До чого сниться Акордеон – Сонник: тлумачення і значення Сну

Акордеон і без того дивовижний та незвичайний інструмент, а при його явищі уві сні – це і зовсім відмінний знак, що обіцяє вам прогрес в житті.

Сон про акордеоні заздалегідь пророкує, що ви зможете значно просунутися вперед у будь-яких починаннях, або в тих ситуаціях, коли вам не вдавалося знайти рішення проблеми. Акордеон символізує ваше прагнення до розвитку та активної позиції.

Якщо ж ви слухаєте як хтось грає на акордеоні уві сні, то це обіцяє вам більш яскраве життя в найближчому майбутньому, наповнене веселощами і азартом.

В інших випадках, акордеон уві сні обіцяє вам тільки хороше. Звичайно, багато в чому все залежить і від того, яку мелодію ви слухали: сумну чи веселу. Відповідно, таким і буде ваш настрій вже через кілька днів.

Сниться грати на Акордеоні

Якщо ви граєте на акордеоні уві сні, то це обіцяє вам велику удачу! А якщо вам хтось акомпанує, то в добавок до вищесказаного ви отримаєте море задоволення від майбутніх занять.

Якщо ж ви грали на поламаному акордеоні уві сні, то будьте готові зіткнутися з невеликими проблемами на роботі і в особистому житті.

Сонник - тлумачення снів