До чого сниться Диявол. Сонник Диявол в чоловічому образі, секс з дияволом, вигнати

В уявленні більшості тлумачів нічних видінь диявол уособлює якусь спокусу. Його поява в снах може бути попередженням для сновидця. Але важливо згадати всі обставини, при яких з’явився образ, щоб визначити його значення. У цій статті ми зібрали для вас думки з кількох авторитетних джерел. Виберіть один з тлумачів, щоб визначити, до чого сниться диявол.

Підсвідомість

З точки зору підсвідомого сонника, диявол символізує якусь спокусу, вплив більш сильної особистості. Тому необхідно згадати, що саме він робив у вашому сні. Якщо спокушав, пропонував щось, значить, ви зіткнулися з яким-небудь дією. Погоджуватися на його пропозиції — ознака слабкості, яку можете проявити у важливих справах.

Якщо приснилося, що відмовляєтеся від контакту, це свідчить про категоричності прийняття рішень. Вас не так просто збити з шляху, як того хотілося б недоброзичливцям. До чого сниться тікати від диявола — до того, що ви не прагніть вирішувати проблеми, а віддаєте перевагу перекласти їх на інших. Вас лякає сама можливість прийняття важливих рішень.

Народний сонник

У поданні класичного тлумача бачити уві сні диявола може означати наступне:

 • сам по собі образ віщує якусь спокусу, відчай і біди;
 • якщо приснилося, ніби вступили в протистояння, сонник каже, що вбити диявола — поганий знак. Сновидіння пророкує крах всіх надій та планів;
 • розмовляти з ним дуже спокійно — сигнал про можливу зраду партнера;
 • переслідує, а ви тікаєте — наяву виникнуть неприємності в родині, а сильний недоброзичливець постарається засмутити плани;
 • якщо демонів було багато, це передвіщає неприємності, втрати і хвороби;
 • до чого сниться виганяти диявола з знайомої людини — до того, що належить допомогти близькому. Якщо ж ви изгоняете з незнайомця, то доведеться зіткнутися з чим-небудь незвичайним. Прийдешнє події змусить вас повністю переглянути свій погляд на світ;
 • пробуває в вас — в реальності прийде кінець обману відносно оточуючих;
 • у соннику секс з дияволом — це уособлення шанувальників, які будуть надавати знаки уваги. Але при цьому їх інтерес буде виключно плотським;
 • він пропонує угоду, цінності — доведеться пережити спокуса. Можливо, ви поведете себе не кращим чином;
 • укладати договір — сигнал про те, що вас намагаються обдурити. Зараз слід виявити обачність;
 • у сатани були роги — насправді хтось з дорогих людей може діяти за вашою спиною.

Сонник Фрейда

Як вказував психоаналітик, демон уві сні для жінки — це ознака негативного ставлення до партнера. Вам здається, що він пригнічує вашу волю. В деякі моменти це подобається вам, але частіше ви відчуваєте страх. Негативні емоції присутні і в інтимній близькості. Хоча ви сумлінно виконуєте те, що вам говорять, але іноді відчуваєте, що це не подобається.

Для чоловіка подібний образ — свідчення того, що він прагне володіти могутністю нечистої сили. В реальному світі ви занадто непомітні для протилежної статі, тому відчуваєте, що не можете реалізувати свої бажання. Ймовірно, ви намагаєтесь вступити в контакт з жінками, які не підходять вам. Необхідно поглянути на життя більш реально.

Сонник Міллера

В цьому соннику демон у вигляді людини для того, хто пов’язаний з сільським господарством — ознака швидких збитків і поганого врожаю. Якщо ж сон сниться спортсмену (зокрема тому, хто часто виїжджає за кордон), то закликає бути обережніше.

Привиділося, ніби сатана виглядає, як добре одягнений чоловік, який кличе вас до себе додому — в дійсності слід бути обачнішими у спілкуванні з лицемірами. Вони постараються заманити вас у пастку. Для юних дівчат цей сон є серйозним застереженням про те, що варто бути обережнішими у своїх вчинках, і покладатися тільки на близьких друзів.

Якщо приснився диявол у людській подобі, який вразив вашу уяву, значить, існує великий ризик потрапити в небезпеку, уготоване ворогами пастку. Спілкуватися з демоном — сигнал про те, що зробите необдуманий вчинок. Зараз не найкращий час довірятися людям, яких ви практично не знаєте.

Сонник Ванги

Як вказувала провісниця, цей образ може мати одне з наступних значень:

 • сниться, ніби чуєте диявольський голос, поклоняєтеся сатані — в реальності здійсніть необдуману дію. Рішення потрібно приймати обережно, ретельно обмірковуючи їх. В іншому випадку доведеться серйозно пошкодувати про свої вчинки;
 • розмовляти з дияволом у сні, триматися досить впевнено і рішуче — знак того, що доля буде прихильною до вас. Не виключено набуття багатства, для чого вам навіть не потрібно докладати багато зусиль;
 • бізнесмену сниться, що укладає угоду з демоном — насправді варто проявити обережність у спілкуванні з діловими партнерами. Не виключено, що вони можуть скористатися вашою слабкістю у власних цілях;
 • у соннику продати душу дияволу — попередження про розпусту і сумнівних задоволеннях, які будуть присутні у вашому житті. Проте задоволення вам це не принесе.

Сонник Лоффа

Тлумач вважав, що це дуже незвичайний і цікавий для інтерпретації образ. Найчастіше він відображає негативне сприйняття дійсності, хоча і необов’язково. Важливо враховувати, який вплив сатана чинив на інших учасників сновидіння, присутніх у ньому.

В більшості випадків цей спосіб провокує розвиток страху або спокуси. Він змушує порушувати загальноприйняті моральні і соціальні норми. Іноді він втілює відплата, участь у якійсь справі. Надприродні істоти можуть заважати або, навпаки, допомагати людині в реалізації задуманого.

Згадайте, що саме робив демон. Якщо допомагав завершити який-небудь проект, значить, це вказує на те, як ви його сприймаєте. Навпаки, відчувати, що він заважає — символ того, що на шляху до цілі у вас є які-небудь перешкоди. Чиясь зла воля не дає досягти бажаного. Сатана погрожував близьким людям — наяву ведете боротьбу. Ви прагнете захистити дорогих людей від поганого впливу і зла. Усвідомлюєте, ніби з допомогою надприродного істоти знайшли те, що вважаєте забороненим — спробуйте проаналізувати власні мотиви. Вони можуть бути і добрими, і огидними.

Французький Сонник

У цьому толкователе з’явився образ зазвичай віщує відчай і біди, особливо, якщо демон привидівся в жахливому вигляді (з рогами, кігтями і ін.). Якщо сниться, що вступили в боротьбу з ним — насправді вам загрожує небезпека. Вести діалог, нічого не боятися — в дійсності знайдете багатство.

Приснилося, що сатана вас тягне — досягнете благополуччя. Якщо він пробуває в вас, то знайдете щастя. Переслідує, а ви тікаєте — ознака того, що могутні люди підданий вас гонінням. Не виключені судові переслідування. Побачити велику кількість чортів з батогами для хворих людей означає щось погане, а для молодих — нову любов.

Сонник Цвєткова

До чого сниться диявол в чоловічому вигляді, згідно думку езотерика — до смерті одного з членів сім’ї.

Сонник - тлумачення снів