До чого сниться Азалія – Сонник: тлумачення і значення Сну

Прекрасний квітка азалія є уві сні далеко не кожному. Якщо ж вам все-таки пощастило побачити його, значить чекайте яскравих змін в житті.

В цілому, азалія символізує правильне розподіл власного часу. Тобто, ви навіть самі можете не розуміти, як ви встигаєте справлятися з безліччю обов’язків одночасно. З одного боку, це обіцяє вам успіх, а з іншого – перевтома. Знайдіть золоту середину і дотримуйтеся заданого курсу!

Якщо вам приснилося, що ви купуєте азалію, значить вам пора трохи остудити свій запал і виділити пару днів для відпочинку. Подібний сон передвіщає нові вигідні знайомства і отримання надійних друзів.

Якщо ж ви продаєте азалію у сні, означає, що вас очікують інтригуючі відносини з новим знайомим, якого ви зустрінете в найближчому майбутньому. Можливо, справа дійде до шлюбу і значною фінансової вигоди від цих стосунків.

Побачити в сні цвітіння азалії – до швидкого горить на роботі і до далекоглядним рішенням, які допоможуть вам досягти стабільності в довгостроковій перспективі.

Якщо ви побачили, як хтось тримає в руках азалію, значить, вам варто прислухатися до думки оточуючих, зокрема, власних батьків.

Сонник - тлумачення снів