До чого сниться Антена – Сонник: тлумачення і значення Сну

Антена уві сні може з’явитися тим людям, яким доля приготувала ще один шанс для реалізації власних талантів. В цілому, це хороший знак, що передвіщає людині щасливий період у житті.

Бачити антену у сні – до спілкування з давніми друзями, які розкажуть вам цікаві новини.

Якщо ви продаєте або купуєте Антену уві сні, значить деякі люди з вашого оточення пліткують про вас.

Якщо ви побачили уві сні супутникову Антену, це означає, що найближчим часом у вашій країні можуть відбутися цікаві зміни, які вплинуть на вашу роботу в майбутньому. Якими саме будуть ці зміни покаже лише час.

Бачити в сні, як ви налаштовуєте Антену – до зміни місця роботи, на що вас підштовхне шанована людина. Він буде надавати вам усіляку підтримку в майбутньому.

Якщо ви зламали Антену уві сні, значить ви отримаєте можливість для самовдосконалення завдяки зміні кола спілкування. Ваше нове оточення стане для вас неоціненною підтримкою в подальших справах.

Побачити в сні телевізійну Антену – до поліпшення ваших комунікативних навичок. Зокрема, ви станете краще розуміти оточуючих і зможете налагодити стосунки з тими людьми, з якими давно не знаходили спільну мову. Тим не менш, не варто зупинятися на досягнутому, так як деякі можуть прийняти ваш несподіваний інтерес до їх персони як корисливі спонукання.

Сонник - тлумачення снів