До чого сниться Антарктида – Сонник: тлумачення і значення Сну

Антарктиду у сні символізує ваш звичний спосіб життя, або ваші прагнення. Відповідно, тлумачення може різнитися. Наприклад, якщо ви опинилися на Антарктиді уві сні і бачите пінгвінів, значить ви дуже залежні від сучасних тенденцій і послідовно втрачаєте самого себе. Постарайтеся віддалитися від моди і думки оточуючих, щоб не втрачати індивідуальність.

Якщо ви плануєте поїздку в Антарктиду уві сні, значить ви потребуєте в зміні обстановки і відпочинку подалі від людей. Відправляйтеся у відпустку, щоб отримати можливість для емоційної розрядки і кращого розумового розвитку.

Якщо уві сні ви є організатором експедиції в Антарктиді, значить ви знайдете нове захоплення, яке цілком може принести прибуток у найближчому майбутньому. Не бійтеся залучати до цього більше людей, щоб первісна ідея отримала кращий розвиток.

Якщо ваша кохана людина їде в Антарктиду уві сні, значить, ви занадто багато вимагаєте від свого партнера, з-за чого він може піти. Не обмежуйте свою другу половинку в свободі і дайте їй можливість для самореалізації.

Сонник - тлумачення снів