До чого сниться Аскариди – Сонник: тлумачення і значення Сну

Сон, в якому вам з’явилися Аскариди, вкрай неприємний. Дана різновид черв’яків не тільки віщує людині неприємності, але і загрозою бути втягнутим у різного роду плітки і домисли. У деяких випадках, сни про Аскаридах пов’язані з сексуальною незадоволеністю одного з партнерів у сім’ї.

Якщо вам наснилися черв’яки Аскариди, отже, будьте готові зіткнутися з незначними труднощами. Однак, якщо ви бізнесмен, тому вам варто більше уваги приділити своїм справам, так як їх станом загрожує невідомий зовнішній фактор. Можливо, ваші конкуренти поширюють про вас не правдиві чутки.

Дивно, але більшість сонників стверджує, що велика кількість черв’яків Аскаридов у сні передвіщають людині успіх, процвітання і щастя в особистому житті! При чому, чим гірше виглядають ці істоти, тим відчутніше буде ваш успіх.

Якщо ж ви злякалися уві сні появи Аскаридов і намагаєтеся від них позбутися, значить ви переживаєте важкий етап у житті, протягом якого ви можете посваритися зі своїми близькими. Постарайтеся стримувати пориви власних негативних емоцій в майбутньому.

Сонник - тлумачення снів