До чого сниться Арфа – Сонник: тлумачення і значення Сну

Арфа — це музичний інструмент з самим ніжним та мелодійним звучанням. Щоб навчитись грати на ній, потрібно володіти неабияким талантом. Сонники ж ототожнюють цей інструмент з почуттями людини. Тобто, Арфа у сні є відображенням любові у вашому особистому житті: гарною та зворушливою, але іноді і тривожною, сумною і жорстокою.

Якщо вам приснилося, як ви граєте на Арфі, найімовірніше ви надаєте надто багато довіри іншим людям. З-за цього ви можете зіткнутися з певними труднощами, зазнавши не тільки фінансові збитки, але й емоційні. Не варто бездумно довіряти всім підряд!

Чути сумну мелодію Арфи у сні – до труднощів у бізнесі на початкових етапах, подолавши які, ви без праці досягнете своєї мети. Якщо ж ви почули радісний мотив, значить ви позбудетеся від проблем, що нагромадилися.

Якщо уві сні ви купуєте, налаштовуєте або продаєте Арфу, то це віщує вам серйозний успіх і любовні пригоди. Останнє дуже актуально для тих людей, які ще не знайшли свою другу половинку. Навіть якщо нове знайомство не особливо вразило вас, не варто турбуватися, так як пізніше ця людина розкриється для вас з несподіваного боку.

Сонник - тлумачення снів