До чого сниться дятел. Сонник – дятел приснився.

Якщо сниться дятел? Коли вам сниться дятел, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви повинні бути обережні, коли засуджуєте людини, тому що, якщо ваша думка несправедливо, ви можете серйозно зашкодити йому.

 

До чого сниться дятел – сонник Фрейда

Дятел, який з’являються у вашому сні, є ознакою того, що ви приймаєте невірне рішення в колі сім’ї і від цього у вас занадто багато непорозумінь з ними.

Якщо дятел уві сні стукає, це означає, що завдяки вашій нерозсудливість ви позбудетеся від своєї доброї репутації.

Коли сниться строкатий дятел, цей сон говорить вам про те, що вас чекає великий успіх у професійній сфері.

Як тлумачить сонник, коли вам снитися що у вас на руці сидить дятел, це означає, що ви отримаєте деяку прибуток, або ви будете насолоджуватися шлюбом, і це найважливіше у вашому житті.

Якщо вам сниться мокрий дятел, це означає, що станеться те, що зашкодить вашому авторитету, яким ви маєте в своєму середовищі.
 

Якщо сниться дятел на дереві – сонник Міллера

Якщо сниться дятел на дереві, сон може означати, що ваш супротивник може завдати вам велику шкоду, якщо ви не проявляєте обережність чи не сперечатися з людьми, з якими ви зв’язуєтеся.

Коли снитися що дятел сидить на дереві у вашому дворі, це означає, що у нього є нелояльні співробітники.

Вам сниться дятел на дереві, цей сон може означати, що у вас є вороги ваші безсонні дні, які хочуть, щоб ви постраждали від найбільших невдач і втратили хорошу репутацію, яку ви зараз маєте.
 

Уві сні сниться дятел в руках – сонник Ванги

Уві сні сниться дятел в руках — це ознака того, що не все у вашій середовищі співчувають вам, навіть якщо ви так думаєте.

Якщо ви уві сні дятла годуйте з рук, це ознака того, що людина завадить вам реалізувати деякі плани.

Коли вам сниться, що ви насильно утримуєте дятла в руках, це означає, що вам скоро знадобиться допомога рідних з вагомої причини.
 

Приснився сон дятел довбає дерево – сонник Нострадамуса

Приснився сон, дятел довбає дерево, це ознака того, що ви раді щастя, яке у вас з’явилося на деякий час, але час від часу вам доведеться відчувати присутність неприємного вам людини, хоча ви не знаєте, коли це станеться.
 

До чого сниться дятел в квартирі – сонник Хассе

Якщо сниться дятел в квартирі, це означає, що ви повинні більше часу давати організму на відпочинок, але, швидше за все, ви все одно будете працювати в швидкому ритмі.
 

Сонник - тлумачення снів