподівану і важливу новину;
 • якщо рама була порожньою, це вказує на недостатню серйозність у ставленні до життя. Спочатку думайте, а потім дійте;
 • на полотні були присутні біблійні сюжети — належить візит несподіваних гостей.

Сонник Фрейда

Психоаналітик вказував, що бачити уві сні картини — це уособлення жінки і її статевої системи. Тому інтерпретувати бачення слід саме з цієї позиції. Велике полотно — це втілення дорослої жінки, а маленьке символізує дівчинку-підлітка.

Якщо наснилося одне велике зображення поряд з маленькими, це уособлює материнство. У соннику картини розглядати для юнака — символ того, що він хоче сексуального досвіду з жінкою. Красти твір мистецтва — насправді він готовий на все заради інтимної близькості, навіть до незаконних вчинків. Для дівчини розглядати полотна — ознака прагнення до одностатевих зв’язків.

Привиділося, ніби самі малюєте щось- насправді прагнете до сексу з елементами жорстокості та насильства (для чоловіків). Якщо бачення стало жінці, що вказує на прагнення до самозадоволення. Знищувати зображення яким-небудь способом — сигнал про те, що хочете розірвати відносини, в яких перебуваєте. Вони вже давно не приваблюють вас, а лише роблять нещасним.

Сонник Міллера

У поданні цього сонника, картини на стінах — це знак того, що потрапите у великі неприємності, а також станете жертвою обману. Крім того, образ може мати таке значення:

 • писати полотно маслом — символ того, що будете брати участь у ризикованому проекті. Проявіть обачність або відмовтеся від цього;
 • пошкоджувати твір мистецтва — в реальному світі належить захищати власні права. Для цього доведеться витратити багато зусиль;
 • приснився власний портрет на генеалогічному древі — насправді досягнете процвітання і багатства. Але при цьому відносини з близькими людьми принесуть суцільне розчарування;
 • у соннику купувати картину сниться до спекуляції, нечесних вчинків;
 • привиділося, ніби навколо вас дорогі картини прославлених художників — наяву прагнете досягти всіх мислимих благ. Ваші амбіції поширюються дуже далеко;
 • у сновидінні відвідуєте картинну галерею — виникнуть суперечки з близькими людьми. Належить докласти багато зусиль, щоб відновити розуміння і налагодити стосунки.

Сонник Ванги

Провидиця вказувала, до чого сниться малювати картину фарбами, створювати світові шедеври. Це означає, що оточуючі будуть налаштовані проти вас. Належить відчути себе самотнім і нікому не потрібним. Якщо ви намагаєтесь щось зобразити на полотні, але нічого не виходить, то зможете виправити все, що сталося. Ви подолаєте негаразди, впораєтеся з ворогами і станете самі розпоряджатися власним життям.

Привиділося незвичайне твір мистецтва, яке справило на вас незабутнє враження — насправді зустрінете дивного людини. Це знайомство матиме сильний вплив і надовго запам’ятається.

Сонник Гришиній

У поданні цього джерела, образ уособлює печаль або тугу. Ось до чого може привидітися полотно:

 • вставляти його в рамку — знак того, що не досягнете бажаного. Ви створюєте для себе штучні перешкоди;
 • порожня рамка символізує легковажну жінку;
 • якщо розглядаєте рекламне зображення, то варто побоюватися ризикованих, хоча і пропозицій;
 • вивіска — втілення несподіваних подій;
 • присутній на виставці — в справах буде супроводжувати удача.

Сонник від А до Я

У цьому толкователе описують негативне значення є образів. Сам по собі символ втілює печаль, зрада. Якщо сниться, що полотно висить десь, значить, вас обдурять ділові партнери. Приснилося, що присутні в музеї чи галереї — насправді передбачаються проблеми з членами сім’ї.

Побачили пошкоджене і погано відреставрована полотно — в реальності потрібно затратити багато часу, щоб домогтися того, про що мрієте. До чого сняться дорогі картини прославлених художників — до того, що отримаєте гарні новини. Але розглядати копію відомого зображення — поганий знак, що віщує втрату дорогої людини.

Відправитися з екскурсією у галерею — насправді виникнуть розбіжності між членами сім’ї або товаришами по службі. Вам доведеться виступати в ролі миротворця. Якщо придбали полотно, то познайомитеся з неприємним людиною, яка прагне обдурити вас і використовувати в особистих цілях.

Продавати твори мистецтва — наяву зрозумієте, що вами користуються для реалізації власних амбіцій. Самому малювати — досягнете успіху, якщо все вийшло. Якщо ж зображення невдале, то всі плани чекає провал.

Сонник Цвєткова

Як вважав езотерик, образ символізує радість, спогади або надії. Якщо привидівся власний портрет, то вказує на плани, які ви будуєте. Зображення з членами сім’ї віщує розлуку. Вішати картини у сні — знак того, що знайдете популярність.

Сонник - тлумачення снів