До чого сниться Артерія – Сонник: тлумачення і значення Сну

Побачити в сні Артерію – до сприятливих подій у вашому житті. В основному, тлумачення подібної тематики є хорошим знаком для підприємців.

Якщо ваша Артерія кровоточить уві сні, і ви намагаєтеся усунути це, значить в реальному житті ви можете досягти успіху тільки в тому випадку, якщо будете правильно і оперативно реагувати на різні події. Природа нагородила вас достатнім набором навичок і умінь, за допомогою яких вам вдасться реалізувати задумане, ставши лідером для свого оточення.

Бачити кров, що витікає з Артерії у сні – ваші близькі будуть потребувати вашої допомоги.

Побачити в сні кого-то з видимими Артеріями означає, що ви знайдете людини заслуговує довіри, за якими ви зможете стати близькими друзями. Не варто проявляти підозрілість, або надмірну зацікавленість, все відбудеться незалежно від ваших дій.

Якщо ж вам приснилася сонна Артерія, значить ви близькі до вирішення наявних проблем. Зокрема, мова йде про ті труднощі, які не давали вам можливість реалізувати свій потенціал і стати успішним.

Якщо ви побачили уві сні свою Артерію в дзеркалі, значить ви можете зіткнутися з проблемами, які зможуть вирішити тільки ваші друзі.

Сонник - тлумачення снів