До чого сниться Акумулятор – Сонник: тлумачення і значення Сну

Акумуляторна батарея символізує внутрішню силу людини, його волю і енергію. Загалом, інтерпретація даного знака уві сні залежить від ряду деталей, але істотно не змінює його позитивний підтекст.

Якщо вам приснився акумулятор, значить ви володієте серйозними задатками лідера, які варто розкрити в найближчому майбутньому, щоб отримати найбільшу вигоду від ситуації. У деяких випадках, акумулятор уві сні може символізувати початок нового життя. Може бути ви скоро станете мамою або татом?

Побачити в сні, як сів акумулятор – приготуйтеся до шквалу критики з боку ваших недоброзичливців. Але не варто вдаватися в паніку! Насправді, ця критика допоможе вам ще більше виділитися на роботі, завдяки чому вас можуть підвищити.

Якщо вам приснилося, що у вас вкрали акумулятор, значить вас оточують далеко не самі надійні люди. Варто переглянути своє коло спілкування, щоб вчасно уникнути неприємностей. З іншого боку, якщо вам вдалося знайти акумулятор після крадіжки – до набуття стабільності та фінансового благополуччя. Якщо ж ви побачили в сні, як автомобільний акумулятор сів під час поїздки, то вам потрібно докласти більше зусиль на роботі. З-за браку часу і належної уваги деталям ваші справи можуть зупинитися.

 

Сонник - тлумачення снів