До чого сниться дракон. Сонник – дракон приснився.

Сниться дракон? Такий сон означає, що ви можете незабаром зіткнутися з якоюсь професійною проблемою, і ви не в змозі захистити себе.

До чого сниться дракон – сонник Фрейда

Приснився дракон, це може бути сигналом від вашого підсвідомості, що людина яку ви знаєте намагається вами маніпулювати, не потрібно піддаватися на провокації.
Коли вам сниться літати на драконі — це означає багатство і процвітання у вашому житті.
Сон в якому приснився чорний дракон, є ознакою того, що у вас скоро буде багато проблем у житті, у тому числі фінансових.
Бачити уві сні маленького дракона означає, що ви скоро будете розчаровані, можливо, тому, що ви станете жертвою якогось обману.
Якщо приснився летить дракон — це сигнал про те, що ви можете бути в небезпеці під час подорожі.
Бачити уві сні дракона у воді – це може означати, що найближчим часом хтось пригласин вас на побачення.
Приснилося вбити дракона — це ознака того, що скоро ви втратите людини, яка поруч з вами, родича чи друга, людини з великою любов’ю.
Якщо вам сниться білий дракон, це означає, що ваші мрії скоро будуть виконані.
 

Якщо сниться дракон жінці – сонник Міллера

Сон в якому дракон сниться жінці, є сигналом про те, що ви боїтеся того, що сталося у вашому житті, ви не зможете відновити свій світ протягом довгого часу, і все вказує на те, що ви не робите нічого, щоб змінити ситуацію.
Якщо жінці сниться білий дракон, це означає, що щастя, яке ви скоро відчуєте, лише скороминущим
 

Приснився дракон дівчині – сонник Ванги

Коли дівчині приснився дракон, це означає, що щось у вашому житті буде зовсім іншим, ніж те, що ви хотіли і припускали.
Приснився дівчині чорний дракон, це сигналізує про те, що тимчасовий роман, який у вас є, залишить для вас більше неприємностей у вашому житті, ніж приємні спогади.
 

Уві сні сниться червоний дракон – Нострадамус сонник

Уві сні приснився червоний дракон, це означає, що вам скоро доведеться виконати якусь складну, монотонну завдання.
Якщо червоний дракон сниться жінці, цей сон є сигналом про те, що ви боїтеся, що важливий для вас проект не принесе бажаних переваг.
Коли червоний дракон сниться чоловікові, це знак для вас, що у вашому житті з’явиться несподіваний грошовий потік.
 

Якщо сниться вогнедишний дракон – сонник Хассе

Вогнедишний дракон обіцяє вам великий успіх у вашій кар’єрі.
Уві сні приснився вогнедишний дракон, цей символ може означати, що ви скоро здійсніть подорож, яка буде мати велике значення у вашому житті, і, можливо, ви вирішите змінити своє робоче місце в результаті того, що з вами відбувається.
Коли вогнедишний дракон сниться жінці, це означає, що у вас є шанс заробити значну суму грошей, що може значно поліпшити ваш бюджет і, насамперед, допомогти вам вирішити будь-які грошові зобов’язання.
Якщо вогнедишний дракон сниться чоловікові, це сигнал від вашого підсвідомості, що все, що ви робите, постійно оцінює людей у вашому середовищі, і, можливо, ви піддаєтеся їх впливу і навіть не усвідомлюєте цього.
 

Якщо уві сні сниться дракон чоловікові – сонник Лонго

Уві сні приснився дракон чоловікові, це означає, що ви зможете перетнути будь-які кордони, але це може призвести до вас з деяким збитком і втратою.
Бачити уві сні білого дракона чоловікові, цей символ може означати, що ви незадоволені своїм поточної соціальної ситуацією і хотіли б бути більш товариським і проводити більше часу з друзями.
Якщо чоловікові сниться чорний дракон — сигнал, що ви можете бути впевнені в процвітаючою і комфортного життя, але тільки якщо ви не потрапите в плітку.
Коли чоловікові сниться червоний вогнедишний дракон, це означає, що скоро з якоїсь причини вам доведеться радикально змінити режим вашому житті.
 

Сонник - тлумачення снів