До чого сниться Айва – Сонник: тлумачення і значення Сну

Плоди айви можуть здатися не такими симпатичними, але зате їх корисні властивості відомі кожному. Саме тому айва у сні символізує успіх і налагодження різних ситуацій у житті.

Якщо вам приснилася айва, значить ви вже досягли бажаної стабільності і практично повністю реалізували свої ідеї. Можете бути спокійні, оскільки ви навряд чи зіткнетеся з фінансовими труднощами.

Бачити уві сні айву на дереві – це до успішних відносин. Але будьте пильні! Якщо уві сні ви намагаєтеся зірвати плід з дерева, значить ви ризикуєте втратити поваги з боку коханої людини через необдуманих вчинків.

Якщо ви їсте айву уві сні, означає на вашій роботі вас чекає підвищення або закриття вигідної угоди.

Навіть сгнившая айва уві сні не обіцяє серйозних проблем. Це означає лише те, що вам доведеться зіткнутися з низкою невеликих труднощів, щоб потім знову стати на успішний шлях.

Побачити в сні, як ви купуєте айву – значить комусь з людей, не обов’язково знайомому, може знадобитися ваша допомога. А якщо плоди айви набуває хтось інший, значить за допомогою швидше за все вам доведеться звернутися.

Велика кількість айви уві сні практично завжди обіцяє вам фінансове благополуччя і те, що ви готові допомогти своїм близьким матеріально.

Сонник - тлумачення снів