До Чого Сниться Апокаліпсис? Значення Снів

До чого сниться апокаліпсис? Як правило, такий сон сигналізує про нервовому зриві або сильному стресі. Кінець світу у сні може виражатися багатьма способами. Наприклад, вам може присниться торнадо, землетрус, інші стихійного лиха, вибухи, війну або зіткнення космічних об’єктів. Зазвичай сон про апокаліпсис буває дуже яскравим і запам’ятовується надовго.

Найчастіше в такому сні ви бачите, що:

 • Намагалися втекти від кінця світу.
 • Спробували дістатися до вашої сім’ї.
 • Відбувається руйнування будівель і споруд.
 • Відбуваються великі вибухи.
 • Застрягли і не можете рухатися уві сні.
 • Відчуваєте страх перед апокаліпсисом.
 • Сниться зомбі апокаліпсис.

Варто чекати позитивних змін, якщо уві сні:

 • Ви залишилися живі після кінця світу.
 • Побачили відродження світу після апокаліпсису.

Загальне Значення Сну Про Апокаліпсис

Сонник стверджує, що якщо вам сниться апокаліпсис, то значення такого сну мало залежить від подробиць. Скоріше, воно має загальне тлумачення, не залежно від дрібних деталей.

Такі сни часто є лише уособленням негативного емоційного стану. Чому сниться апокаліпсис, з руйнуваннями і без них? Фінансові проблеми можуть викликати ці сни, а також економічна депресія і кризовий стан. Відчуття, що у вас мало контролю у вашому особистому житті також може спровокувати сон про апокаліпсис.

До Чого Сниться Апокаліпсис? Значення СнівФото Ivan Aleksic

Сон Про Зомбі Апокаліпсис

До чого сниться зомбі апокаліпсис? Зазвичай це є відображенням значних втрат, розчарувань або проблем зі здоров’ям. Наприклад, розлучення, смерть близької людини або гормональний збій в організмі. Кінець світу — це уособлення бажання втекти подалі від проблем і болю. Таким чином ваша підсвідомість намагається сховатися і піти від реальності.

Якщо в реальності ви вірите в кінець світу і це дуже сильне переконання, то такий сон всього лише відображає ваші думки. Сильне напруження і постійні думки про одне і те ж можуть викликати такі сновидіння. Причиною цього є глибока емоційна зв’язок між вашими бажаннями і підсвідомістю.

«Може так статися, що замість вівторка буде четвер, а замість середовища — серпень, а замість четверга — кінець світу!»

Футурама

Сон Про Кінець Світу

До чого сниться апокаліпсис або кінець світу? Ще один сонник стверджує, що такі сновидіння пророкують закінчення життєвого етапу. Ймовірно, ви знаходитесь на порозі нових звершень і можливостей. Також це може означати звільнення від тяготивших обов’язків або особистих відносин. Тому тут тлумачення сну буде залежати від ваших відчуттів у сні.

Розмови про кінець світу не рідкість в нашому світі. Іноді апокаліпсис асоціюється з печерними людьми, що зібралися навколо багаття або руйнуваннями. Сон, у якому головним сюжетом був апокаліпсис, відображає ваші страхи і забобони.

Два відомих психолога Зігмунд Фрейд та Карл Юнг пов’язували сновидіння про кінець світу з незадоволенням в особистих відносинах. Ймовірно, ви відчуваєте брак сексуальних контактів або не отримуєте від них задоволення. Тоді вам варто серйозно зайнятися особистим життям, щоб це виправити.

Таблиця Виконання Снів в Залежності Від Дня Тижня

ПонеділокЯк правило сни не збуваються, не варто приділяти уваги побаченому
ВівторокЯскраві та емоційні сни вимагають уваги. Можливе виконання сну протягом 10 днів
СередаСни не збуваються насправді
ЧетверВелика ймовірність, що сон допоможе вирішити поставлену задачу
П’ятницяВ цю ніч загострюється інтуїція, сюжети зі сну можуть знайти місце в реальному житті
СуботаПозитивні сни можливі до виконання в найближче майбутнє
НеділяНегативний сон може знайти незвичайний прояв у житті, позитивний – збудеться напевно

Подивіться опис подібних снів:

 • Авіакатастрофа
 • Повінь
 • Цунамі
 • Землетрус

Сподобалося опис сну? Поділися з друзями!

Сонник - тлумачення снів