До чого сниться Айстри – Сонник: тлумачення і значення Сну

Айстри – це чарівні квіти пурпурного кольору, які використовувалися з давніх часів в якості надійного інструменту для вигнання злих духів і змій. Вони також символізують ваші надії, наміри і бажання. У сучасному світі Айстри вважаються символом терпіння, а побачити їх у сні – досить хороший знак для людини.

Якщо ви побачили Айстри уві сні, значить ви оточені потрібними людьми, які доповнюють ваші слабкі сторони і готові прийти на допомогу у будь-який момент. Більше того, вам потрібно приділити більше часу спілкуванню з цим оточенням, якщо вам довелося побачити цілий букет Айстр уві сні. Сприймайте це як сигнал про те, що ви зобов’язані переконатися про серйозність своїх намірів і що ви готові боротися за виконання своїх бажань до кінця разом зі своїми друзями.

Якщо ви побачили в сні, як ростуть Айстри, значить у вашому житті буде правити любов, яка проявить себе в нових відносинах.

Якщо хтось подарував вам Айстри уві сні, значить ця людина змушує вас почувати себе не комфортно.

Якщо ж Айстри даруйте уві сні ви, значить вас очікує кар’єрне зростання, яке стане можливим завдяки вашим лідерським якостям і вмінню налагоджувати контакт з важкими людьми.

Сонник - тлумачення снів